نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: يه پيشنهاد (خوهشا بيان و نظر بدين)

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

Icon12 يه پيشنهاد (خوهشا بيان و نظر بدين)

با سلام به مديراي سايت / يوزر ها / خوانندگان مطالب و بطور كلي همه ي بر و بچه هاي پرشين تولز
    يه پيشنهاد دارم و ازتون ميخوام كه اگه با من هم عقيده هستين نظر بدين يا اينكه بياين و امتياز بدين ممنون ميشم .
    پيشنهاد من اينه كه تو قسمت شبكه يعني همين جايي كه الآن دارين پيام ها رو ميخونين يه انجمن در كنار نت ورك يه انجمن جداگانه راه بندازين و در اين انجمن فقط به مشكلات برنامه هاي نظير ان تي تك پلاس و ابزار هاي كمكي براي اكانتينگ يوزر ها بپردازيم . مثلا همين برنامه ي تك پي پي يا اينكه فايل هاي مختلف اي اس پي كه در مورد حساب كاربر ها و ساير چيز هاي مربوط به كاربرا خدمات ميدن . قسمت نت ورك رو هم بزارين فقط براي رفع اشكال سرور ها و راه اندازي اونها . اينطوري من فكر ميكنم كه كاربري مثل من راحت تر بتونه مووع مورد نظرش رو پيدا كنه .
    نظر شما عزيزٍ خواننده اين متن برام مهمه پس دريغ نفرموده و بفرمايين .
    با تشكر

موضوعات مشابه:
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام،
    يه ذره ديگه دندون رو جيگر بذاری درست ميشه
    من همينجا از همه دوستان معذرت ميخوام که اين کار اينقدر طول کشيده.

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    منم موافقم

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا ما كه يه 6-7 ماهي ميشه كه يه همچين پيشنهادي داديم.حتي يه بحث به نام يه پيشنهاد و يه گله باز كرديم. به هر حال دوست داريم زودتر راه بيفته.اگه هم كاري از دست ما بر مي ياد بگيد.ما در خدمتيم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز

ضمن اعلام نظر موافق با پيشنهاد شما عرض ميكنم انشالله با تدابيري كه مديران در حال بررسي آن هستند ( البته طبق فرمايش آقاي حكيمي) انشاالله شاهد شكوفايي هر چه بيشتر اين انجمن خواهيم بود.

من پيشنهاد ميكنم بعضي از مباحث را اقاي حكيمي بر بالاي فوروم ثابت كنند تا هميشه در دسترس باشد

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اجازه بديد در مورد اين تدابير کمی توضيح بدم.
    اولين تصميم اين بود که قسمت شبکه از PersianTools مستقل بشه و تحت دومين PersianNetworks.com بتونه به کار خودش ادامه بده.
    اين کار مستلزم تهيه کردن فضای مناسب بعنوان Host و همچنين تهيه نرم افزار vBulletin بود که انجام شد.
    قسمت دوم کار اين بود که بتونيم کليه مطالب قسمت شبکه رو از Database اصلی جدا کنيم و در Database جداگانه ای قرار بديم که ظاهرا تا پيش از اين هيچکس نيازی به اين کار نداشته و بنابراين Tools ای هم برای اين کار توليد نشده!
    برای همين بالاجبار اين کار بايد بصورت دستی انجام گيرد.
    در حال حاضر مقدمات کار فراهم شده و در اولين فرصت، اين جابجايی انجام ميگيرد و در Domain جديد، دسته بندی ها و گروه بندی های مختلفی وجود دارد که ميتواند آشفتگی فعلی را سامان ببخشد.
    کار بعدی، تهيه مقالات با استفاده از مطالب انجمن و مرتب سازی آن بگونه ای است که برای همه گان براحتی قابل دسترس باشد.
    سعی بر اين است که در اين تغييرات از نظرات دوستان حداکثر استفاده بعمل آيد تا شاهد فراهم آمدن فضايی دوستانه باشيم که بستری مناسب برای مباحث تخصصی در زمينه شبکه باشد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع