نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: در هنگام اتصال به یک کامپیوتر خارج از شبکه دامین داخلی

نام حقيقي: samaneh

خواننده
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0

در هنگام اتصال به یک کامپیوتر خارج از شبکه دامین داخلی

با سلام
    من یک شبکه دامین دارم. یکی از کامپیوتر ها که داخل دامین نیست و روی آن تعدادی برنامه دارم .از جمله روی این سیستم همکاران نصب است تعدادی از سیستم ها به این سیستم دسترسی دارند ولی بعضی از سیستم ها داخل دامین وقتی می خواهند از طریق آپی آدرس به آن وصل شوم وقتی یوزر و پسورد وارد میکنم .می گویید اشتباه است از طریق ریموت دسکتاپ به این سیستم که خارج دامین است وصل می شوم.ولی وقتی می خواهم از فایل های shareاستفاده کنم وقتی آپی آدرس میزنم و یوزر و پسورد وارد می کنم خطا می دهد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: samaneh

خواننده
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام.
    دوستان مشکل من اینه که با اینکه به سیستمی که فایل شیر روی آن دارم از طریق ریموت وصل میشم ولی باز زدن آپی آدرس از من یوزر و پسورد می خواد و با اینکه یوزر وپسورد رو درست وارد میکنم .ارور میده که یوزر و پسورد اشتباه است .لطفا راهنمایی کنید .

نام حقيقي: a-portal

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    1
    اگر این سیستمی که فایل های share روش قرار داره ، عضو دامین نیست ، برای اینکه بتونید share هاش رو ببینید (مثلاً میخواهید با نوشتن نام و پسورد ادمین آن سیستم share ها رو ببینید ) :

در کادری که یوزر و پسورد میپرسه ، در قسمت username ، ابتدا اسم دقیق آن کامپیوتر رو بنویسید و سپس یک بک اسلش بگذارید و نام ادمین آن سیستم را. مثلا

username: pc01\Administrator
    password: 123456

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع