نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: نحوه تنظیم حالت رادیو در لینک نقطه به نقطه

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

نحوه تنظیم حالت رادیو در لینک نقطه به نقطه

باسلام
    من برای ارتباط دو نقطه از 2 عدد رادی به صورن نقطه به نقطه استفاهد کردم. و هر دو رادیو را در حالت Bridge تنظیم کردم . لینک بدون مشکل برقرار شده و کار میکنه .
    1- آیا تنظیم هر دو رادیو به صورت bridge صحیح هست ؟
    2- یا باید یکی رو درحالت access point دیگری رو در حالت station ( کلاینت) تنظیم میکردم ؟
    3- تنظیم به صورت هر دو bridge و یا یکی aceesp point و دیگری station چه تفاوتها و چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارند؟
    4-ضمنا چرا روی آنتن چراغهایی که برای نمایش قدرت سیگنال که باید نشان بده که هر دو رادیو همدیگر رو بخوبی می بینند و آنتن کامل هست، خاموش هستند؟ اما بقیه چراخها از قبیل چراغ پاور روشن هستند.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hhh

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    60
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadkey نمایش پست ها
    باسلام
    من برای ارتباط دو نقطه از 2 عدد رادی به صورن نقطه به نقطه استفاهد کردم. و هر دو رادیو را در حالت Bridge تنظیم کردم . لینک بدون مشکل برقرار شده و کار میکنه .
    1- آیا تنظیم هر دو رادیو به صورت bridge صحیح هست ؟
    2- یا باید یکی رو درحالت access point دیگری رو در حالت station ( کلاینت) تنظیم میکردم ؟
    3- تنظیم به صورت هر دو bridge و یا یکی aceesp point و دیگری station چه تفاوتها و چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارند؟
    4-ضمنا چرا روی آنتن چراغهایی که برای نمایش قدرت سیگنال که باید نشان بده که هر دو رادیو همدیگر رو بخوبی می بینند و آنتن کامل هست، خاموش هستند؟ اما بقیه چراخها از قبیل چراغ پاور روشن هستند.
    1.صحیح-هست
    2. بله در واقع همیشه یه لینک میشه اکسس پوینت و دیگری (یا دیگران) میشن استیشن
    3. این دو ربطی به هم دیگه ندارند شما تو لینک وایرلس همیشه یکی اکسس پوینت هست و دیگری استیشن (اصلا درباره رپیتر اینجا بحث نمیکنیم) و اون بریج مقوله دیگری هست که اگه بخوام ساده بگم مثل اینه که شما یه کابل مجازی از نقطه اول به نقطه دوم کشیدی و درواقع هر دوسمت تو یه رنج از شبکه هستتند و میتوانند همدیگر را ببینند.
    4.شما نگفتی شرکت سازنده رادیوها چی هست؟اگه یو بی انتی که در این حالت نشان دهنده عدم وجود اینک هست ولی اگه میکروتیک هست ،میکروتیک به طور دیفالت چراغ ها لینک را نشان نمیدهند

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashgin128 نمایش پست ها
    1.صحیح-هست
    2. بله در واقع همیشه یه لینک میشه اکسس پوینت و دیگری (یا دیگران) میشن استیشن
    3. این دو ربطی به هم دیگه ندارند شما تو لینک وایرلس همیشه یکی اکسس پوینت هست و دیگری استیشن (اصلا درباره رپیتر اینجا بحث نمیکنیم) و اون بریج مقوله دیگری هست که اگه بخوام ساده بگم مثل اینه که شما یه کابل مجازی از نقطه اول به نقطه دوم کشیدی و درواقع هر دوسمت تو یه رنج از شبکه هستتند و میتوانند همدیگر را ببینند.
    4.شما نگفتی شرکت سازنده رادیوها چی هست؟اگه یو بی انتی که در این حالت نشان دهنده عدم وجود اینک هست ولی اگه میکروتیک هست ،میکروتیک به طور دیفالت چراغ ها لینک را نشان نمیدهند
    رادیوها EnGEnius هستند .
    و اینکه منظور من از Bridge این بود که یکی رو AP و دیگری رو station انتخاب نکردیم . برای این قسمت 3 تا گزینه داشت :
    1- acees point
    2- station
    3- bridge
    که برای هر 2 رادیو bridge رو انتخاب کردیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

طریقه برقرار دو عدد رادیو

برچسب برای این موضوع