نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: پورت فوروادرینگ در وایمکس ایرانسل

نام حقيقي: adelmis

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    24

پورت فوروادرینگ در وایمکس ایرانسل

سلام دوستان

خدایی خسته شدم از بس دنبال پورت فوراردینگ وایمکس ایرانسل بودم
    اگر کسی بلده دریغ نکنه
    این یه عکس از پنل وایمکسه
    طبق همین عکس عمل کردم جواب نداد !

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    24
    ???

نام حقيقي: افشین

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    55
    دوست من خودتا بیخودی خسته نکن چون این فروم مدیران هم اکثر سوالات را بلد نیستند چه برسه به کاربران
    برو تو فروم مبایل سوال کن ببین چگونه مدیران سایتش جواب میدن

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin22 نمایش پست ها
    دوست من خودتا بیخودی خسته نکن چون این فروم مدیران هم اکثر سوالات را بلد نیستند چه برسه به کاربران
    برو تو فروم مبایل سوال کن ببین چگونه مدیران سایتش جواب میدن

دوست گرامی اینجا یک انجمن عمومی تخصصی شبکه است با همه جور کاربر متخصص و معمولی که مشخصه شما اصلا این موضوع را درک نمی کنید.(پیشنهاد میکنم حتما یک نگاهی به بخش های مختلف سایت بندازید)
    باید خدمت شما عرض کنم اینجا یک محیط کاملا عمومی و دوستانه هست که همه افراد با هر سن وحرفه ای می توانند عضوش بشن.(با رعایت یکسری قوانین ساده که ظاهر شما هم ازش بی بخر هستید)
    حتما یک بار قوانین این سایت را مرور کنید:
    http://forum.persiannetworks.com/misc.php?do=vsarules

متاسفانه بعضی از دوستان اینجا را با مرکز پشتیبانیشون اشتباه گرفتن..........باید بهشون تذکر بدم که اینجا هیچ کسی شما را مجبور به پرسیدن سوال نکرده و درمقابل کسی هم مسئول جواب دادن به سوالات شما نیست که به این شکل به همه کاربران فعال سایت توهین می کنید %

چون این فروم مدیران هم اکثر سوالات را بلد نیستند چه برسه به کاربران

وقتی میزان درک شما از تخصصی ترین انجمن شبکه فارسی زبان این حد باشه، دیگه حرفی برای گفتن نمیزاره....
    جواب .... خاموشی است.
    موفق باشید.

سلام دوستان

خدایی خسته شدم از بس دنبال پورت فوراردینگ وایمکس ایرانسل بودم
    اگر کسی بلده دریغ نکنه
    این یه عکس از پنل وایمکسه
    طبق همین عکس عمل کردم جواب نداد !

دوست خوبم کنفیگ مشکلی نداره
    بهتره زیاد روی وایمکس حساب باز نکنید چون محدودیت زیادی داره؛
    1-اکثر پورت ها از سمت گیت وی اصلی ایرانسل بنا به دلایل مختلف مسدود و محدود هستند
    2-خیلی وقتها به دلیل ترافیک زیاد در شبکه و کمبود ip مجبور میشن چندتا کاربر را به یک ای پی nat کنند.
    به قول بچه های قدیم invalid ip به مودم شما اختصاص میده که از بیرون در دسترس نیست.

بهتره اول با مرکز وایمکس ایرانسل تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید و اگه از نظر فنی امکانش وجود داشت Static IP بخرید مشکلتون حل میشه

adelmis سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansham نمایش پست ها
    دوست گرامی اینجا یک انجمن عمومی تخصصی شبکه است با همه جور کاربر متخصص و معمولی که مشخصه شما اصلا این موضوع را درک نمی کنید.(پیشنهاد میکنم حتما یک نگاهی به بخش های مختلف سایت بندازید)
    باید خدمت شما عرض کنم اینجا یک محیط کاملا عمومی و دوستانه هست که همه افراد با هر سن وحرفه ای می توانند عضوش بشن.(با رعایت یکسری قوانین ساده که ظاهر شما هم ازش بی بخر هستید)
    حتما یک بار قوانین این سایت را مرور کنید:
    http://forum.persiannetworks.com/misc.php?do=vsarules

متاسفانه بعضی از دوستان اینجا را با مرکز پشتیبانیشون اشتباه گرفتن..........باید بهشون تذکر بدم که اینجا هیچ کسی شما را مجبور به پرسیدن سوال نکرده و درمقابل کسی هم مسئول جواب دادن به سوالات شما نیست که به این شکل به همه کاربران فعال سایت توهین می کنید %

وقتی میزان درک شما از تخصصی ترین انجمن شبکه فارسی زبان این حد باشه، دیگه حرفی برای گفتن نمیزاره....
    جواب .... خاموشی است.
    موفق باشید.

دوست خوبم کنفیگ مشکلی نداره
    بهتره زیاد روی وایمکس حساب باز نکنید چون محدودیت زیادی داره؛
    1-اکثر پورت ها از سمت گیت وی اصلی ایرانسل بنا به دلایل مختلف مسدود و محدود هستند
    2-خیلی وقتها به دلیل ترافیک زیاد در شبکه و کمبود ip مجبور میشن چندتا کاربر را به یک ای پی nat کنند.
    به قول بچه های قدیم invalid ip به مودم شما اختصاص میده که از بیرون در دسترس نیست.

بهتره اول با مرکز وایمکس ایرانسل تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید و اگه از نظر فنی امکانش وجود داشت Static IP بخرید مشکلتون حل میشه
    با تشکر از شما
    بله ایرانسل با هر بار قطع و وصل شدن به شبکه ip جدید invlalid به مودم اختصاص میده
    اما همون ای پی اینولید رو در مرورگر وارد میکنم به راحتی به مودم خودم متصل میشم و مشکلی از اختصاص دادن یک ip از سوی ایرانسل به چند کاربر نیست !
    با پورت اسکنر انلاین چک میکنم میبینم عملیات پورت فوروادینگ به درستی انجام شده و پورت رو باز نشون میده اما وقتی میخوام به پورت مورد نظر وصل شم نمیشه !!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع