نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: تغییر پورت vpn l2tp روی کریو

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    42

تغییر پورت vpn l2tp روی کریو

سلام
    چند روزی هست که vpn به فایروال شرکت متصل نمیشه ، فکر کنم پورت های L2TP رو بستن!
    چطور میشه پورت را روی فایروال کریو تغییر داد ؟

چطور میشه از vpn دیگری روی موبایل جهت ارتباط با شبکه داخلی راه اندازی کرد ؟

البته کریو کلاینت روی ویندوز نصب میشه ولی برای موبایل ها به مشکل خوردم . دوستان لطفا راهنمایی کنن.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    وقتی پورت های اتصالات l2tp و pptp در isp شما به روی شما بسته شده شما ناچار هستید از ارتباط جایگزین دیگری استفاده کنید .
    اوپن وی پی ان یکی از انواع ارتباط هست که شما میتونید در اون شماره پورت ارتباطی را علاوه بر آدرس سرور تغییر دهید .
    انواع مختلف و زیاد دیگه ای از ارتباط رمزگذاری شده وجود داره هر کدام از آنها قابل استفاده خواهند بود .
    من پیشنهاد میکنم isp خودتون رو تعویض کنید و از جایی سرویس بگیرید که به حداقل حقوق شما پایبند باشند ، قبل از خرید سرویس نیز از دوستان روی isp جدید بخواهید که ارتباط مورد نظر شما تست کنند و بگویند که برقرار میشود و یا خیر.

درضمن اگه روتر سرور راه دور که این اتصال رو برقرار میکنه آدرس ip و یا خود سرور را تغییر دهید ؛ احتمال برقراری مجدد ارتباط شما وجود دارد.
    به عنوان مثال اگر شما یک فایروال بر روی اینترنت آزاد در آن سوی دنیا داشته باشید ، به روش های بسیار زیاد و مختلفی میتوانید ارتباط با آن برقرار کنید و اگه یک نوع ارتباط بسته شد ؛ همچنان راه های دیگری وجود خواهد داشت.
    اگر ip استاتیک شخصی شما در خارج از ایران بسته شده براحتی با تعویض ip مجدد ارتباط امن از روی بستر اینترنت فراهم خواهد آمد.

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    42
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    وقتی پورت های اتصالات l2tp و pptp در isp شما به روی شما بسته شده شما ناچار هستید از ارتباط جایگزین دیگری استفاده کنید .
    اوپن وی پی ان یکی از انواع ارتباط هست که شما میتونید در اون شماره پورت ارتباطی را علاوه بر آدرس سرور تغییر دهید .
    انواع مختلف و زیاد دیگه ای از ارتباط رمزگذاری شده وجود داره هر کدام از آنها قابل استفاده خواهند بود .
    من پیشنهاد میکنم isp خودتون رو تعویض کنید و از جایی سرویس بگیرید که به حداقل حقوق شما پایبند باشند ، قبل از خرید سرویس نیز از دوستان روی isp جدید بخواهید که ارتباط مورد نظر شما تست کنند و بگویند که برقرار میشود و یا خیر.

درضمن اگه روتر سرور راه دور که این اتصال رو برقرار میکنه آدرس ip و یا خود سرور را تغییر دهید ؛ احتمال برقراری مجدد ارتباط شما وجود دارد.
    به عنوان مثال اگر شما یک فایروال بر روی اینترنت آزاد در آن سوی دنیا داشته باشید ، به روش های بسیار زیاد و مختلفی میتوانید ارتباط با آن برقرار کنید و اگه یک نوع ارتباط بسته شد ؛ همچنان راه های دیگری وجود خواهد داشت.
    اگر ip استاتیک شخصی شما در خارج از ایران بسته شده براحتی با تعویض ip مجدد ارتباط امن از روی بستر اینترنت فراهم خواهد آمد.
    بعضی مواردی که فرمودید قبلا تست شده و جواب نداد. البته openvpn را قبلا هم راه اندازی کرده بودم و همانطور که گفتم روی ویندوز مشکلی نداریم. ولی امکان استفاده از openvpn را روی موبایل نمیدانم در صورت ممکن در این مورد راهنمایی کنید
    پ

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    شما اگه یک روتر داشته باشید بجای این که اتصال رو روی ویندوز برقرار کنید میتونید روی اون دستگاه وصل کنید و بعد از اون همه موبایل ها و ویندوز های وصل شده از اون ارتباط استفاده کنند.

اما به شکل ساده تر شما میتونید نرم افزار اوپن وی پی ان رو روی گوشی های خود نصب کنید و با دادن فایل اعتبار سنجی به برنامه ؛ اتصال را برقرار کنید.
    راهنمای Open VPN اندروید بالاتر از 4 « خرید vpn آیفون, ویندوز | کریو | فیلترشکن اندروید

تست به هر دلیلی ممکنه جواب نده ، اگر سرور عوض بشه و سرویس از جای دیگه دریافت کنید وصل خواهد شد ، و یا همون سرویسی که دارین سرور های جدید در اختیار بگذاره.

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    42
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahani نمایش پست ها
    شما اگه یک روتر داشته باشید بجای این که اتصال رو روی ویندوز برقرار کنید میتونید روی اون دستگاه وصل کنید و بعد از اون همه موبایل ها و ویندوز های وصل شده از اون ارتباط استفاده کنند.

اما به شکل ساده تر شما میتونید نرم افزار اوپن وی پی ان رو روی گوشی های خود نصب کنید و با دادن فایل اعتبار سنجی به برنامه ؛ اتصال را برقرار کنید.
    راهنمای Open VPN اندروید بالاتر از 4 « خرید vpn آیفون, ویندوز | کریو | فیلترشکن اندروید

تست به هر دلیلی ممکنه جواب نده ، اگر سرور عوض بشه و سرویس از جای دیگه دریافت کنید وصل خواهد شد ، و یا همون سرویسی که دارین سرور های جدید در اختیار بگذاره.
    ممنون از راهنمایی شما ، با تعویض لینک اینترنت و بدون تغییر تنظیمات مشکل فعلا حل شده است !
    فقط یه سوال اینکه اینترنت دومی نیز از همان isp قبلی است ، اگر بحث فیلترینگ است چرا روی سرویس دومی جواب داد !؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع