نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: راهنمایی راجب مودمهای ADSL

نام حقيقي: behnam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

راهنمایی راجب مودمهای ADSL

دوستان این اولین پست منه امیدوارم ناامید نشم.
    من راجب مودم واکسسز پوینت یه چن تا سئوال دارم.
    من خیلی تحقیق کردم تا حدودی هم فهمیدم ولی نه کامل کسی میتونه منو روشن ترکنه.
    1)تفاوت اصلی اکسز پویت ومودم بیسیم ADSLچیه مگه نه اینکه همون کاری که اکسسز پوینتها انجام میدم مودمهای بیسیم هم قابلیتشو دارن ولی برعکس این اکسزپوینتها هستن که قابلیت دریافت دیتا اینترنت رو ندارن پس مودم ADSLهم باید گرونتر باشه هم خریدش عاقلانه تر هم .حتی من فکر میکردم برد وایرلسی اکسز پوینتها از مودمهای وایرلس بیشتره ولی بعدا باتست کردن دیدم حتی بردشونم فرقی نمیکنه.
    2)برای افزایش برد مودم وایرلس یا اکسز پوینت داخل ساختمان راهی هست ؟
    3)کا اصلی پورتWLANروی اکسز پوینتها وبعضا مودمها چیه؟
    4)اگه از یه اکسز پوینت بعنوان ریپیتر واسه افزایش محدوده آنتن دهی استفاده بشه همون کیفیتی که تو محدوده مودم اول(مودم اصلی یا مودمی که اینترنت وصل)رومیشه دریافت کرد؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مصطفی رضایی

عضو عادی شناسه تصویری messi_reza
    نوشته
    310
    سپاسگزاری شده
    232
    سپاسگزاری کرده
    191
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam2 نمایش پست ها
    دوستان این اولین پست منه امیدوارم ناامید نشم.
    من راجب مودم واکسسز پوینت یه چن تا سئوال دارم.
    من خیلی تحقیق کردم تا حدودی هم فهمیدم ولی نه کامل کسی میتونه منو روشن ترکنه.
    1)تفاوت اصلی اکسز پویت ومودم بیسیم ADSLچیه مگه نه اینکه همون کاری که اکسسز پوینتها انجام میدم مودمهای بیسیم هم قابلیتشو دارن ولی برعکس این اکسزپوینتها هستن که قابلیت دریافت دیتا اینترنت رو ندارن پس مودم ADSLهم باید گرونتر باشه هم خریدش عاقلانه تر هم .حتی من فکر میکردم برد وایرلسی اکسز پوینتها از مودمهای وایرلس بیشتره ولی بعدا باتست کردن دیدم حتی بردشونم فرقی نمیکنه.
    2)برای افزایش برد مودم وایرلس یا اکسز پوینت داخل ساختمان راهی هست ؟
    3)کا اصلی پورتWLANروی اکسز پوینتها وبعضا مودمها چیه؟
    4)اگه از یه اکسز پوینت بعنوان ریپیتر واسه افزایش محدوده آنتن دهی استفاده بشه همون کیفیتی که تو محدوده مودم اول(مودم اصلی یا مودمی که اینترنت وصل)رومیشه دریافت کرد؟
    - تفاوت اصلی اکسز پویت ومودم بیسیم ADSL در نوع کانال دریافتی اینترنت یا یا اتصال به شبکه هستش!
    ورودی اینترنت مودم ADSL (پورت WAN) یه پورت RJ11 (پورت واسه سوکت تلفن) هستش که سوکت تلفن بهش میخوره، ینی با وارد کردن یورز پسورد کانکشن ADSLتون از طریق خط تلفن اینترنت رو دریافت میکنه و بصورت وایرلس و یا از پورتای Lan اون رو به سیستم ها میده
    - اما اکسس پوینت اگه روتز باشه با اعمال تنضیمات(وارد کردن یوزر-پسورد کانکشنتون) ؛ از طریق پورت WAN (خودتون به اشتباه نوشتین WLan) اینترنت رو دریافت و از طریق وایرلس و پورتای دیگه به سیستم ها میده...
    اگه قابلیت روتر شدن نداشته باشه، ینی پورت WAN نداشته باشه؛ اونوقت فقط کارش به اشتراک گذاشتنه اینترنت بصورت وایرلس و کابلی هستش..
    - با پرداخت هزینه بیشتر و خریداری اکسس پوینت یا دانگل یا آنتن قوی تر میتونید قدرت سیگنال دهی رو افزایش بدین!
    -پورت WAN ورودی و خروجی اون دستگاه برای ارتباط با شبکه خارجی (مثه اینترنت و شبکه های بزرگ ترش) هست
    - با تکنیک Unit SSID میتونید این کارو انجام بدین، منوط به اینکه اون اکسس پوینت قابلیتشو داشته باشه یا نه! (زیاد به کار کاربران خانکی یا حتی شرکت ها و اماکن کوچیک نمیاد...)

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع