نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط babak_kish
  • 1 توسط babak_kish

موضوع: اتصال هارد اکسترنال به مودم Dlink DSL-2750u Modem

نام حقيقي: Maziar

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119

اتصال هارد اکسترنال به مودم Dlink DSL-2750u Modem

سلام و شب خوش
    من یه مودم Dlink DSL-2750u سفید دارم و یه هارد اکسترنال 2 ترابابت پاسپورت وسترن دیجیتال. هارد اکسترنال رو وصل کردم به یو اس بی مودمم ولی هارد رو تو شبکه نمی شناسه. تو اینترنت هم چک کردم و راهکارهای پیشنهادی رو رفتم و تنظیمات لازم رو توی مودمم انجام دادم ولی متاسفانه وصل نشد و موقع وارد کردن آدرس 192.168.1.1\\ در آدرس بار ویندوز ارور میده و به هارد وصل نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن در زیر عکس تنظیمات مودم و همچنین ارور بالا رو براتون گذاشتم. با تشکر

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: babak

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    سلام و شب خوش
    من یه مودم Dlink DSL-2750u سفید دارم و یه هارد اکسترنال 2 ترابابت پاسپورت وسترن دیجیتال. هارد اکسترنال رو وصل کردم به یو اس بی مودمم ولی هارد رو تو شبکه نمی شناسه. تو اینترنت هم چک کردم و راهکارهای پیشنهادی رو رفتم و تنظیمات لازم رو توی مودمم انجام دادم ولی متاسفانه وصل نشد و موقع وارد کردن آدرس 192.168.1.1\\ در آدرس بار ویندوز ارور میده و به هارد وصل نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن در زیر عکس تنظیمات مودم و همچنین ارور بالا رو براتون گذاشتم. با تشکر

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    عزیزم شما وقتی باید در مودم هارد را با WorkGroup به اشتراک بزارید که قبلش یک WorkGroup یا HomeGroup تعریف کرده باشید یعنی شبکه خانگی ساخته باشید که دیوایس های عضو شبکه خانگی شما هم را پیدا کنند در نتورک بعد شما میتونید اقدام به اشتراک گذاری منابع از طریق سیستم ها یا usb مودم کنید
    موفق باشید

maziardm سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    سلام مجدد
    ممنون آقا بابک. همگروپ رو ساختم.
    امروز با فلشم امتحان کردم رفت. ولی نمی دونم چا هارد اکسترنالم رو نمی شناسه. موقع ورود آدرس گفته شده پیغام ارور میده. در صورتیکه وارد فلشم به راحتی میشه. هیچ تغییراتی رو هم ندادم. هاردم هم مای پاسپورت 2 ترا هستش که تازه خریدمش و نو هستش و سالمه و کار هم می کنه و مشکلی نداره.
    منتظر راهنمایی شما هستم. با تشکر مجدد

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ممنون آقا بابک. همگروپ رو ساختم.
    امروز با فلشم امتحان کردم رفت. ولی نمی دونم چا هارد اکسترنالم رو نمی شناسه. موقع ورود آدرس گفته شده پیغام ارور میده. در صورتیکه وارد فلشم به راحتی میشه. هیچ تغییراتی رو هم ندادم. هاردم هم مای پاسپورت 2 ترا هستش که تازه خریدمش و نو هستش و سالمه و کار هم می کنه و مشکلی نداره.
    منتظر راهنمایی شما هستم. با تشکر مجدد
    تنظیمات مودم را به
    HomeGroup تغییر دادید؟روی مودم یک ftp کلاینت تغریف کنید و از طریق نتورک کامپیوتر چک کنید ببینید هارد در نتورک هست در تنظیمات
    HomeGroup هم دیسکاور را فعال کنید و پسورد را غیرفعال ببینید مشکل خل میشه

maziardm سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak_kish نمایش پست ها
    تنظیمات مودم را به
    HomeGroup تغییر دادید؟روی مودم یک ftp کلاینت تغریف کنید و از طریق نتورک کامپیوتر چک کنید ببینید هارد در نتورک هست در تنظیمات
    HomeGroup هم دیسکاور را فعال کنید و پسورد را غیرفعال ببینید مشکل خل میشه

سلام. ممنون از پاسختون
    ببخشید. ولی من چیزی متوجه نشدم. چون تخصصی ندارم در این زمینه.
    ممنون میشم راهنمایی بیشتری کنید. البته می دونم زحمته.
    راستی دیروز فلشم رو وصل کردم. تونستم واردش بشم. واردش هم شدم ولی نمی دونم چرا هاردم رو وصل می کنم نمی تونم واردش بشم.
    هاردم هم سالمه. ولی نمی دونم چرا اینطوری هستش.
    با تشکر

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    23
    شما وقتی یک شبکه ایجاد میکنید یا باید HomeGroup باشه یا WorkGroup شما توی پی سی
    HomeGroup ساختید ولی توی مودم WorkGroup دوم اینکه شما وقتی یک HomeGroup میسازید باید از قسمت Cheng
    network and shering Center قسمت network discovery را قعال کنید turn on discovery را فعال کنید و
    turn off password را انتخاب کنید در قسمت مربوط به اشتراک گذاری هارد در مودم قسمت پسورد,پسورد شبکه HomeGroup را وارد کنید یا برعکس پسوردی که در مودم دادید را در قسمت پسورد HomeGroup وارد کنید فایروال مودم را غیرفعال کنید و از قسمت وضعیت مودم ببینید مودم با هارد چه ip داده همان را وارد مرورگر کنید یا از کامپیوتر وارد Network شوید باید هارد را ببینید

کلمات کلیدی در جستجوها:

پاسپورت مودم را فراموش کردم

اتصال هارد به مودم 2750

استفاده از پورت usb مودم Dlink 2750u

برچسب برای این موضوع