صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 103

موضوع: SurfControl - سرف کنترل

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

SurfControl - سرف کنترل

توسط مدیر ویرایش شد . . .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط M-r-r : 2006-12-16 در ساعت 04:41 PM
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    با تشکر از آقای راستی !
    خیلی بدرد خورد !

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    آفرین
    صد آفرین
    هزار و سیصد آفرین

خودت باهاش کار کردی به نتیجه رسیدی ؟
    جواب داد ؟
    اگر یک لیست بزرگ مثلا همین 600.000 تایی مخابراتت رو بدی داخلش کم نمیاره و سرعت براوز رو کم نمی کنه ؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    والله کیما جان از خدا چه پنهون از شمام چه پنهون : من چکیده ی مطالب فروم رو جمع کردم یک جا تا اینجوری بلکه بشه سریعتر و راحت تر مثه کش اکسپرس به نتیجه رسید .
    من خودم هنوز نتونستم نصبش کنم و حتی شده بصورت یه کلاینت باهاش کار کنم .

از دوستان صمیمانه درخواست میکنم اگه تا حالا این برنامه رو نصب کردن کمک کنین بقیه هم بتونن استفاده کنند .

منونو میشم .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    با تشکر از آقای محمد رسول که این کار رو انجام دادن و همه مطالب رو یه جا جمع کردن.
    فقط چند تا نکته هست :

1- سرف کنترل با پایگاه داده کار می کنه اما اگر دیتابیس اولیه اش رو نگاه کنین میبینید که یه چیزی حدود 3000-4000 (جمیع تمام table ها) رکورد داره. و این تعداد نمیتونه لیست سایتهای فیلتر شده باشه.
    در ضمن یک دلیل هم وجود داره که سرف کنترل لیست سایتهاش رو تو دیتابیس نریزه. در یک نرم افزار فیلترینگ لیست سایتها یکی از مهمترین بخشها به حساب میاد و در تبلیغات این نرم افزارها میبینیم که همیشه تعداد سایتهای دسته بندی شده شون رو به رخ رقباشون میکشن.در اینصورت اگه سرف کنترل لیستشو تو دیتابیس بریزه همه به راحتی میتونن از اون لیست استفاده کنن.

تا اونجایی که من متوجه شدم این نرم افزار از دیتابیس برای ثبت کردن گزارشات بسیار دقیق استفاده میکنه و در کنار اون یه سری از تنظیماتش رو هم توش ذخیره میکنه.بنا بر این وقتی که از دیتابیس backup میگیریم در اصل از تنظیمات و log هاش backup میگیریم نه از لیست دسته بندی شده سایتها.

2- اگر از MSDE استفاده میکنید به فرموده آقای آریاگهر نیازی به سرویس پک 3 نیست چون خودش اون مشکل رو حل کرده. (احتمالا SQL Server مشکل امنیتی بوجود میاورده و چون MSDE یه بانک تک و تنهاست این مشکل رو نداره)
    و در کل در راستای کار کردن سرف کنترل سرویس پک احتمالا تاثیری نداره و فقط جهت امنیت و کارکرد بهتر دیتابیس توصیه شده.

3- وقتی سرف کنترل رو نصب کردید باید اون رو رجیستر کنید تا بتونه لیست سایتهاش رو به روز کنه.(فقط لطفا یادتون باشه که اگه قصد خرید ندارید و فقط میخواهید آزمایش کنید شماره تلفن ندید چون بیچاره ها باهاتون تماس میگیرن)
    برای به روز کردن لیست یه فایل حدودا 60 مگابایتی میگیره و بعدش نمیدونم کجا میریزه که بتونیم کپی اش کنیم و هر دفعه مجبور نشیم یه ساعت وایسیم تا داونلود بشه.
    فقط متوجه شدم که بعد از update کردن حجم فایل SurfControl Categories.csf از 71 مگ به 88 مگ و حجم فایل SurfControl Categories.cdb از 7 کیلوبایت به 7 مگابایت تغییر میکنه.

با تشکر

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    من برنامه رو همین الآن نصب کردم بدون نیاز به سرویس پک یا چیز خاصی . فکر میکنم دلیلش بروز بودن ویندوز باشه .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    دو تا table تو دیتابیسش هست که تو اونها سایتهایی رو که خودمون میخوایم میتونیم فیلتر کنیم.
    یکیش : Sites
    دومیش : rule_ a_

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    من وقتی از سورف کنترل backUp میگیرم, از تمامی تمامی قسمت ها BackUp گرفته میشه
    حتی سایتهایی که از این برنامه عبور کرده و یا مانیتور کرده.
    با نصب سورف کنترل یک برنامه هم به اسم Virtual Control Agent هم نصب میشه که خیلی بدرد بخوره
    وقتی یک سایت از طرف کاربر درخواست میشه, سورف کنترل اول میاد اون سایت را چک میکنه و اگه طبق تنظیمات شما این سایت مجاز باشه , به کاربر اجازه دسترسی را میده, برای مثلا میتونید سایتهای Remote Proxis و یا Search Engiens و ... را غیر مجاز تعریف کنید, در این صورت وقتی کاربر سایت www.google.com را درخواست میکند, سورف کنترل این سایت را مورد بررسی قرار میدهد و تشخیص میدهد که این ساید یک Search Engiens است و برای کاربر مجاز نمیباشد و در نتیجه این سایت Block میشود.
    قسمتی که نوع سایت در آن مشخص میشود, Category نامیده میشود.
    حالا زمانی میشه که سورف کنترل این سایت را فیلتر نمیکنه!! با اینکه شما گفتی تمامی Search Engiens مجاز نمی باشد ولی باز هم کاربرها به سایت www.google.com دسترسی دارد!! چرا؟؟؟!!!
    زمانی این اتفاق رخ میده که سورف کنترل قادر به شناسایی سایت نباشه و نتونه تشخیص بده که این سایت در چه ضمینه ای فعالیت داره که در این صورت در قسمت Category برای این سایت None در نظر گرفته می شود.
    تعداد این سایت ها که None شناخته شده اند بسیار زیاده.
    حالا راه حل چیه؟؟
    راه حل استفاده از Virtual Control Agent می باشد.
    این نرم افزار که همراه SurfControl اراعه شده است, تمامی سایتهایی که None در نظر گرفته شده است را دوباره چک میکند و یک Category مناسب برای آن سایت انتخاب میکند
    در نتیجه از این به بعد سایت www.google.com دیگر None نمی باشد بلکه یک Search Engines شناخته میشود.
    من تقریبا هر 3 روز یک بار این کار را انجام میدم و هر روز فیلترم قوی تر عمل میکند.
    توجه داشته باشید که بBack Up گرفتن از طریق Database Management , از تمامی سایتهایی که سورف کنترل مانیتور کرده و Category آنها را مشخص کرده, Back Up گرفته میشود.
    البته ببخشید که بی مقدمه شروع کردم ولی به نظر خودم مهمترین بخش سورف کنترل همین جاشه.
    دوستان اگر در هر قسمت سورف کنترل مشکل دارن, من دربست در اختیارتونم.
    موفق باشید.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ممنون به نظر من هم مهمترین بخش یه برنامه بخشیه که به کارکرد اون مربوط میشه .
    ممنونم .
    راستی یه چیزی : دوستان موافقین یه دیتابیس کامل بسازیم و یه نفر اون رو بین بقیه پخش کنه ؟ بابت هزینه هم هر کسی که متقبل شد اونایی که دیتابیس رو میخوان دیگه پست و سی دی و اینجور چیزا رو باید . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری baambooli
    نوشته
    222
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام بر دوستان
    از توضيحات همه ممنون هستم. آقا بهزاد اگر امكان دارد توضيح بدهيد كه چطور مي تونم ليست 600000 تايي مخابرات را در surfcontrol وارد كنم.

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    دست آقای بهزاد درد نکنه.به این ترتیب که ایشون گفتن فکر میکنم که نیاز نباشه که هر بار یه فایل گنده بگیریم و فقط میتونیم سایتهای جدید رو طبقه بندی کنیم.
    ولی هنوز مشکل اصلی پابرجاست.
    یه لیست 600 هزار تایی وجود داره که مربوط میشه به سایتهای فیلتر شده توسط مخابرات.به احتمال زیاد تعداد زیادی از این سایتها مربوط به مواردی نیست که با عفت عمومی منافات دارن.سایتهایی مثل orkut.
    خب حالا میشه سایتهای ضد اخلاقی رو در سرف کنترل به راحتی فیلتر کرد و از اونجایی که هر روز هم دیتابیس سرف کنترل کاملتر میشه از این بابت مشکلی نیست.
    اما نمیتونید اون دسته از سایتهایی رو که orkut جزوشون هست رو فیلتر کنین.چون اونوقت persiannetworks هم فیلتر میشه!
    سرف کنترل لیست سایتهای مانیتور شده رو توی "Sites" میریزه و اونوقت میتونید از توی Rules Admin به قسمت Where مراجعه کرده و در بخش monitored sites روی اسم سایتها کلیک راست کرده و یک category براشون تعیین کنید.
    حالا اگه شما Adult/Sexually Explicit رو فیلتر کرده باشین و مثلا Taktaz.com رو هم در این دسته قرار بدین این سایت هم فیلتر میشه.
    ولی با این روش غیر ممکنه که مثلا شما دونه دونه تمام اون وبلاگهایی که تو پرشین بلاگ فیلتر شدن رو فیلتر کنین.
    برای اینکه اولندش ممکنه تو لیست سایتهای مانیتور شده نباشه و دوم اینکه کلیک کردن روی 600 هزار تا یه کم طول میکشه.

من یه لیست 10.000 تایی داشتم ریختم تو دیتابیس سرف کنترل و اونها رو جزو Adult/Sexually explicit تعیین کردم.توی Rules Admin هم همشونو نشون میداد و Category شون رو هم درست نشون میداد ولی فیلترشون نمیکرد.

...

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اون وبلاگ هایی که مد نظر ماست (منظور از مد نظر ماست : خودم هم با فیلترینگ مخابرات موافقم چون بعضی از سایت ها واقعا دارن اندیشه و عاقبت ما رو تهدید میکنند) اکثرا مشکل اخلاقی دارند تا چیزای دیگه . بنابراین میشه با قرار دادن چند تا کلمه ی کلیدی خاص اونها رو از میان برداشت .
    در مورد سایت هایی مثه اورکات هم چون در این بین سایت های بدرد بخور زیادی از جمله فروم عزیز و دوست داشتنی (شبکه های فارسی) هم فیلتر میشه پس باید همت کرد و اینچنین ها رو تک تک وارد کرد .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    این هم پاسخ سرف کنترل به این سوال که چگونه میتوان یک لیست از سایتها را import کرد:
    کد:
    Thank you for contacting SurfControl technical support.

The term "blacklist" is usually used in reference to our E-mail product.  If you have an issue with our e-mail product, please contact support and specify that you are having issues with that particular product so that it ends up in the correct workgroup for resolution.

If you are referring to importing your URL list into the web product, we currently do not support this operation.   

Please reply to this message if you need further assistance as your satisfaction is important to us. 
    In order that we may better assist you, please include all previous text and messages. 

Regards,

Michael Rendon
    Technical Support Engineer
    SurfControl ~ Enterprise Threat Protection
    Phone: (831)440-2700
        Fax:  (831)440-2565

ویرایش توسط basic : 2005-05-02 در ساعت 09:40 PM

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما اگر میخواهید فیلترینگ قوی داشته باشید فقط کاری که گفتم را انجام بدید کافیه
    اون وب لاگها هم بالا خره یک category مناسب براشون درست میشه
    همه این کار ها را به دست سورف کنترل بسپارید.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دوستان میشه لطف کنید یه توضیح کامل از اجرا برای بار اول تا وارد کردن سایت های غیر مجاز رو توضیح بفرمایین ؟
    ممنون میشم .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

Surf Control

SurfControl

دانلود surfcontrol

دانلود سورف کنترل

دانلود surf control سایت

surfcontrol راه