نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: قطع وایرلس بین لپ تاپ و تلویزیون موقع پخش فیلم

نام حقيقي: Ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

قطع وایرلس بین لپ تاپ و تلویزیون موقع پخش فیلم

با سلام مودم من d link 2640t و لپ تاپم asus n55 و تی وی هم ال جی هست مشکلی که دارم اینه که موقعی که از طریق نرم افزار ال جی یعنی tv share بصورت وایرلس فیلمی رو روی تلویزیون پخش میکنم بعد مدتی اتصال وایرلس بین تلویزیون و کامپیوتر قطع میشه آیا باید تنطیم خاصی در مودم انجام بدم یا مشکل دیگه ای هست ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    سلام
    یک فیلم ثابت رو چند بار تست کنید و ببینید سر تایم ثابت و خاصی قطعی بوجود میاد یا خیر
    و در زمان قطع لپ تاپ حتما تست کنید ایا بقیه دستگاه های متصل برای مثال موبایل هم قطع میشه یا خیر

احتمال میدم مودم کم میاره
    از چه ورژن سیستم عاملی استفاده میکنید ، اگر از نسخه ویندوز 10 استفاده میکنید ، حتما بررسی کنید اخرین نسخه درایور کارت وایرلس رو نصب دارید !

نام حقيقي: Ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    سلام
    یک فیلم ثابت رو چند بار تست کنید و ببینید سر تایم ثابت و خاصی قطعی بوجود میاد یا خیر
    و در زمان قطع لپ تاپ حتما تست کنید ایا بقیه دستگاه های متصل برای مثال موبایل هم قطع میشه یا خیر

احتمال میدم مودم کم میاره
    از چه ورژن سیستم عاملی استفاده میکنید ، اگر از نسخه ویندوز 10 استفاده میکنید ، حتما بررسی کنید اخرین نسخه درایور کارت وایرلس رو نصب دارید !
    با تشکر از پاسخ شما
    نه تایم خاصی نیست حتی پیش اومده که فیلمی رو تا آخر هم بدون مشکل پخش کرده ولی گاها حین پخش شاید ده بار هم قطع شده
    موبایل و خود لپ تاپ اینترنتش قطع نمیشه فقط ویدیو که استریم میکنم اون فایل قطع میشه و اینترنت همچنان برقراره ویندوزم 7 هستش البته بعید هم نیست که از مودم باشه چون نزدیک ده ساله که دارمش و حسابی پیر شده احتمالا

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع وایرلس

برچسب برای این موضوع