نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: كمك !!!!!!!

نام حقيقي: Cisco

عضو عادی شناسه تصویری ccna
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    12

كمك !!!!!!!

salam be tamame bachehaye khob in site makhsosar koresh jan aziz ke vaghan zahmat mikeshe
    aval inke korosh jan man ke komak mikaham in ke man ye cofinet rah andakhtam baraye dostam ke chanta pc dare va ba estefadeh az ip valid onor bordam to yeki az cart shabake ha va dovomy ro bordam to hub ke in to cart shabake be vasileye RRAS ke doros ardam beham mortabnat moshkeli ke man daram ine ke chat roz pish man mikhastam to rass raghyiraty bedam ke ba khate telephony ke onja hast betonam conect besham ye user sakhtam ba password shab ke raftamkhone vaghty varede internet mishodam man hich web nemitonestam baz konam ba inke eman server mitonestam ping konam ..........
    ama nemidonam chera age mishe komakam konid

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط ccna
    salam be tamame bachehaye khob in site makhsosar koresh jan aziz ke vaghan zahmat mikeshe
    aval inke korosh jan man ke komak mikaham in ke man ye cofinet rah andakhtam baraye dostam ke chanta pc dare va ba estefadeh az ip valid onor bordam to yeki az cart shabake ha va dovomy ro bordam to hub ke in to cart shabake be vasileye RRAS ke doros ardam beham mortabnat moshkeli ke man daram ine ke chat roz pish man mikhastam to rass raghyiraty bedam ke ba khate telephony ke onja hast betonam conect besham ye user sakhtam ba password shab ke raftamkhone vaghty varede internet mishodam man hich web nemitonestam baz konam ba inke eman server mitonestam ping konam ..........
    ama nemidonam chera age mishe komakam konid
    سلام به تمامه بچه هاي خوب اين سايت مخصوصا كوروش جان عزيز كه واقعا زحمت ميكشه . اول اينكه كوروش جان من كه كمك ميخوام اين كه من يه كافي نت راه انداختم براي دوستام كه چند تا پي سي داه و با استفاده از آي پي وليد اونا رو بردم تو يكي از كارت شبكه ها و دومي رو بردم تو هاب كه اين تو كارت شبكه به وسيله رس كه درست كردم بهم مرتبطه . مشكلي كه من دارم اينه كه چند روز پيش من ميخواستم تو رس raghyiraty بدم كه با خطه تلفني كه اونجا هست بتونم كانكت بشم . يه يوزر ساختم با پسورد . شب كه رفتم خونه وقتي وارد اينترنت ميشدم من هيچ وب نميتونستم باز كنم با اينكه eman سرور رو ميتونستم پينگ كنم . اما نميدونم چرا اگه ميشه كمكم كنيد .
    اول يه گلايه كه چرا پينگليش نوشتي . دوما اينكه پينگ شدن يه آدرس آى پي (مثلا سرور) دال بر به اشتراك گذاشته شدن اينترنت نيست . اگه ممكنه اون دو كلمه كه نتونستم ترجمه اش كنم رو بنويس كه چي ان و اينكه تنظيماتت چيه و همينطور فارسي بنويس .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    والا من كه حوصله پنگليش خوندن اونم با اين همه غلط و قولوت ندارم.

اگه خواستي كسي جوابت رو بده يا فارسي يا انگليش

پنگليش ممنوع. بهونه لينوكس و اينجور حرفها قابل قبول نيست.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    والا من كه حوصله پنگليش خوندن اونم با اين همه غلط و قولوت ندارم.

اگه خواستي كسي جوابت رو بده يا فارسي يا انگليش

پنگليش ممنوع. بهونه لينوكس و اينجور حرفها قابل قبول نيست.

بابا رضا جون من كه ترجمه كرده بودم كه بابا .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    باور کن من هم درست نفهميدم چه مشکلی داری!
    ظاهرا Dialup وصل ميشی و اينترنت نداری ولی Server رو Ping ميکنی.
    لطفا کامل توضيح بده که چه تنظيماتی انجام دادی و ارتباط اينترنتت چطوريه و . . .
    و حتما از فارسی يا انگليسی استفاده کن که بشه خوند. پينگليش رو نميشه خوند! آدم سر درد ميگيره!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع