نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مشکل Active در deep freez enterprise

نام حقيقي: علی

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

مشکل Active در deep freez enterprise

دوستان سلام.
    بنده در یک محیط client server ی به خاطر تعدد کلاینت ها و بحث دامین و پالیسی مجبور شدم از نسخه enterprise استفاده کنم.
    مشکل نسخه standard چند مورد هستش:
    1. درایو C را به صورت دائم freez میکنه و نمیشه غیر فعالش کرد.این مشکل برای مواقعی که میخوایم به کلاینت ها پالیسی اعمال کنیم یا ویندوز ها را به روز کنیم یا بخوایم بعضی نرم افزارهای کنترلی مدیریتی مثل بد افزارها رو آپدیت کنیم درد سر ساز خواهد بود.
    2. قابلیت مدیریت کلاینت ها جود نداره و اگه بخوای یک کلاینت رو از حالت فریز خارج کنی باید بری پای اون کلاینت.
    اما نسخه enterprise قابلیت انتخاب درایو c رو برای فریز یا آن فریز فعال گذاشته و هم کنسول مدیریتی داره.
    اما مشکل من:
    نرم افزار رو روی یکی از سیستم های مدیریتی نصب کردم و Active هم هست.برای نصب روی کلاینت ها کانفیگی رو ساختم و از اون exe گرقتم وقتی روی کلاینت نصب میکنم (exe رو)اول که فریز نمیکنه چون حالت لایسنس اون Pending activation هستش و حتی لایسنس کنسول رو هم غیر فعال میکنه(بعد از نصب روی کلاینت نام کامپیوتر کلاینت توی کنسول اضافه میشه).
    تلاش کردم که توی کنسول مجدد نرم افزار رو اکتیو کنم به صورت offline فقط یه راه وجود داره و اون اینکه(!) از طریق response file فعالش کنیم.که کرکی هم ندارم که این فایل ها رو ایجاد کنه.
    ممنون میشم اگه دوستان کسی این کار رو پیاده سازی کرده راهنمایی کنه.

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    جدی یعنی کسی راه حلی نداره؟؟؟

نام حقيقي: علیرضا

خواننده
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    26
    سلام این مشکل رو من هم دارم نتونستم درست کنمش در واقع اکتیو نمیشه داخل ویندوز 10 اگر ویندوز 10 ندارین میتونین نسخه دیگه نصب کنین که اکتیو میشه و مشکلی نداره

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط hahaie نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    بنده در یک محیط client server ی به خاطر تعدد کلاینت ها و بحث دامین و پالیسی مجبور شدم از نسخه enterprise استفاده کنم.
    مشکل نسخه standard چند مورد هستش:
    1. درایو C را به صورت دائم freez میکنه و نمیشه غیر فعالش کرد.این مشکل برای مواقعی که میخوایم به کلاینت ها پالیسی اعمال کنیم یا ویندوز ها را به روز کنیم یا بخوایم بعضی نرم افزارهای کنترلی مدیریتی مثل بد افزارها رو آپدیت کنیم درد سر ساز خواهد بود.
    2. قابلیت مدیریت کلاینت ها جود نداره و اگه بخوای یک کلاینت رو از حالت فریز خارج کنی باید بری پای اون کلاینت.
    اما نسخه enterprise قابلیت انتخاب درایو c رو برای فریز یا آن فریز فعال گذاشته و هم کنسول مدیریتی داره.
    اما مشکل من:
    نرم افزار رو روی یکی از سیستم های مدیریتی نصب کردم و Active هم هست.برای نصب روی کلاینت ها کانفیگی رو ساختم و از اون exe گرقتم وقتی روی کلاینت نصب میکنم (exe رو)اول که فریز نمیکنه چون حالت لایسنس اون Pending activation هستش و حتی لایسنس کنسول رو هم غیر فعال میکنه(بعد از نصب روی کلاینت نام کامپیوتر کلاینت توی کنسول اضافه میشه).
    تلاش کردم که توی کنسول مجدد نرم افزار رو اکتیو کنم به صورت offline فقط یه راه وجود داره و اون اینکه(!) از طریق response file فعالش کنیم.که کرکی هم ندارم که این فایل ها رو ایجاد کنه.
    ممنون میشم اگه دوستان کسی این کار رو پیاده سازی کرده راهنمایی کنه.
    چه نسخه ای را استفاده کرده‌اید؟

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    ویندوز که ویندوز 7 هستش هم روی سیستم خودم و هم کلاینت ها.
    نسخه enterprise 8

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع