نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ارتباط بین دو نقطه از طریق آنتن شبکه وایرلس

نام حقيقي: ندا کاشف

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

ارتباط بین دو نقطه از طریق آنتن شبکه وایرلس

سلام دوستان عزیز.
    من چند وقت پیش هم یک سوالی ازتون بابت انتقال تصویر از طریق آنتن وایرلس پرسیده بودم که لطف کردین و پاسخ دادین . حالا نسبت به اون سناریو ، تغییراتی ایجاد شده که تو این تصویر مشخص کردم کاری که قراره انجام بدمو .

حالا سوالام رو به ترتیب میپرسم ممنون میشم جواب بدین :

1- در سمت چپ که دوربین وجود داره اتصال کابل ها به همون شکل درسته ؟ یعنی کابل از آنتن میاد به poe و کابل دوربین وصل میشه به قسمت lan دستگاه poe ؟
    2- range شبکه ما 192.168.100.0 . حالا میشه طبق شکل دو آنتن ip های تعریف شده رو داشته باشند؟ و بعد بتونم از طریق کامپیوتر با ip 192.168.100.10 تصویر دوربین با ip 192.168.100.20 رو داشته باشم؟
    3- به غیر از موارد مشخص شده در عکس دستگاه/قطعه دیگه ای لازم نیست ؟
    4- آنتن ها در محل نصب شده و من میخوام واسه اولین بار کانفیگ آنتن ها رو انجام بدم و تا بحال قبلا این کار و انجام ندادم . حالا باید در دو طرف چه تنظیماتی انجام بشه که این دو همدیگه رو داشته باشن ؟ میشه اگه آموزشی مناسبی در این زمینه میشناسید معرفی کنید ...

بازم ممنون از لطفتون

نام حقيقي: 2170015851

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    2
    فکر نکنم مشکلی باشه شما زیر ساخت شبکه رو داری ولی سمت دوربین رو بزار ap و اون یکی دیگه رو بزار station فکر اینطوری به هم متصل میشن بعدش شما باید بری دنبال نرم افزاری که بتونی تصویر رو بگیری از دوربین معمولا اگه بری جاهایی که دوربین مداربسته کار میکنند یا نرم افزار یا اسمشو میتونی راحتر بگیری و باید دستگاه سمت سرور خودتو تنظیم کنی واسه اتصال فکر نکنم مشکلی براتون پیش بیاد فقط واسه بار اول با لپ تاپ انتن ها رو پیدا بکن ببین چی میشه بعدش بیا اینجا بگو ببینیم ....

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن ارتباط شبكه

انتقال تصویر بین دو مکان با کابل لن

آنتن وایرلس poe

ارتباط صوتی وایرلس بین دو نقطه

انتقال شبکه از طریق آنتن

برچسب برای این موضوع