نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط ramiy
  • 1 توسط mohsenhvac

موضوع: آنتن تقویتی برای کارت شبکه

نام حقيقي: amir bakhtiyari

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8

آنتن تقویتی برای کارت شبکه

دوستان و مدیران عزیز اگه تایپیکم جای درستی نیست منو ببخشید و لطف کنید انتقال بدید و همچنین اول سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد،تایپیک زدم

من یه کارت شبکه TP-Link 7200 دارم به این لینک ديجی کالا - کارت شبکه بی‌سیم و USB تی پی-لینک مدل TL-WN7200ND - TP-LINK TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter
    آنتنش 5 دسی هستش من خیلی راضی ام اما شبکه هایی که من بهشون وصل میشم خیلی دور هستن و نخواستم هزینه زیادی کنم یه کارت شبکه آلفا بگیرم. بنابراین میخوام بدونم آنتن تقویتی تا چه حدی میتونم بهش اضاف کنم.فکر کنم چیپستش Atheros AR9271 هستش .میخوام راهنماییم کنید که چه آنتنی بگیرم. آخه شنیدم اگه آنتن قوی ای بگیری که چیپست نتونه تحملش کنه عملاً بی استفاده میمونه و همه قدرتشو نمیتونی استفاده کنی. پیشاپیش تنکیو

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ramin

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    62
    سلام
    به نظر من شما دوتا راه داری
    1- چون این دیوایس یو اس بی هست میتونی از کابل افزایش متراژ استفاده کنی و مهمتر اینه که جای مناسبی برای قرارگیری آنتنت پیدا کنی
    شاید با جابجا کردنش مشکلت حل بشه
    2- تغییر آنتن 5 دیبی به 9 دیبی که روی این دیوایس جواب گرفتم ازش قبلا

موفق باشی

amir_2014 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amir bakhtiyari

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramiy نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من شما دوتا راه داری
    1- چون این دیوایس یو اس بی هست میتونی از کابل افزایش متراژ استفاده کنی و مهمتر اینه که جای مناسبی برای قرارگیری آنتنت پیدا کنی
    شاید با جابجا کردنش مشکلت حل بشه
    2- تغییر آنتن 5 دیبی به 9 دیبی که روی این دیوایس جواب گرفتم ازش قبلا

موفق باشی
    سلام. مرسی از پاسختون. راه اولو انجام دادم.موثر بود. و میخواستم تجربمو خدمتتون عرض کنم کابل 5 متری درصدی از سیگنال یا سرعت دریافتو کم نکرد

در مورد راه دوم که گفتید. لطفاً مدل آنتن 9 دیبی که استفاده کردیدو بگید که سرچ کنم. و اینکه چقدر قوی تر از معمولش شد؟ خیلی دوست دارم بدونم. یعنی اگه آنتن 9 دیبی بزارم به پای آلفا میرسه؟

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    سلام. مرسی از پاسختون. راه اولو انجام دادم.موثر بود. و میخواستم تجربمو خدمتتون عرض کنم کابل 5 متری درصدی از سیگنال یا سرعت دریافتو کم نکرد
    1-دوست عزیز ممنون از اینکه تجربه ای روکه بدست اوردی با سایر دوستان به اشتراک گذاشتی
    2- اون کابلی که باعث افت سیگنال میشه رابط بین کارت شبکه و انتن هست نا کابلافزایش طولusb
    3-بصورت خیلی ساده میشه گفت انتنهای امنی ذاتا در جذب نویز هم قوی هستن و به همون تناسب که قویتر میشن نویز رو هم بیشتر دریافت میکنن بهتره که از یک انتن دایرکشنال استفاده کنین.
    4- تاپیکهای زیررو مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به تجهیزات وایرلس پیدا کنید :
    محاسبه فاصله تحت پوشش وایرلس
    آموزشهای وایرلس (به زبان ساده)
    وبلاگ تخصصی وایرلس (سامان زحمتکش)

amir_2014 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع