صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: نیاز فوری به دفترچه خاطراتش یک مهندس شبکه

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    همونطور كه كورش گفت ، شما بايد سوالات خودتون رو جزئي تر مطرح كنيد تا به نتيجه برسيد...

مسئله اي كه شما در حال حاضر مطرح كرديد بسيار بسيار ! كلي هست. فكر نكنم پاسخي براي اون پيدا بشه. موضوعات مربوط به شبكه مباحث بسيار زياد و زير مجموعه هاي زيادتري دارند. نميشه همه رو يك جا جمع كرد.

یک کسی اینجا نیست که شبکه ای را ست کرده باشه و توضیحات مفصل در مورد کارهای عملی که کرده، نرم افزارها و سخت افزارهایی که استفاده کرده، تعداد آی پی هایی که گرفته، سیستم امنیتی شبکه، مشکلاتی که براش بوجود اومده ورفع کرده و...
    واقعا من هر چي به اين سوال شما نگاه ميكنم ، خيلي دوست دارم كه جواب بدم!! اما نميدونم از كجا شروع كنم و چي رو توضيح بدم!!

شما هم بايد خيلي ذهن خلاقي داشته باشي كه MCSE رو بدون كار عملي تونستي بگيري !

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام من يه كتاب سراغ دارم كه خيلي ساده مطالب MCSE TCP/IP رو گفته و مفاهيم اوليه شبكه رو هم خيلي خوب ميشه از روي اون درك كرد.به زبان فارسي هم هست : خود آموز MCSE TCP/IP در 14 روز از انتشارات نص و ترجمه كيادي مقدم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_arabbeigi
    سلام من يه كتاب سراغ دارم كه خيلي ساده مطالب MCSE TCP/IP رو گفته و مفاهيم اوليه شبكه رو هم خيلي خوب ميشه از روي اون درك كرد.به زبان فارسي هم هست : خود آموز MCSE TCP/IP در 14 روز از انتشارات نص و ترجمه كيادي مقدم

منم اين كتاب رو گرفتم . مباحث رو خيلي عالي توضيح داده . پيشنهاد ميكنم ساير دوستان هم بگيرن و بخونن .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری Lisa Rose
    نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MCP
    شما هم بايد خيلي ذهن خلاقي داشته باشي كه MCSE رو بدون كار عملي تونستي بگيري !
    با سلام
    دیگه اونقدر هم شوت نیستیم ، با همان دو کامپیوتر که داشتیم کلی کار عملی کردیم،(هر انچه که دو کامپیوتر میتوان کرد) ولی هنوز تجربه ست کردن شبکه که خودش یه دنیایی داره را تجربه نکردیم من سعی میکنم که یک شبکه مجازی برای خودم بسازم و سوالاتم را از طریق این فورم بپرسم. امیدوارم که به من کمک کنید.

با تشکر

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع