صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: کندباز شدن فایلها بر روی سیستم قوی

نام حقيقي: peyman sharifi

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط popco نمایش پست ها

سلام اینه مهندس؟؟
    روی کلاینت اجرا کنم فقط آی پی سرور رو بدم؟
    نام کاربری و پسورد ادمین دامین بدم؟؟
    سمت سرور برید تو ستینگ تیگ enable رو بزنید user and pass هم نمیخواد نه سمت کلاینت نه سمت سرور فقط باید فایروال ها غیر فعال باشه رو سرور و رو کلاینت هم udp رو تست کنید هم tcp حتما دانلود و اپلود رو جدا تست کنید فقط در نظر داشته باشین که کل سرعت شبکه میخوابه وقتی دارید تست میکنید

- - - ادامه - - -

اگر سرعت خوب بود بالای 30 مگ بود سمت سرور و کلاینت برید تو folder option تب view و restore to default رو بزنید

popco سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansh نمایش پست ها
    سمت سرور برید تو ستینگ تیگ enable رو بزنید user and pass هم نمیخواد نه سمت کلاینت نه سمت سرور فقط باید فایروال ها غیر فعال باشه رو سرور و رو کلاینت هم udp رو تست کنید هم tcp حتما دانلود و اپلود رو جدا تست کنید فقط در نظر داشته باشین که کل سرعت شبکه میخوابه وقتی دارید تست میکنید

- - - ادامه - - -

اگر سرعت خوب بود بالای 30 مگ بود سمت سرور و کلاینت برید تو folder option تب view و restore to default رو بزنید
    تست کردم بالای 30 مگ میکشید
    هرکاری کردم نشد آخر اون فولدر رو بردم روی یه سرور دیگه گذاشتم دوباره براش share کردم

نام حقيقي: امید

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    7
    با سلام . مواردی که به ذهنم میرسه :
    1 - cross یا straight بودن کابل رو چک کنید . (درسته که روی device های جدید قابلیت MDIX وجود داره ، ولی با این وجود بهتره صحیح وصل بشه)
    2 - با دستور ping و با سویچ -t یه پینگ مکرر روی client بگیرید ببینید چند ms است و بین راه request time out و packet loss وجود داره یا نه . (با client های دیگه مقایسه کنید)
    3 - مطمئن شید بحث QOS روی switch و روتر و سرور مربوطه کار رو خراب نمیکنه (مثلا اولویت کمتر به بسته های کامپیوتر مربوطه بده )
    4 - همون PC رو به یه interface دیگه ی سویچ وصل کنید (حواستون به Port security هم باشه ) .

popco سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع