نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: HTML Desktop Stream Cast و انتشار در وب

نام حقيقي: قاسم

عضو عادی شناسه تصویری ghm1988
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    5

Question HTML Desktop Stream Cast و انتشار در وب

سلام.

من میخوام صفحه دسکتاپم رو به صورت آنلاین وب کست کنم.

میخوام این کار

1 - حد اقل در شبکه محلی انجام بشه
    2 - گیرنده نیاز به نرم افزار خاصی جز مرورگر نداشته باشه و تنها صفحه رو در مرورگر باز کنه.

مثلا در شبکه شخصی در مرورگرش آدرس 192.168.0.10:1234 رو وارد کنه و بتونه دسکتاپ من رو آنلاین و با صوت ببینه.

میخوام این کار در مرورگر تلویزیون هوشمند قابل نمایش باشه تا به صورتی صفحه لپتاپم رو روی تلویزیون Screen Mirror کنم. چون کارت گرافیک و شبکه ام Mirroring رو پشتیبانی نمی کنه و میخوام به صورت نرم افزاری اینکار رو بکنم.

در مورد مشابه مرورگر تلویزیون این کار رو برای نرم افزار IP Webcam انجام داده. این نرم افزار کمرا رو روی گوشی استفاده میکنه و داده هارو به یک ادرس ایپی محلی میفرسته و توی مرورگر تلویزیون و لپتاپ و ... که زدم تونستم مشاهده کنم. پس تلویزیون به تنتهایی توانایی دیدن ویدئو رو در قالب HTML داره باید بتونه دسسکتاپ منو هم بگیره.

شنیدم که نرم افزار VLC Player در قسمت Stream میتونه اینکارو بکنه اما چندبار هم زدم متوجه نشدم باید چطور اینکارو بکنم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    با سلام
    شما قبل از هر چیز باید صفحه Desktop رو استریم کنید تا بتویند ازطریق شبکه، اون رو در هر جایی دریافت کنید .
    برای استریم تصویر میتونید از راهکارهای نرم افزاری مثل VLC یا سخت افزاری مثل HDMI Extender استفاده کنید .

انتخاب راهکار مناسب (چه در ارسال و چه در دریافت) کاملا بسته به مواردی مانند تعداد کاربران، اهمیت این سرویس، پهنای باند موجود، بودجه و ... دارد.

ghm1988 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: قاسم

عضو عادی شناسه تصویری ghm1988
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    با سلام
    شما قبل از هر چیز باید صفحه Desktop رو استریم کنید تا بتویند ازطریق شبکه، اون رو در هر جایی دریافت کنید .
    برای استریم تصویر میتونید از راهکارهای نرم افزاری مثل VLC یا سخت افزاری مثل HDMI Extender استفاده کنید .

انتخاب راهکار مناسب (چه در ارسال و چه در دریافت) کاملا بسته به مواردی مانند تعداد کاربران، اهمیت این سرویس، پهنای باند موجود، بودجه و ... دارد.
    سلام ممنون از پاسختون

تعداد کاربران در اینجا یکی هست و میخوام تلویزیون هوشمند باشه و پهنای باند هم پهنای باند شبکه محلی وای فای مودم ADSL هستش.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع