نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط itz
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط Catman
  • 1 توسط bahar1375

موضوع: مشاوره برای خرید سیستم جهت کار با vmware

نام حقيقي: mohammad

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6

مشاوره برای خرید سیستم جهت کار با vmware

سلام دوستان،یه کمکی به من تو انتخاب قطعات کنید ممنون میشم.
    بنده مشکل بودجه دارم یعنی میخوام با کمترین هزینه ممکن،یه سیستم ببندم.کار خاصی هم با سیستم نمیکنم،بیشتر استفاده ای که دارم وب گردی هست،و یه سری کارای معمولی که نیاز به پردازش سنگنین ندارند مثلا کانورت کردن فایلهای صوتی.فقط چون ممکنه بخوام با شبکه آشنا بشم،نیاز داشته باشم vmware نصب کنم و با سیستم عامل های شبکه یه آشنایی کلی داشته باشم.اهل اورکلاک هم نیستم.
    گیم هم زیاد نمیزنم شاید سالی 3،4 تا بازی کنم.کیفیت گیم هم برام مهم نیست که low باشه یا high.بنابراین قصد خرید کارت گرافیک ندارم فعلا و با igp خود پردازنده سر میکنم.

1- مادربرد رو میخوام از برند گیگا انتخاب کنم .حالا بین z370 که قیمتش حدود 1900000 هست با b360 که ارزونترش هست دو دل هستم؟آیا b360 رو بگیرم مشکلی پیش نمیاددر آینده؟ممکنه بخوام در آینده کارت گرافیک قوی ببیندم روی سیستم.مادربرد b360 جوابگو هست؟

2-پردازنده رو هم فقط اینتل میخوام.که i58400 در نظرم بود تا کم نیاره.قیمتش 2700000 .ولی یه دونه ارزونترش هست که i38100 هست که یک میلیون اختلاف قیمت داره با اون یکی.

3-برای کیس هم بین 3 مدل گرین هم گیر کردم.یکیش x2 jaguar v2، striker،z3 crystal.اصلا دغدغه زیبایی ندارم ولی خنک کنندگی کیس برام مهمه که قطعات درون کیس داغ نکنند.

اینو اضافه کنم که من با لبتاب فکستنی وسترو 1015،وی ام ور،نسخه قدیمی رو تونستم نصب کنم ولی نسخه جدید 14 اصلا نصب نشد.

موضوعات مشابه:

itz
    itz آنلاین نیست.
    نام حقيقي: itz

خواننده
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    2
    RAM رو اگه بالای 8 بگیری خوبه

mohmad7966 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad7966 نمایش پست ها
    سلام دوستان،یه کمکی به من تو انتخاب قطعات کنید ممنون میشم.
    بنده مشکل بودجه دارم یعنی میخوام با کمترین هزینه ممکن،یه سیستم ببندم.کار خاصی هم با سیستم نمیکنم،بیشتر استفاده ای که دارم وب گردی هست،و یه سری کارای معمولی که نیاز به پردازش سنگنین ندارند مثلا کانورت کردن فایلهای صوتی.فقط چون ممکنه بخوام با شبکه آشنا بشم،نیاز داشته باشم vmware نصب کنم و با سیستم عامل های شبکه یه آشنایی کلی داشته باشم.اهل اورکلاک هم نیستم.
    گیم هم زیاد نمیزنم شاید سالی 3،4 تا بازی کنم.کیفیت گیم هم برام مهم نیست که low باشه یا high.بنابراین قصد خرید کارت گرافیک ندارم فعلا و با igp خود پردازنده سر میکنم.

1- مادربرد رو میخوام از برند گیگا انتخاب کنم .حالا بین z370 که قیمتش حدود 1900000 هست با b360 که ارزونترش هست دو دل هستم؟آیا b360 رو بگیرم مشکلی پیش نمیاددر آینده؟ممکنه بخوام در آینده کارت گرافیک قوی ببیندم روی سیستم.مادربرد b360 جوابگو هست؟

2-پردازنده رو هم فقط اینتل میخوام.که i58400 در نظرم بود تا کم نیاره.قیمتش 2700000 .ولی یه دونه ارزونترش هست که i38100 هست که یک میلیون اختلاف قیمت داره با اون یکی.

3-برای کیس هم بین 3 مدل گرین هم گیر کردم.یکیش x2 jaguar v2، striker،z3 crystal.اصلا دغدغه زیبایی ندارم ولی خنک کنندگی کیس برام مهمه که قطعات درون کیس داغ نکنند.

اینو اضافه کنم که من با لبتاب فکستنی وسترو 1015،وی ام ور،نسخه قدیمی رو تونستم نصب کنم ولی نسخه جدید 14 اصلا نصب نشد.
    از این دو تا قیمت که دادی به نظر میاد حدود 5 میلیون بودجه داری
    قطعاتی که خودت داری چیا هست؟

با این پولت میتونی سیستم استوک عالی بخری. دنبال قطعات نو نرو ...

نام حقيقي: Ped

خواننده
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    38
    سلام

جدا از اینکه سعی کنید رم رو بالا بگیرید و حجم هارد کم در آینده خیلی دردسر براتون درست میکنه ، به CPU دقت کنید که تو Support List خود شرکت vmware باشه
    هر پردازنده ای رو قبول نمیکنه برای نصب.. خصوصا شما داری PC جمع میکنی

نام حقيقي: mohammad

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6
    با تشکر از دوستان.ظاهرا چون تازه واردم،پیام هام نیاز به تایید مدیر دارند.من قطعات رو سفارش دادم و چون بودجم در حدود 6 میلیون بود،دیگه صبر نکردم یکی دو ماه دیگه سیستم ببندم.تازه الان باید پول جمع کنم برای خرید مانیتور.اینم بگم یه پی سی سوکت 775 دارم که رمش 2 گیگ ddr3و پردازنده هم e5700 3 Ghz و لتباب داغونی که به درد اوراقی میخوره.

یه جورایی ماستمالی کردم و قطعات رو به نظرم خوب نتونستم سفارش بدم.قطعاتی که سفارش دادم از دیجیکالا اینها هستند.

مادربرد گیگابایت مدل B360 HD3 rev. 1.0

کیس کامپیوتر گرین مدل X2 Jaguar Version 2

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

هارد 1 ترا وسترن بلو و پردازنده i58400

رم رو دوست داشتم 16 گیگ بگیرم ولی آخر سر مجبور شدم 2تا 4 گیگ بگیرم از
    رم دسکتاپ DDR4 تک کاناله 2400 مگاهرتز CL17 اپیسر مدل Panther ظرفیت 4 گیگابایت

اینم بگم پاور رو زیاد گرفتم،580 وات )گفتم شاید چند مااه بعد 1 کارت گرافیک خریدم که دیگه مجبور نباشم پول یه پاور دیگه بدم.

نام حقيقي: بهار

تازه وارد شناسه تصویری bahar1375
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با این کانفیگی که شما گفتین حداقل یه هزینه 6،7 تومنی واسه بستن چنین سیستمی نیاز دارین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع