نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در راه اندازی شبکه WorkGroup با کارت شبکه ها و سوییچ 10/100/1000

نام حقيقي: کیومرث زینال زاده

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 مشکل در راه اندازی شبکه WorkGroup با کارت شبکه ها و سوییچ 10/100/1000

با سلام خدمت اساتید ، من یه شبکه راه میندازم که توش 2 تا سیستم با کارت شبکه 10/100/1000 هست
    این سیستمها به سوییچ 10/100/100 وصله و مودم وایرلس هم دارم که به سوییچ وصله الان طریقه IPدهی هم به این شکل هستش که یکی از سیستما 192.168.1.100 آی پی 255.255.255.0 گت وی و 192.168.1.1 میدم وDNS1 رو هم دوباره 192.168.1.1 میدم و همچنین ای پی سیستم دوم هم به این شکل فق ادرس ای پیش رو 192.168.1.110 میدم علاه بر اون 2 تا سیستم هم ورک گروپش رو MSHOME میزارم بعد که تنظیمات تموم میشه یه وقت میبینی تو network هر دو سیستم دیده میشه یه وقت میبینی دیده نمیشه یه وقت میبینی اینترنت هست یه وقت میبینی نیست ، اصلا پدر منو در اورده هر رنجی ای پی گذاشتم دی ان اس و گیت وی رو هم ورداشتم باز همونه ، یکی رو سرور به این شکل که گیت وی رو ای پی خود سرور گذاشتم اونیکی رو کلاینت و گیت وی رو ای پی سرور و دی ان اسش هم ای پی سرور گذاشتم باز به همین شکله
    مشکل از چی میتونه باشه البته انتی ویروس هم پاک کردم ویندوز جدید هم زدم 7 ، فایروال رو هم همیشه بستم کابل شبکه ها رو هم چند بار عوض کردم
    بزارید من کلا نیازم رو مطرح کنم من میخوام 2 تا کامپیوترم شبکه باشه البته با سرعت 10/100/100 و همچنین میخوام یکی از سیستمها به اینترنت هم متصل باشه بعلاوه میخوام سیستمهام همدیگر رو خیلی راحت ببینن از طریق network به همدیگه دسترسی داشته باشن و همچنین از طریق ریموت هم به هم متصل باشن لطفا راهنماییم کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: فرهاد

عضو عادی شناسه تصویری farhad777
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام دوست عزیز.
    شما وقتی مودم وایرلس داری که اینترنت رو داری میگیری ، دیگه چرا بصورت دستی IP وارد می کنی. مودم رو در حالت DHCP بذار ، رنج IP رو مشخص کن. همونطور که گفتی مودم رو به سوئیچ متصل کردی حالا کلاینت ها یا همون 2 تا کامپیوتر رو تنظیمات کارت شبکه رو بر روی Obtain قرار بده تا بصورت اتوماتیک از مودم IP بگیرند. Workgroup هم که درسته باید هم نام باشند.

ki0mars سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    یکی اینکه من میخوام سرعت 1000 داشته باشم تو شبکه چون آرشیو فیلم و mp3 دارم و کپی میکنم تن تن ، دوم اینکه سرور رو میخوام جایی بزارم که دسترس نباشه چون آرشیوم 20 ترابایت وصله به سرور برا همون میخوام دستی آی پی بدم چون احیانا خدای ناکرده یکی اومد داخل مغازه من موبایلمو وردارم بیام بیرون و از طریق موبایل سرور رو خاموش کنم و بدین ترتیب آرشیو هم از شبکه خارج میشه این کار رو از طریق برنامه AIRtec انجام میدم مونده مشکلم فقط شبکه 1000 و داشتن اینترنت

نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8
    برای شبکه گیگ شما باید کلیه تجهیزاتتون گیگ باشه. مثل کارت شبکه ، سوئیچ و همچنین از کابل مناسبی هم استفاده کنید. اما در خصوص اینکه ای پی سرور رو دستی بدین اول ببینید از طریق مودم چه ای پی میگیره بعد همون ای پی و ... رو سرورتون ست کنید تا تغییر نکنه.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    تمام نجهیزاتم 10/100/1000 هستش هم کارت شبکه ها هم سوییچ فقط مودمم 300 مگ هستش linksys

- - - ادامه - - -

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوست عزیز خودتون دارین میگین 300 مگ هست. باید ببینید پورت هاش که از طریق کابل متصل شدند تا چند مگ رو ساپورت میکنه. معمولا انتقال اطلاعات از طریق کابل هم پایدارتره هم پرسرعت تر.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع