نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: سوال در مورد دوره امنیت

نام حقيقي: سورس

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوال در مورد دوره امنیت

سلام عرض می کنم خدمت دوستان.
    رشته من کامپیوتر نیست ولی به دلیل این که به مباحث هک و امنیت بسیار علاقه مندم تصمیم گرفته ام که این دوره رو از مبتدی تا تخصصی دنبال کنم‌.
    پ.ن چند سوال در این زمینه برام پیش اومده:
    ۱- چرا برای ورود به حوزه امنیت گذراندن Network+ الزامیه؟
    ۲- آیا برای ورود به حوزه امنیت گذراندن تمام دوره های شبکه لازمه؟
    ۳- آیا دوره امنیت مربوط به یادگیری هک و همچنین مقابله با اون هست و یا من اشتباه می کنم؟
    ۳-۱- منظور از هک در امنیت، همان هکی است که برای افراد بسیار جالب است یا چیز دیگری است؟
    ۴- آیا برای یادگیری حوزه امنیت کلاس رفتن و دوره دیدن لازمه یا خودمون هم بدون کلاس می تونیم یاد بگیریم و پیشرفت کنیم؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Source : 2017-04-21 در ساعت 07:19 PM

نام حقيقي: محمد رسول

عضو عادی
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    42
    نقل قول نوشته اصلی توسط Source نمایش پست ها
    سلام عرض می کنم خدمت دوستان.
    رشته من کامپیوتر نیست ولی به دلیل این که به مباحث هک و امنیت بسیار علاقه مندم تصمیم گرفته ام که این دوره رو از مبتدی تا تخصصی دنبال کنم‌.
    پ.ن چند سوال در این زمینه برام پیش اومده:
    ۱- چرا برای ورود به حوزه امنیت گذراندن Network+ الزامیه؟
    ۲- آیا برای ورود به حوزه امنیت گذراندن تمام دوره های شبکه لازمه؟
    ۳- آیا دوره امنیت مربوط به یادگیری هک و همچنین مقابله با اون هست و یا من اشتباه می کنم؟
    ۳-۱- منظور از هک در امنیت، همان هکی است که برای افراد بسیار جالب است یا چیز دیگری است؟
    ۴- آیا برای یادگیری حوزه امنیت کلاس رفتن و دوره دیدن لازمه یا خودمون هم بدون کلاس می تونیم یاد بگیریم و پیشرفت کنیم؟
    سلام.
    ج1- از این لحاظ که وقتی شما میخواید چیزی را امن کنید باید از اون شناخت داشته باشید، آیا کسی میتونه ادعا کنه متخصص امنیت شبکه هست در حالی که از شبکه چیزی نمیدونه!! متخصص امنیت دیتابیس هست در حالی که چیزی از دیتابیس نمیدونه!!

ج2- خیر، شما میتونید مثلا تا ccna پیش برید بعد ccna security. چیزی که واضح هست اینه که شما تو این سطح نمیمونید و ادامه میدید. یا مثلا اول ویندوز سرور 2016 را آشنا میشید و بعد دوره 744-70 که امنیت این سیستم عامل هست.

ج3- هک بخش کوچکی از امنیت هست.

ج4- به هرحال برای شروع کلاس برید بهتره و سپس که کمی تسلط پیدا کردید میتونید خودتون ادامه بدید. اگر تسلط پایه را دارید که لازم نیست. البته کلاس کجا و با کدوم استاد هم مهمه.

ARM سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سورس

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesit نمایش پست ها
    سلام.
    ج1- از این لحاظ که وقتی شما میخواید چیزی را امن کنید باید از اون شناخت داشته باشید، آیا کسی میتونه ادعا کنه متخصص امنیت شبکه هست در حالی که از شبکه چیزی نمیدونه!! متخصص امنیت دیتابیس هست در حالی که چیزی از دیتابیس نمیدونه!!

ج2- خیر، شما میتونید مثلا تا ccna پیش برید بعد ccna security. چیزی که واضح هست اینه که شما تو این سطح نمیمونید و ادامه میدید. یا مثلا اول ویندوز سرور 2016 را آشنا میشید و بعد دوره 744-70 که امنیت این سیستم عامل هست.

ج3- هک بخش کوچکی از امنیت هست.

ج4- به هرحال برای شروع کلاس برید بهتره و سپس که کمی تسلط پیدا کردید میتونید خودتون ادامه بدید. اگر تسلط پایه را دارید که لازم نیست. البته کلاس کجا و با کدوم استاد هم مهمه.
    خیلی ممنون از شما. برای ورود به مباحث امنیت آیا برنامه نویسی لازمه؟ پس این که گاها تو بعضی فیلم ها نشون میده که هکر ها دارن تو محیط سیاهی کد نویسی می کنن اون چیه؟

نام حقيقي: محمد رسول

عضو عادی
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    42
    نقل قول نوشته اصلی توسط Source نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما. برای ورود به مباحث امنیت آیا برنامه نویسی لازمه؟ پس این که گاها تو بعضی فیلم ها نشون میده که هکر ها دارن تو محیط سیاهی کد نویسی می کنن اون چیه؟
    اونی که مدنظر شماست وارد کردن دستورات هست در محیط کامندی و نه مثلا کدهای زبان برنامه نویسی سی شارپ یا جاوا.
    البته دانستن زبان برنامه نویسی در مقاطع بالاتر که حرفه ای شدید خیلی میتونه به شما کمک بکنه ولی خب در اوایل کار الزامی نیست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع