نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نحوه گرفتن مدارک بین المللی شبکه

نام حقيقي: فروغ

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

نحوه گرفتن مدارک بین المللی شبکه

سلام.وقتتون بخیر..یه راهنمایی ازتون میخوام.تصمیم گرفتم مدارک شبکه رو بگیرم.فرض و بر این بذارین که من الان آماده م برای امتحانات شبکه حالا چه مایکروسافت باشه چه سیسکو...الان که بعضی تحریم ها لغو شد فرقی هم به حال گرفتن این مدارک کرده یا نه...چه جوری باید اقدام کرد..لطفا دقیقا بگید..میخوام شرایطشو بدونم..تصمیم دارم به همین زودی کلاس برم و کتاباشو مطالعه کنم.واقعا علاقه دارم.ممنون میشم کمکم کنید.شبتون خوش

نام حقيقي: عمران ناجيان

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام

در مورد مدارک سیسکو مثل CCNA - CCNP و ... تحریم ها بر روی ایرانی ها هنوز پابرجاست مگر اینکه از طریق ارائه دو مدرک دیگه شناسائی (مثل ویزا، گواهینامه رانندگی، کارت دانشجویی و....) بتونید اثبات کنید که در حال حاضر ساکن کشور دیگه ای به غیر از ایران هستید.

در مورد مایکروسافت شما با رفتن به کشور ثالث می تونید اقدام به اخذ مدرک نمایید و مشکلی در زمینه ایرانی بودن شما نیست.

اما اگر می خواهید با هزینه کمتر و در داخل مدرک معتبر شبکه بگیرید پیشنهاد من مدارک شبکه Huawei هست که از نظر کیفی تا حدودی شبیه به مدارک سیسکو هستند. که به خاطر استفاده زیر ساخت ارتباطی کشور از تجهیزات این شرکت الان بیشتر رو بورسه!

موفق باشید

forough137 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع