صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: تغيير در سرعت ارتباط و تبادل اطلاعات

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ببینید سمت کلاینت چند KByte/sec میتونه دانلود داشته باشه ؟ روی خطوط معمولی خط تلفن نهایت میشه حدود 5 کیلو دانلود داشت . اگر بتونید سرویس E1 رو پیاده کنید، این سرعت رو میشه تا حدود 7.2 و با استفاده از Compression تا حدود 9~11 کیلو افزایش داد /
    در خصوص نحوه دریاف ایوان هم قبلا بحث شده.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: علی فرجیان مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری atila720
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    28
    شما محبت دارید، ولی بنده که عرض کردم با 28K (اونم در حالت ماکسیمم) کانکت میشه، که در تست دانلود دانلود حدود 2.5 کیلو بایت بیشتر نیست (در حالت حداکثر و خیلی استثنایی به 3 اگر برسه...!!!)
    و این درواقع نصف سرعتیست که شما میفرمایید!!!
    ایوان پیشکش، همین اگر به حد صحبت شما ، یعنی ، 45Kb و دانلود 5KB برسه کلاهم رو میندازم بالا.!
    با تنظیم یا تغییر ویندوز، ترفند، نوع مودم خاص....
    اصلا شما عزیزان خودتون در چنین نوع سیستم هایی (بدون E1) همین مشکل رو دارید؟
    اصلا این کاملا طبیعیه؟؟؟! یا نه، مشکل منه و قابل حله؟

-----------------------------------------------------------------------------------------
    مشکل : کند بودن سرعت ارسال و دریافت اطلاعات در incoming conection حدود 28K...! (دانلود حدود 2.5KB در ثانیه..)
    سیستم : سرور2003 - مودم های v92 در هردو طرف - سیستم incoming conection - خط کاملا آزاد و رگوله و غیر از خط ADSL
    درخواست : افزایش دادن سرعت تا حد امکان ، با هر روشی که بشه چه نرم افزاری چه سخت افزاری
    سپاسگذار و چشم انتظار...

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سمت کلاینت دانلود رو با چی انجام میدین ؟ من Internet Download Manager رو پیشنهاد میکنم .
    در خصوص بالانبودن سرعت، شما باید بتونید تا 4 کیلوبایت بر ثانیه دانلود بگیرید .
    اگه افت دارید، میتونه از فاصله تا مرکز مخابراتی، خرابی و پارگی در سیم کشی داخلی ساختمان باشه . اینها رو چک کردید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد سابوری

خواننده شناسه تصویری ms_804
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    3
    اینا همش بر می گرده به کیفیت خط تلفن تون .خط تلفن شما 100% از روی pcm عبور می کند . با مخابرات مذاکره کنید .احتمالا اگه دوست داشته باشن مشکلتون رو حل می کنن.

نام حقيقي: علی فرجیان مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری atila720
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    28
    محمد رسول جان، ظاهرا مطلبو خوب بهت نرسوندم عزیز دل...
    من 6 ماهه که دارم ازش استفاده میکنم (البته بصورت پت پت...)
    وقتی میگم دانلود، این اشاره به حداکثر سرعت و ترافیک داره... که شامل باز کردن صفحه و دانلود میشه.... (امیدوارم دیگه این توضیحم کاملا مطلب رو روشن کرده باشه)
    درضمن، حدودا از 20 مکان مختلف تاحالا بهش کانکت شدم (شماره اش رو بین همه فامیل برودکست کردم ) ولی نتیجه همین بوده و هست....

اما جناب MS ، حرف خوبی زدی...! آره، ممکنه این خط PCM باشه. از خط ADSL استفاده نکرم که شاید نویز داشته باشه! ولی اگر اون رو تست کنم معلوم میشه (آخه قطعاً خط ADSL دیگه PCM نیست...)

ویرایش توسط atila720 : 2009-04-26 در ساعت 10:23 PM علت: رسم ادب...

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباطات و تبادل اطلاعات

افزایش رسیو

ارتبات و تبادل اطلاعات

ارتباطات و تبادل اطلاعات

بررسی مودم V90 و v92 filetype:pdf

ارتباطات وتبادل اطلاعات

ارتباط و تبادل pstnدرباره ی مودمv90تغيير پرت در مخابراتبافر ویندوزتبادل اطلاعات communicationچطور ميشه پهناي باند adsl رو بالا بردسرعت تبادل اطلاعات در مودممحدود کردن سرعت ارتباط سویچانواع تبادل ارتباطاتپاورپوینت ارتباطات و تبادل اطلاعاتارتباطات و تبادل اطلاعات سومبالا بردن رسیو در روتر 5300انواع تبادل ارتباطات و اطلاعات آیا راهی است که سرعت adsl را بالا ببرمارتباط پورت سریال روتر به مودم DSLچرا از ترمینال درپیکربندی روتر استفاده میشودافزایش سرعت سندسرعت تبادل اطلاعات درگاه ها ramسرعت تبادل اطلاعات درگاه ها cpu

برچسب برای این موضوع