نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط EVERAL
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: انتقال درخواست از یک ای پی به ای پی دیگر

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128

انتقال درخواست از یک ای پی به ای پی دیگر

با سلام.
    من یه برنامه دارم که بر روی یه ای پی اینترنتی درخواستی رو ارسال میکنه و جوابی میگیره.
    ایا راهی وجود داره که بدون کرک نرم افزار با تغییرات در روتینگ یا ساختار شبکه یا ویندوز درخواستو هدایت کنم سمت ای پی که من میخام و جوابش رو من برگردونم؟
    ایا همچین چیزی ممکنه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    با سلام.

من یه برنامه دارم که بر روی یه ای پی اینترنتی درخواستی رو ارسال میکنه و جوابی میگیره.
    سلام
    کمی بیشتر از مکانیزم کارکرد برنامه توضیح بدید. اینطور که متوجه شدم APP شما روی یک سرور دارای یک Public IP هست که Request میفرسته به سمت یک شرکت؟ پروایدر؟ یا ... که Response مناسب هم دریافت می‌کنید. پس اگر سمت شرکت، اپراتور، پروایدر و ... باشه باید آدرس آی پی Edge شبکه شما (اینترنتی ) را سمت خودش Set کرده باشه و همچنین شما در سمت ادوات شبکه (Point - to - Point) آدرس آی پی اینترنتی مقصد را تعریف کرده باشید بدین صورت ترافیک‌های ارسالی از سمت شما Allow میشه.
    ایا راهی وجود داره که بدون کرک نرم افزار با تغییرات در روتینگ یا ساختار شبکه یا ویندوز درخواستو هدایت کنم سمت ای پی که من میخام و جوابش رو من برگردونم؟
    همونطور که میدونی کرک نرم افزار که به صورت local روی کلاینت و سرور خود شما ایجاد میشه در لایه هفت انجام میشه و در لایه 3 و 4 کاربردی نداره. حتما نیاز هست در سطح Routing و Network ترافیک را هدایت کنید به سمت Src ای که مد نظر دارید.
    البته توجه داشته باشید که در تجهیزات امنیتی سازمان ها و بمنظور جلوگیری از Attackهایی که Packet میگه منو از کجا و Next-hop مورد نظر روت کن یا مثلاً از مسیری بفرست که Protection کمتری وجود داره و ... معمولا از طریق IDS و متدهایی نظیر Source-route-option اینچنین ترافیک‌هایی Block و مسدود میشه.
    یا Router و تجهیزات امنیتی متوجه میشه که IP Spoofing داره انجام میشه به نوعی که از روی روتینگ تیبل می فهمه جعل آی پی انجام شده است. بطور نمونه:
    برای رسیدن به مسیر X تعریف شده که حتماً از Y بسته ارسال شود قاعدتاً ارسال بسته از A میسر نمی‌باشد!! چون روتینگ تیبل انتظار داره از مسیر درست تعریف شده ارسال بسته انجام شود. در چنین مواقعی مثلاً Firewall تشخیص میده یک مسیر پشتی وجود داره که طرف داره Spoof می‌کنه و قطعاً جلوی ترافیک گرفته می‌شود.

Gold_ سپاسگزاری کرده است.
    !It's possible to change your life at any time

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    ممنونم از توضیحات خوبتون.
    فکر کنم من توضیحاتم رو بد نوشتم.
    یبار دیگه موضوع رو میگم.
    بزارید با یه مثال توضیح بدهم ا ابهام بر طرف بشه.
    ببینین من یه نرم افزار از یه سایت خارجی خریدم.این نرم افزار برای فعالسازی سریال سخت افزاری سیستم منو ارسال میکنه به ای پی شرکت.(بصورت وبسرویس) اون وبسرویس یه جوابی میده و برنامه فعال میشه.
    حالا اون شرکته سایتشو بسته.
    نرم افزار من هم از کار افتاده و برای فعالسازی نیازه که درخواستهای این نرم افزارو ارسال کنم روی سرور خودم و جوابش رو خودم بدم تا نرم افزارم فعال بشه.
    قسمت جوابدهی وبسرویس رو میتونم پیاده کنم. اما قسمت دایرکت شدن درخواست نرم افزار از روی سرور اصلی به روی سرور خودم رو نمیتونم پیاده سازی کنم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگر وب سرویس رو میتونید پیاده سازی کنید فقط توی روترتون درخواست های نرم افزار به سرور اصلی رو dst nat کنید به سرور خودتون

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    با روتر میتونم انجام بدهم. میخام بدون دیوایس و نرم افزاری این کارو انجام بدهم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع