نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دسترسی به مودم از راه دور

نام حقيقي: kingtak

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

دسترسی به مودم از راه دور

با سلام
    دوستان من قبلا میتونستم از یه شهر دیگه به مودمم با آی پی پابلیک دینامیک مخابرات وصل بشم.یعنی آی پی رو که میزدم به صفحه تنظیمات مودم میرفت.هم اینکه میتونستم پورت فورواردینگ بکنم.ولی الان این کار نمیشه.آی پی رو میتونم پینگ کنما ولی نه تلنت میکنه نه وب.
    حالا اگه من بخوام مثلا دوربین مدار بسته یا لامپ هوشمند که به شبکه وصله رو ببینم چطور باید این کار رو انجام بده؟باید آی پی استاتیک بگیرم؟
    چه راه کارهایی میتونید پیشنهاد بدید؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingtak نمایش پست ها
    دوستان من قبلا میتونستم از یه شهر دیگه به مودمم با آی پی پابلیک دینامیک مخابرات وصل بشم.یعنی آی پی رو که میزدم به صفحه تنظیمات مودم میرفت.هم اینکه میتونستم پورت فورواردینگ بکنم.ولی الان این کار نمیشه.آی پی رو میتونم پینگ کنما ولی نه تلنت میکنه نه وب.
    شاید تغییرات اعمال کرده ISP شما !

حالا اگه من بخوام مثلا دوربین مدار بسته یا لامپ هوشمند که به شبکه وصله رو ببینم چطور باید این کار رو انجام بده؟باید آی پی استاتیک بگیرم؟
    بله ، در صورت نیاز به استفاده از راه دور حتما باید IP Static تهیه بفرمائید

چه راه کارهایی میتونید پیشنهاد بدید؟
    یک راه دیگر هم استفاده از Dynamic DNS هست !
    یک روشی هست که شما از یک آدرس مثلا test.ddns.com استفاده میکنید ! ( خوده اون ارائه دهنده سرویس متوجه میشه چه موقعی IP مودم شما تغییر کرده و اون دومین رو به IP شما فوروارد میکنه )

kingtak سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kingtak

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    شاید تغییرات اعمال کرده ISP شما !

بله ظاهرا تغییراتی اعمال کردن.توی نت سرچ کردم کفتن احتمالا ISP از NAT استفاده کرده به خاطر اونه شما مستقیم دسترسی ندارید.ظاهرا راهکار همون آی پی استاتیک باشه ولی متاسفانه هزینش زیاده و برای کارهای خونگی توجیه اقتصادی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    یک راه دیگر هم استفاده از Dynamic DNS هست !
    یک روشی هست که شما از یک آدرس مثلا test.ddns.com استفاده میکنید ! ( خوده اون ارائه دهنده سرویس متوجه میشه چه موقعی IP مودم شما تغییر کرده و اون دومین رو به IP شما فوروارد میکنه )
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون.در مورد Dynamic DNS هیچ اصلاعاتی نداشتم.خیلی به دردم میخوره.
    ولی تا جایی که من متوجه شدم این مورد زمانی به درد میخوره که من مثل حالت قبلی دسترسی داشته باشم و تنها مشکلم این باشه که آی پی زود به زود عوض بشه.

باز هم راهنمایی تون و وقتی که گذاشتید خیلی خیلی ممنونم.اطلاعات مفیدی ارائه دادید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع