نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط asadkasra
  • 1 توسط taghikarim
  • 1 توسط arefenayat

موضوع: متخصصین امور شبکه ممنون میشم کمک کنید

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36

متخصصین امور شبکه ممنون میشم کمک کنید

یه نرم افزار داریم که فقط امکان 3 بار دریافت کد رهگیری از یک سیستم رو داریم...نرم افزار باید به اینترنت وصل باشه تا بتونه کد رهگیری رو ارسال کنه برامون.
    حالا من هم ای پی رو عوض کردم هم مک ادرس رو ولی کماکان اجازه بیشتر از دریافت 3 کد رهگیری از یک سیستم رو ندارم و پیغام میاد که شما 3 بار از این سیستم کد رهگیری قبلا گرفتید...رو یه دستگاه که دیپ فریز نصب بود هم تست کردم در واقع کامل نرم افزار رو اون سیستم بعد از ریستارت پاک میشه و بعد از بالا امدن مک ادرس رو هم تغییر دادم ولی باز هم اجازه بیش از 3 بار دریافت کد رهگیری رو نمیده..رو این سیستمی که دیپ فریز نصب بوده 3 تا کدم رو گرفتم ولی بیشتر از این اجازه نمیده.

حالا سوال من اینه که الان این چجوری ممکنه بفهمه از این سیستم 3 بار کد زده شده ؟ هم مک هم ای پی عوض شده ولی باز هم فهمیده.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    دوست عزیز میشه بفرمایین چطوری آدرس مک رو تغییر دادین؟! آدرس آی پی رو شنیده بودم میشه تغییر داد اما آدرس مک یکتا هست! مگه اینکه کارت شبکه رو تغییر بدین (البته تا جایی که سواد من یاری میکنه عرض کردم). اما از نظر اینکه چطور نرم افزار تشخیص میده که قبلا از روی همون سیستم سه بار کد دریافت شده فک کنم بشه داخل نرم افزار امکانی رو مثل کانتر تعریف کرد که با دریافت سه بار کد نرم افزار اون کانتر رو بررسی کنه و اجازه نده که کد دیگه ای دریافت کنین. مگه اینکه هر سه بار که کد رو دریافت میکردین عملیاتی رو که توضیح دادین انجام داده باشین که در اینصورت اصولا باید کد جدید رو بهتون بده.

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeinik نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بفرمایین چطوری آدرس مک رو تغییر دادین؟! آدرس آی پی رو شنیده بودم میشه تغییر داد اما آدرس مک یکتا هست! مگه اینکه کارت شبکه رو تغییر بدین (البته تا جایی که سواد من یاری میکنه عرض کردم). اما از نظر اینکه چطور نرم افزار تشخیص میده که قبلا از روی همون سیستم سه بار کد دریافت شده فک کنم بشه داخل نرم افزار امکانی رو مثل کانتر تعریف کرد که با دریافت سه بار کد نرم افزار اون کانتر رو بررسی کنه و اجازه نده که کد دیگه ای دریافت کنین. مگه اینکه هر سه بار که کد رو دریافت میکردین عملیاتی رو که توضیح دادین انجام داده باشین که در اینصورت اصولا باید کد جدید رو بهتون بده.
    روی یک سیستم دیپ فریز هم نصب کردم....دیپ فریز رو همونطور که میدونید سیستم بعد از ریست شدن اثاری از نرم افزار به جا مونده از قبل درش نمی مونه که بخواد کانتری محاسبه کنه.

هم دستی میشه مک رو تغییر داد هم با نرم افزار ...از نرم افزار ها بهتون Change MAC Addressرو پیشنهاد میدم.

نام حقيقي: اسداله كسري

عضو عادی شناسه تصویری asadkasra
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    52
    خوب اصولا کاری به مک ادرس و اینجور چیزها ندارن.
    از طریق سخت افزار اون سیستم رو شناسایی میکنن.
    مثلا شما هارد یا مادربرد رو عوض کنید اون نرم افزار برای شما کد جدید تولید میکنه.

Benyaminj سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    همونطور که جناب کسری گفتند بعضی نرم افزارها برای یکتا سازی از سریال هارد استفاده میکنند .

نام حقيقي: aref

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    6
    خوب همونطور که خودتون گفتید نرم افزار باید به اینترنت متصل باشه .
    ممکنه نرم افزاری که به شما داده شده یونیک باشه ، یعنی برای هر مشتری 1 ستاپ خاص خودش با یونیک کد مخصوص به مشتری تولید بشه ، از اون طرف هم کانتری که مد نظر هست روی سرور باشه نه نرم افزار ، یعنی با هر بار باز شدن نرم افزار چک بشه که کانتر روی سرور مقدارش چند هست .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع