نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: تنظیمات لازم برای اشتراک اینترنت در یک ساختمان 3 طبقه

نام حقيقي: asdfas

عضو عادی
    نوشته
    207
    سپاسگزاری شده
    97
    سپاسگزاری کرده
    111

تنظیمات لازم برای اشتراک اینترنت در یک ساختمان 3 طبقه

یه اپارتمان 3 طبقه داریم که میخواهیم از طبقه همکف به طبقه سوم اینترنت کابلی و وایرلس بدیم
    2 تا مودم وایرلس هم داریم
    مودم طبقه همکف اینترنت داره و کابل داریم تا طبقه سوم
    فقط یکم گیج میزنم تو تنظیمات ، مودم ها 4 پورت هستند ، مشکلی قسمت اشتراک کابلی نداریم چون از مودم خودم یه کابل فرستادم پشت کامپیوتر طبقه سوم . قسمت وایرلس رو چیکار کنم ؟ مودم من باید فرستنده بشه و مودم طبقه سوم گیرنده و فرستنده ؟

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    کار خاصی نمیخواد بکنی، تنظیمات وای فای مودم طبقه سوم رو به صورت معمولی انجام بده درست مثل مودم پایین حالا با هر SSID که دلت میخواد، بعد برو تنظیمات DHCP اون رو غیر فعال کن و در نهایت IP اون رو هم تغییر بده که با IP مودم پایین که معمولا 192.168.1.1 تداخل نکنه. کابلت رو وصل کن به مودم و تمام.
    البته اینایی که گفتم در صورتی هست که مودم وایرلس باشه، نه روتر اکسس پوینت. امیدوارم که تو هم منظورت همون مودم ADSL بوده باشه :دی

winxp و qaderi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: asdfas

عضو عادی
    نوشته
    207
    سپاسگزاری شده
    97
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    کار خاصی نمیخواد بکنی، تنظیمات وای فای مودم طبقه سوم رو به صورت معمولی انجام بده درست مثل مودم پایین حالا با هر SSID که دلت میخواد، بعد برو تنظیمات DHCP اون رو غیر فعال کن و در نهایت IP اون رو هم تغییر بده که با IP مودم پایین که معمولا 192.168.1.1 تداخل نکنه. کابلت رو وصل کن به مودم و تمام.
    البته اینایی که گفتم در صورتی هست که مودم وایرلس باشه، نه روتر اکسس پوینت. امیدوارم که تو هم منظورت همون مودم ADSL بوده باشه :دی
    نه مودم وایرلس هست ولی داخل کانفیگ یکی از مودم ها اپشن های اکسس پوینت هم دیدم ، تست میزنم مشکلی بود مطرح میکنم
    ممنون از پاسختون

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع