نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: رهنمايي براي Dialup كافي نت

عضو عادی شناسه تصویری aminlv
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 رهنمايي براي Dialup كافي نت

سلام

يه نفر از من سوال كرد منم والا چيزي به ذهنم نرسيد اگه مي دونيد بگيد بهم خوشحال ميشم

موضوع اينه اون بنده خدا مي خواد صبح به صبح از 8 صبح بصورت خود كار مودمش شروع كنه وصل شدن به شبكه احيانان قطع شد دوباره بگيره اين روال رو ادامه بده به محض اينكه ساعت 8 شب شد مودم قطع شه و تمام همين

من كلي برنامه هاي Dialup advance گرفتم كلي امكانات داشتن ولي اين امكاني كه اين بنده خدا مي خواست رو نداشت!

اگه كسي چيزي مي دونه مارم بي نصيب نظاره

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminlv
    سلام
    يه نفر از من سوال كرد منم والا چيزي به ذهنم نرسيد اگه مي دونيد بگيد بهم خوشحال ميشم
    موضوع اينه اون بنده خدا مي خواد صبح به صبح از 8 صبح بصورت خود كار مودمش شروع كنه وصل شدن به شبكه احيانان قطع شد دوباره بگيره اين روال رو ادامه بده به محض اينكه ساعت 8 شب شد مودم قطع شه و تمام همين
    من كلي برنامه هاي Dialup advance گرفتم كلي امكانات داشتن ولي اين امكاني كه اين بنده خدا مي خواست رو نداشت!
    اگه كسي چيزي مي دونه مارم بي نصيب نظاره
    اين كار رو من خودم انجام دادم با اين تفاوت كه بجاي دايال يه برنامه رو اجرا ميكنه و بعد هم شات داون كردن سيستم .
    تقريبا روشش يكيه .
    براي انكار بايد بري سراغ شولد تاسك خود ويندوز . توي كنترل پنل هستش . آيكونش هم با يه ساعت و تقويم از بقيه متمايزه و ميتوني پيداش كني. اين قسمت از ويندوز رو كه اجرا كردي يه اينترنت اكسپلورر از قسمت علاقه مندي هات(يعني Favorites) انتخاب میکنی و تنظیمات اینترنت اکسپلوررت رو طوری تنظیم میکنی که اتو دایال باشه و پس از قطع ارتباط هم ردیال رو انجام بده . ساعت اجرا رو هم تنظیم میکنی روی همون ساعتی که میخوای (هشت صبح) و تاريخ رو هم ميزاري روزانه (ديلي) تا هرروز اجرا بشه . بايد توجه داشته باشي كه اينكار فقط در صورتي انجام ميشه كه سيستم روشن باشه در غير اينصورت ... ؟ / اين از ايجاد ارتباط و وصل شدن به اينترنت . حالا براي قطع شدن ارتبطا و جمع و جور شدن سيستم هم بايد يه كلك سوار كني كه بتوني اينكار رو ه مانجام بدي. براي اينكار الزاما به يه برنامه احتياج داري . ميگم الزاما چون من هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم . (البته شايدم تو ويندوز همچين قابليت بوده و من نديدم .) براي اينكار بايد يه برنامه به نام اتو شات داون (Auto Shut Down ) نصب كني روي سيستم و ساعت اون رو روي ساعت مورد نظرت تنظيم كني .(همون هشت شب) برنامه هاي اتو شات داون اكثرا ديلي كار ميكنند. از حالا ديگه سيستم هر روز هشت صبح به اينترنت وصل ميشه و تا هشت شب روي خط ميمونه و سر ساعت هشت شات داون ميشه .
    اين تنها روشيه كه من بلدم و بايد بگم شايد هزاران روش ساده تر از اين وجود داشته باشه .
    اگه براي روشن شدن سيستم هم مشكل داري بايد اين رو در قسمت Setup سيستمت تعري كني . فقط يادت نره كه زمان بالا اومدن سيستم رو در نظر بگيري . مثلا ساعتش رو بزاري روي هشت پمج كم كه ديگه تا هشت بالا اومده باشه .
    اميدوارم موفق باشي .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    Proxy Plus

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_arabbeigi
    Proxy Plus
    So What That Mean ?

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری aminlv
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon9

[QUOTE=M-r-r]اين كار رو من خودم انجام دادم با اين تفاوت كه بجاي دايال يه برنامه رو اجرا ميكنه و بعد هم شات داون كردن سيستم .
    تقريبا روشش يكيه .
    براي انكار بايد بري سراغ شولد تاسك خود ويندوز . توي كنترل پنل هستش . آيكونش هم با يه ساعت و تقويم از بقيه

سلام

مرسي آره اينم براي خودش راه حلي ولي مشكل اينجاست من هر باز خاموش مي كنم كل كش مي پره براي همين نمي خوام خاموش كنم

وگرنه نوشتن برنامه Auto shut down كه 2 سوت ثانيست

فكر كنم آخر بايد يه برنامه بنويسم سر اين كي حوصله داره آخه

بازم مرسي در هر حال

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    [QUOTE=aminlv]
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r
    اين كار رو من خودم انجام دادم با اين تفاوت كه بجاي دايال يه برنامه رو اجرا ميكنه و بعد هم شات داون كردن سيستم .
    تقريبا روشش يكيه .
    براي انكار بايد بري سراغ شولد تاسك خود ويندوز . توي كنترل پنل هستش . آيكونش هم با يه ساعت و تقويم از بقيه

سلام

مرسي آره اينم براي خودش راه حلي ولي مشكل اينجاست من هر باز خاموش مي كنم كل كش مي پره براي همين نمي خوام خاموش كنم

وگرنه نوشتن برنامه Auto shut down كه 2 سوت ثانيست

فكر كنم آخر بايد يه برنامه بنويسم سر اين كي حوصله داره آخه

بازم مرسي در هر حال
    منظورت رو از كش نفهميدم ؟ . اگه منظورت اينه كه كل سايت هايي كه روي هر سيستم باز ميشن از بين ميرن بايد از يه برنامه برا كش استفاده كني . اينكه راه حلش سادست . تو همين فروم تو قسمت پروكسي در رابطبه با اين گونه نرم افزار ها زياد بحث شده . براي مثال يكيش كش اكسپرسه كه براي كلاينت ها من بهت پيشنهاد ميكنم ازش استفاده كني /.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا شرمنده ولي اسكجول تسك درسته.

منظورم هم از Proxy Plus نرم افزار Proxy Plus هست كه هم امكان كش كردن داره و هم ميتوني همون كارها رو كه مي خوايي براي Dial كردن انجام بدي (ارتباط مجدد در صورت قطع شدن و ....), بهت ميده.

براي روشن شدن سيستم هم از تنظيمات Setup مادر برد استفاده کن و برای خاموش شدن هم از روشی که دوستان قبلا گفتن می تونی استفاده کنی.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتو شات دون در ساعت

اتو ردیال در ویندوز 8

برچسب برای این موضوع