نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راه اندازی سرویس پایدار

نام حقيقي: ahmad rezazade

عضو عادی
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    5

راه اندازی سرویس پایدار

با سلام خدمت دوستان
    من چند نقطه دارم که غیر از دونقطه آن مابقی آنها دارای ارتباط فیبر نوری هست اش.
    فاصله بین نقطه اصلی و مخابرات حدود50متر و مابقی نقاط به طور تقریبی تا مرکز اصلی در شکل نشان داده شده است.
    بهترین سناریو برای ارتباط آنها با شبکه اینترانت یا همان شبکه داخلی ملی چیست؟
    من از چند نفر پرسیدم.هر کسی یه نظری داشت.
    یکی گفت استفاده از مودم های tellabs یکی گفت مودم G20 و یکی دیگر هم سرویس hdsl را پیشنهاد نمود.و پیشنهاد های دیگر
    دو سناریو وجود داره...
    1-برای ارتباط نقاط با مرکز اصلی و از آنجا با سرور مشهد
    2-ارتباط هر نقطه با مشهد و بدون رابطه با مرکز اصلی . یعنی هر نقطه از سرویس اینترانت استفاده کرده و به مشهدمتصل شود.
    درواقع من سرویسی میخوام که پایدار و دارای حداقل قطع شدن و سرعت کافی برای اتصال 5 کاربر و یک دستگاه تایمکس و یک دستگاه pos در مراکز فرعی و در مرکز اصلی حدود 50 کاربر داشته باشد.
    ضمنا سرویسی که در حال حاضر در حال استفاده است سرویس اینترانت می باشد که چند تا IP را هم Nat کرده تا بتوانند کاربر بیشتری استفاده نمایند.
    ممنون از راهنمایی ها و نظرات شما دوستان گرامی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: زانیار

خواننده
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    50
    نقل قول نوشته اصلی توسط kondor_pek نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من چند نقطه دارم که غیر از دونقطه آن مابقی آنها دارای ارتباط فیبر نوری هست اش.
    فاصله بین نقطه اصلی و مخابرات حدود50متر و مابقی نقاط به طور تقریبی تا مرکز اصلی در شکل نشان داده شده است.
    بهترین سناریو برای ارتباط آنها با شبکه اینترانت یا همان شبکه داخلی ملی چیست؟
    من از چند نفر پرسیدم.هر کسی یه نظری داشت.
    یکی گفت استفاده از مودم های tellabs یکی گفت مودم G20 و یکی دیگر هم سرویس hdsl را پیشنهاد نمود.و پیشنهاد های دیگر
    دو سناریو وجود داره...
    1-برای ارتباط نقاط با مرکز اصلی و از آنجا با سرور مشهد
    2-ارتباط هر نقطه با مشهد و بدون رابطه با مرکز اصلی . یعنی هر نقطه از سرویس اینترانت استفاده کرده و به مشهدمتصل شود.
    درواقع من سرویسی میخوام که پایدار و دارای حداقل قطع شدن و سرعت کافی برای اتصال 5 کاربر و یک دستگاه تایمکس و یک دستگاه pos در مراکز فرعی و در مرکز اصلی حدود 50 کاربر داشته باشد.
    ضمنا سرویسی که در حال حاضر در حال استفاده است سرویس اینترانت می باشد که چند تا IP را هم Nat کرده تا بتوانند کاربر بیشتری استفاده نمایند.
    ممنون از راهنمایی ها و نظرات شما دوستان گرامی
    با سلام
    اول اینکه شکلتون لود نشده دوباره بفرمایید
    یکمی واضح تر بفرمایید 2 نقطه دارم که غیر از آن 2 نقطه.....متوجه نمیشم !!!
    من چندین بار خوندم متنتونو اصلا مشخص نیست چی گفتین!!!!
    قرار چند نقطه رو بهم وصل کنید؟

لطفا در نظر داشته باشید چون شما در وقع و در جریان پروژه هستین افراد خارجی که کمک میخواین تا اطلاع درست و کامل و واضحی نداشته باشن نمیتونن کمکتون کنن.....

kondor_pek سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    شما اگر با فیبر به مخابرات متصل هستید میتوانید به وسیله فیبر اینترانت را دریافت نمائید(شبکه دولت).

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم hdsl چیست site:forum.persiannetworks.com

برچسب برای این موضوع