نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: اطلاعاتی فنی در مورد اینترنت ماهواره ای

عضو غیر فعال شناسه تصویری garshasb
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

اطلاعاتی فنی در مورد اینترنت ماهواره ای

در سرويسهاي ماهواره اي با چندين عدد برخورد ميکنيد

مثلا falcon stream

symbol rate = 28000 mbaud

FEC = 5/6

frequency = 11595 mhz vertical

سيمبل ريت تعداد بسته هاي دريافتي از ماهواره که در اينجا دو بيتي است ميباشد

fec نشان دهنده ضريب تصحيح خطاست یعنی از هر 6 بیت یک بیت برای تصحیح خطا

11595 مگاهرتز فرکانس مرکزي کانال بر روي ماهواره و vertical نشان دهنده مدولاسيون بر روي امواج عمودي ميباشد.

و اما ننوشته هااااا

از روي اعداد فوق توسط محاسبات ميتوان پهنای باند فرکانسی و سرعت بر حسب بیت را بدست آورد
    در اینجا پهنای باند حدود 36 مگاهرتز و سرعت با کدینگ DVB S حدود 56 مگابیت میباشد.
    قابل توجه این که با مشخصات قبلی فالکون در یک ماه پیش که 24000 و 4/3 بود این سرعت 48 مگابیت بود.
    حال برای سرویس 384 کیلوبیتی اگر بصورت اختصاصی سرویس داده شود 168 مشتری میتوان داشت اما در حالت share مثلا 10000 یوزر خواهیم داشت که باعث میشود در بعضی ساعات سرعت به صفر برسد.
    توجه داشته باشید که قیمت یک مگابیت اختصاصی ماهواره ای حدود 2500 دلار در ماه میباشد که با این ترفند با اشتراک گذاشتن خط هزینه پایین میاید که تا وقتی مشتری کم باشد به نفع مشتری و وقتی طمع سرویس دهنده گل کرد و سرویس رو به n هزار نفر فروخت به نفع شرکت میباشد که اگه اختصاصی میفروخت عمری انقدر در نمی آورد

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست بزگروار من یه اشتراک از opensky گرفتم
    vpn ساختم زمانی که داره password و username چک می کنه این پیغامو می ده : Error 734: The PPP link control protocol was terminated
    (منو باش همه دارن استفاده می کنن به ما که رسید ... ) مشکلش از کجاست ؟؟؟ در ضمن من هیچ اطلاعاتی در ارتباط با این مبحث ندارم .
    توضیح کاملتر : وقتی میدرم تو Properties و تو تب Security چک باکس (Require data encryption(disconnect if none رو خاموش می کنم (تیکشو ور می دارم) vpn نصب می شه و تو قسمت taskbar دو تا تلویزیون ظاهر می شه ولی از این زمان به بعد هیچ سایتی رو باز نمی کنه .
    ( تو رو به خدا کمک کن 30 هزار تومان پول دادم هنوز استفاده نکردم 10 روز از اعتبارشم گذشته)
    کوچیک شما شهاب.

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    در مورد PID ها هم توضیح میدین ؟

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_intezari
    دوست بزگروار من یه اشتراک از opensky گرفتم
    vpn ساختم زمانی که داره password و username چک می کنه این پیغامو می ده : Error 734: The PPP link control protocol was terminated
    (منو باش همه دارن استفاده می کنن به ما که رسید ... ) مشکلش از کجاست ؟؟؟ در ضمن من هیچ اطلاعاتی در ارتباط با این مبحث ندارم .
    توضیح کاملتر : وقتی میدرم تو Properties و تو تب Security چک باکس (Require data encryption(disconnect if none رو خاموش می کنم (تیکشو ور می دارم) vpn نصب می شه و تو قسمت taskbar دو تا تلویزیون ظاهر می شه ولی از این زمان به بعد هیچ سایتی رو باز نمی کنه .
    ( تو رو به خدا کمک کن 30 هزار تومان پول دادم هنوز استفاده نکردم 10 روز از اعتبارشم گذشته)
    کوچیک شما شهاب.
    اشکال از isp که عمل سند رو برات انجام میده باهاشون تماس بگیر و جریانو بگو

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام به شما
    من چند روزه يك سرويس گرفتم به اين شكل كه رسيو با DVBاز W6وsendرويADSLباپهناي باند 256-64البته ISP ميگهsend بازه.ولي از كيفيتش راضي نيستم.اينو هم بگم كه رسيو32هست وليISPادعا ميكنه كه توي پيك 90رو دست كم دارم.DVB cardهمskystar2هست وسيگنال رو به خوبي گرفته.لطفا من رو راهنمايي كنيد كه مشكل از چي ميتونه باشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مقاله در مورد اینترنت ماهواره ای

در مورد اینترنت ماهواره ای

اینترنت ماهواره ای ppt

تحقیق درباره اینترنت ماهواره ای

اطلاعات در مورد اینترنت ماهواره ای

ERROR 734 اینترنتمقاله درباره اینترنت ماهواره ایمقاله در مورد اينترنت ماهواره ايدرباره اینترنت ماهواره ایاطلاعات در مورد اینترنتاطلاعاتی در مورد اینترنتاطلاعاتی در مورد سایت اینترنت آزاداطلاعاتی در مورد ماهوارهدر مورد اینترنت dvbمقاله در مورد اینترنت ماهواره ای با پسوند pptمطلب درباره اینترنت ماهواره ایاینترنت ماهوارهای pptمدولاسیون امواج ماهوارهمقاله ای در مورد اینترنت ماهواره ایدر باره اينترنت ماهوارهايمقتله در مورد اینترنت ماهواره ایاطلاعاتی در مورد اینترنت ماهواره ایاطلاعاتي در مورد ماهوارهارور 734 در انترنت اطلاعاتی در مورد اینترنت ماهواره ای

برچسب برای این موضوع