نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 3سپاس

موضوع: چطور باید وارد حوزه شبکه شد؟

نام حقيقي: سارا تهرانی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

چطور باید وارد حوزه شبکه شد؟

سلام دوستان، من می‌خوام وارد حوزه شبکه بشم، از کجا باید شروع کنم؟ چه دوره هایی باید بگذرونم و آیا می تونم سلف استادی کنم یا حتما باید دوره بگذرونم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سمانه طاهری

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    برای ورود به حوزه‌های IT، دو تا نکته خیلی مهمه، اول این که زبان انگلیسیتون خیلی خوب باشه و دوم این که روحیه خودآموزی داشته باشید. بنابراین، هیچ لزومی نداره که حتما در دوره‌های آکادمیک شرکت کنید و اتفاقا اگه بتونید خودآموزی کنید خیلی هم خوبه اما باید توجه داشته باشید که این مورد، مستلزم اینه که زبان انگلیسیتون خوب باشه چون اکثر منابع آموزشی به زبان انگلیسی هستن.
    در مورد این که چه دوره‌هایی باید بگذرونید هم، ابتدایی‌ترین دوره نتورک پلاس هستش که توسط شرکت کامپتیا ارائه می‌شه. اگه این دوره رو نگذروندید، پیشنهاد می‌کنم که حتما سرفصل‌هاش رو یاد بگیرید چون مفاهیم اولیه شبکه رو یاد میده بهتون.

saraaa1922، saraaa1922 و Arioman سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سارا تهرانی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ITroadmap نمایش پست ها
    برای ورود به حوزه‌های IT، دو تا نکته خیلی مهمه، اول این که زبان انگلیسیتون خیلی خوب باشه و دوم این که روحیه خودآموزی داشته باشید. بنابراین، هیچ لزومی نداره که حتما در دوره‌های آکادمیک شرکت کنید و اتفاقا اگه بتونید خودآموزی کنید خیلی هم خوبه اما باید توجه داشته باشید که این مورد، مستلزم اینه که زبان انگلیسیتون خوب باشه چون اکثر منابع آموزشی به زبان انگلیسی هستن.
    در مورد این که چه دوره‌هایی باید بگذرونید هم، ابتدایی‌ترین دوره نتورک پلاس هستش که توسط شرکت کامپتیا ارائه می‌شه. اگه این دوره رو نگذروندید، پیشنهاد می‌کنم که حتما سرفصل‌هاش رو یاد بگیرید چون مفاهیم اولیه شبکه رو یاد میده بهتون.
    خیلی ممنون از توضیحات کاملتون.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ITroadmap نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات کاملتون.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع