نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: سيستم سرور براي يك شبكه sql server

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

سيستم سرور براي يك شبكه sql server

يك شبكه داريم با حدود 6 تا 9 كلاينت و يك سرور كه قراره يك برنامه تحت شبكه بصورت client/server رو شبكه سوار بشه و روي سرور sql server نصب بشه تا به client ها سرويس بده. براي سرور چه بورد و cpu اي پيشنهاد ميكنين كه سيستم بتونه راحت جواب بده؟ هارد هم scsii پيشنهاد ميكنيد يا sata؟

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری NetMaster
    نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط TecDiscuss
    يك شبكه داريم با حدود 6 تا 9 كلاينت و يك سرور كه قراره يك برنامه تحت شبكه بصورت client/server رو شبكه سوار بشه و روي سرور sql server نصب بشه تا به client ها سرويس بده. براي سرور چه بورد و cpu اي پيشنهاد ميكنين كه سيستم بتونه راحت جواب بده؟ هارد هم scsii پيشنهاد ميكنيد يا sata؟
    All depeneds on how much your data is valued for you, and how much you need to load it?

You can find servers with a budget of 1'500'000 Toman +

You can use Asus Motherboard P4DLS Dual Xeon support and SCSI on board, or you can use AMD 64Bit

You can use a normal P4 3.06 with 1GB Ram and Two SATA HDD and do a small office server.

How much load you well have, if only those 6-9 users, P4 well be more than enough for your SQL, just

remember that SQL eats memory, so the more you have the better performance you well get.

Good Luck

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    يه سيستم من دارم ازش استفاده ميكنم چيز بدي نيست
    البته در حد خودش!

mb: giga 8i915g dou
    cpu: 2.8 p4 1mb 775chip
    vga: on board
    giga lan: onboard
    sound: on board
    ram: 2*512 ddrII 533MHz
    hdd: 120 SATA
    case: Green + power 2fan green

قيمتش هم خيلي مناسب در امد حدود 700
    البته من تعريف اين AMD 64 خيلي شنيدم ولي خودم كار نكردم باهاش

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    همونطور كه آقاي خياط گفتن SQL Server احتیاج به Ram زیادی داره تا CPU و حتی میتونی روی یک Pentium 3 هم اون رو نصب کنی ولی مچ بودن سیستم مهمه و Performance اون هم باید بالا باشه.
    میتونی از سیستمهای معمولی هم با کمی تقویت (استفاده از هارد SATA و RAM بالا و یک مادربورد و CPU قوی) سیستم مناسبی رو برای کارت استفاده کنی یا از مادربوردها و کیس های سرور (ترجیحا SuperMicro ) که هم میتونی روی اونها از CPU و RAM های معمولی و یا مخصوص سرور (Xeon) و (با توجه به نوع مادر بورد انتخابی) استفاده کنید.اگه هم کارت حساس هست که یک َسرور Compaq یا HP از سری Proliant تهیه کن. حدود بین 4 تا 10 تومان هست.

ویرایش توسط a_arabbeigi : 2004-11-30 در ساعت 12:13 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا خيلي ممنون از جواباتون
    من يه پست قبل از پست علي آقا زده بودم پريده !!!!
    راستش با اين اوصاف فكر ميكنم يه P4 كار منو راه ميندازه با رم اضافي. اما دنبال يه بورد خوب قوي و امتحان پس داده ميگردم كه ريمارك هم تو بازار نداشته باشه. راستش خودم دو تا سيستم با بورد اينتل 875PBZ كه چيني هستش دارم كه توي يه ISP براي accounting , cache استفاده ميشه. ازشون هم راضيم. ميخواستم ببينم تجربه هاي دوستان چيه در اين مورد.
    در ضمن هارد sata بهتره يا scsi.

نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    Intel Motherboards are great, they outperform other brands, i have tested Intels mainboards since 440LX

with Pii, and always used them in Server and workstation invirnment, especialy when you use good Ram, and

SCSI, SCSI is much more relieble than SATA, but more expensive, SCSI is IDLE for SQL and multi threaded

applications. using SATA recommends you use two hard drives for better performance.

Good Luck

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    نت مستر جان
    2تا هرد براي اينكه هارد سيستم عامل و بانك مستقل از هم باشن يا اينكه چيز ديگه اي هست؟

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm
    نت مستر جان
    2تا هرد براي اينكه هارد سيستم عامل و بانك مستقل از هم باشن يا اينكه چيز ديگه اي هست؟
    Yes Dear, Use 1 for OS, seconds for DB, you may use additional hards for mirroring!

Good Luck

کلمات کلیدی در جستجوها:

sql server در شبکه

استفاده از sql server در شبکه

استفاده از sql در شبکه

استفاده از sqlserver در شبکه

شبکه sql

استفاده از یک sqlserver در شبکه

شبکه در sql

http://forum.persiannetworks.com/f25/t8242.html

شبکه در sqlserver

در شبکه sql serverاستفاده از sql server تحت شبکهاستفاده sql server در شبکهSQL serverدرشبكهنصب sql بصورت client یک شبکهشبکه sqlserver sql server شبکه نصب سرور کلاینت سیستم پیشنهادی سرور sqlserverاستفاده sql در شیکهاستفاده از sqlserver تحت شبکهintel xeon cpu serverمادربورد مناسب sql در شبکهاستفاده از sql server تحت شبکه lansql server شبکهنصب sql در سرور و استفاده در کلاینتسیستم های پیشنهادی سرور

برچسب برای این موضوع