نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص مشکل عدم نمایش چراغ تستر شبکه

نام حقيقي: علی قنبری

خواننده شناسه تصویری irmacfa
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    83

درخواست راهنمایی در خصوص مشکل عدم نمایش چراغ تستر شبکه

دوستان من تقریبا 10 تا تستر دارم همشون این مشکل رو داره چراغ 4 5 خاموش میمونه

ب وصف اینک کابل ها همگی اوکی هستند

برند Sunnet هست

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    دو حالت بیشتر نداره، یا کابل شما ارتباط بین سیم های شماره 4 و 5 اش قطعه
    که در این صورت کابل مورد نظر، حداکثر تا سرعت 100 مگابیت پاسخگویی خواهد داشت و سرعت 1Gbps را ساپورت نخواهد کرد.

یا اینکه تستر شما خرابه و اون بخش داخلی سوکت و پین ها دچار قطعی شده که البته بعید هست اما با تست تعداد زیادی کابل با اون تستر متوجه خواهید شد.

در غیر این صورت، هیچ دلیلی نداره که چراغ های مربوط به اون پین ها روشن نشه بجز قطعی.

نام حقيقي: علی قنبری

خواننده شناسه تصویری irmacfa
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    دو حالت بیشتر نداره، یا کابل شما ارتباط بین سیم های شماره 4 و 5 اش قطعه
    که در این صورت کابل مورد نظر، حداکثر تا سرعت 100 مگابیت پاسخگویی خواهد داشت و سرعت 1Gbps را ساپورت نخواهد کرد.

یا اینکه تستر شما خرابه و اون بخش داخلی سوکت و پین ها دچار قطعی شده که البته بعید هست اما با تست تعداد زیادی کابل با اون تستر متوجه خواهید شد.

در غیر این صورت، هیچ دلیلی نداره که چراغ های مربوط به اون پین ها روشن نشه بجز قطعی.
    مهندس خیلی چیز نادری هست ! میگم دیگ 10 تا از همین مدل دارم همشون این مشکل رو دارن
    من از کابل Outdoor SUNET Cat5e & Cat6 SFTP استفاده میکنم نمیدونم چرا اینجوری هست
    با کابل های دیگ هم تست کردم بازم همین مشکل پا برجاست
    همه پین ها هم درست هستند تاحالا هیچ مشکلی با RJ نداشتم منتهی میزنم داخل این کارت شبکه ها نمیدونم چرا از دست بر قضا فقط و فقط 4 -5 همشون اینجوریه
    ممکنه به خاطر نوسان برق باشه ؟ یعنی باهشون کابل شبکه ای که یکسرش به برق و POE بوده وصل بوده باشه ؟

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    عجیبه من تا به حال با چنین مشکلی هیچ زمان بر نخوردم.
    اما با توجه به اینکه ولتاژ برق PoE روی پین های 4 و 5 ، جریان مثبت را وارد میکند و در پین های 7 و 8 جریان منفی برگشتی را بازمیگرداند.
    ممکن است این تسترها به کابلی زده شده باشد که در حال کار بوده و جریان برق توسط یک آداپتور PoE روی کابل در جریان بوده است.
    در چنین حالتی ممکن است جریان ولتاژ باعث آسیب رسیدن به تسترهای شما شده باشد.
    (به این خاطر که اگر ولتاژ Poe از روی سویچ و یا دستگاه هوشمند دیگری تامین شود، این دستگاه بطور خودکار تشخیص می دهد که هم اکنون به دستگاه دیگری متصل نیست و جریان برق را وصل نخواهد کرد)
    علاوه بر این، به این علت که برای تست کابل متصل به سویچ، ابتدا نیاز به جداسازی کامل کابل است، احتمال کمی دارد در چنین تستی، تستر شما دچار آسیب شده باشد، اما در حالتی که با یک poe injector ، برق بدون هوشمندی خاصی و بطور مستقیم روی کابل جریان دارد، اگر بدون قطع کردن جریان، اقدام به تست کابل شود، به دلیل اینکه میتوان دوطرف کابل را با وجود جریان برق، به تستر متصل نمود، شرایط خطر آفرینی را ایجاد نموده و احتمال سوختن تستر در چنین حالتی وجود دارد.

ممکنه دوستان عزیزی قبل از شما متوجه این موضوع نبوده باشند و این تستر ها را دائم در چنین شرایطی مورد استفاده قرار داده و سوزانده باشند و به دلیل خراب شدن، دائما دستگاه جدیدی خریداری کرده اما از علت مشکل سوختن تسترها؛ آگاه نشده باشند .
    بعد از خراب شدن آنها، این تسترها را در اختیار شما قرار داده باشند.

irmacfa سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع