نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: قطع شدن ناگهانی شبکه هنگام کپی بین دو کامپیوتر

نام حقيقي: Ahoura Zamani

تازه وارد شناسه تصویری HOOO
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    10

قطع شدن ناگهانی شبکه هنگام کپی بین دو کامپیوتر

دوستان من دو تا کامپیوتر رو که ویندوز 10 روشون نضب هست رو شبکه کردن ، اول با یک کابل شبکه مستقیم به کارت شبکه دو تا مادربرد وصل کردم دو تا سیستم شبکه شدن ، فایروال و آنتی ویروس هم روی هر دو سیستم خاموش کردم ، پینگ هم گرفتم بدون مشکل بود بعد از کامپیوتر A فایلی رو کپی کردم به کامپیوتر B بعداز حدودا 10 ثانیه کامپیوتر A شبکه ش قطع شد ، کابل عوض کردم مشکل حل نشد ، سوئیچ گیگابایتی خریدم و هر دو سیستم رو با کابل شبکه به سوئیچ وصل کردم و سوئیچ رو به اینترنت وصل کردم روی هر دو سیستم IP سیستم مقابل و 4.2.2.4 رو هم پینگ گرفتم هر سیستمی که از روش کپی میکنم اون سیستم ارتباط شبکه ش قطع میشه ، مثلا اگر از سیستم B روی سیستم A کپی کنم سیستم B ارتباطش قطع میشه در حالی که سیستم A میتونه 4.2.2.4 رو پینگ میده و ارتباطش با سوئیچ و اینترنت قطع نمیشه ، احتمال دادم کابل شبکه ی که دارم ظرفیت کارت شبکه گیگابایتی رو نداره با مودم ADSL معمولی که سرعتش 100 هست هم تست کردم با اینکه سرعت کپی بیشتر از 10 مگ در ثانیه هم نمیشه باز ارتباط قطع میشه حتی ویندوز یکی از سیستم ها رو 8.1 کردم و درایور کارت شبکه رو آپدیت کردم بازم سیستمی که از روش کپی میشه شبکه ش قطع میشه ، اگر فایلی نخواهم کپی کنم هر دو سیستم یک روز کاملم همدیگر رو پینگ میدن و شبکه شون قطع نمیشه و بلا فاصله بخوام فایلی کپی کنم بعداز 10 ثانیه قطع میشه