نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: انتقال تصویر انجام دادم تو گوشی داخل مغازه که dvr هست. نشون میده اما تو خونه نشون نمیده

نام حقيقي: rezaei

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

انتقال تصویر انجام دادم تو گوشی داخل مغازه که dvr هست. نشون میده اما تو خونه نشون نمیده

سلام.انتقال تصویر انجام دادم پورتم 8080 ای پی dvr 192.168.1.10 مودم tplink8151 دارم dmz و virtua servise تو قسمت nat هم انجام دادم.تو مغازه که dvr هست هم تو گوشی هم تو firefox نشون میده اول خطا گرفت quicktime نصب کنید نصب کردم درست شد .جالا به اینترنت وصل شدم از تو مغازه میبینمش اما تو خونه تو فایرفاکس پنل رو نشون میده یوزر و پس هم میزنم تو کادر های که دوربین داره quicktime نشون میده که زمان داده تا تصویر نشون بده اما زمان بعد چند ثانیه متوقف و تصویری نشون نمیده

- - - ادامه - - -

ای پی ولیدم هستش از سایت noip استفاده کردم.اینم ای پیش shirinilotfi.ddns.net:8080 تو مغازه با نرم افزار ip camera و فایر فاکس نشون میده اما تو خونه تو فایرفاکس پنل باز میکنه اما تو کادر دوربین پیزی نشون نمیده

- - - ادامه - - -

اگه لازمه تو پیام خصوصی رمزشو هم بدم اینم تصویرش که میمونه

- - - ادامه - - -

اینم تصویرش http://uupload.ir/files/2e1w_untitled.jpg تو گوشی هم میزنه cannot recevie image

- - - ادامه - - -

تو گوشی تو مرورگر میزنم هم باز میشه پیام میده quick time دانلود کن میره سایت quick time اما دنبال میگردم فقط واسه mac و windows هست واسه اندروید نیست

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    چرا کسی جواب نمیده

نام حقيقي: سروش

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط rjalal نمایش پست ها
    سلام.انتقال تصویر انجام دادم پورتم 8080 ای پی dvr 192.168.1.10 مودم tplink8151 دارم dmz و virtua servise تو قسمت nat هم انجام دادم.تو مغازه که dvr هست هم تو گوشی هم تو firefox نشون میده اول خطا گرفت quicktime نصب کنید نصب کردم درست شد .جالا به اینترنت وصل شدم از تو مغازه میبینمش اما تو خونه تو فایرفاکس پنل رو نشون میده یوزر و پس هم میزنم تو کادر های که دوربین داره quicktime نشون میده که زمان داده تا تصویر نشون بده اما زمان بعد چند ثانیه متوقف و تصویری نشون نمیده

- - - ادامه - - -

ای پی ولیدم هستش از سایت noip استفاده کردم.اینم ای پیش shirinilotfi.ddns.net:8080 تو مغازه با نرم افزار ip camera و فایر فاکس نشون میده اما تو خونه تو فایرفاکس پنل باز میکنه اما تو کادر دوربین پیزی نشون نمیده

- - - ادامه - - -

اگه لازمه تو پیام خصوصی رمزشو هم بدم اینم تصویرش که میمونه

- - - ادامه - - -

اینم تصویرش http://uupload.ir/files/2e1w_untitled.jpg تو گوشی هم میزنه cannot recevie image

- - - ادامه - - -

تو گوشی تو مرورگر میزنم هم باز میشه پیام میده quick time دانلود کن میره سایت quick time اما دنبال میگردم فقط واسه mac و windows هست واسه اندروید نیست
    دوست عزیزم
    شما داخل مغازه با همون اینترنتی که روش ip دوربین رو ست کردید تصویرتون رو چک می کنید؟
    ملاک انتقال تصویر به بیرون و خارج از شبکه محلی ،چک کردن با یه اینترنت خارجی هستش.
    به طور کلی اکثر DVR ها با اینترنت اکسپلورر کار می کنن و با بقیه مرورگرها با مشکل کار می کنن.
    یه بار دیگه از تنظیمات روی مودمتون مطمئن بشید و بعدش با اینترنت اکسپلورر و یا برنامه خوده شرکت DVR امتحان بکنید.
    روی بعضی از DVR ها هم یه قابلیت هست به اسمه P2P که با اون فقط با اسکن یه QR کد می تونید تصویرتون رو دریافت کنید.
    بازم مشکلی بود در خدمتم.

نام حقيقي: صابر

عضو عادی
    نوشته
    119
    سپاسگزاری شده
    69
    سپاسگزاری کرده
    25
    داخل خونه با گوگل کروم بازش کنید و پلاگین رو هم یک بار دیگه دانلود کنید برای کروم

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush760 نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    شما داخل مغازه با همون اینترنتی که روش ip دوربین رو ست کردید تصویرتون رو چک می کنید؟
    ملاک انتقال تصویر به بیرون و خارج از شبکه محلی ،چک کردن با یه اینترنت خارجی هستش.
    به طور کلی اکثر DVR ها با اینترنت اکسپلورر کار می کنن و با بقیه مرورگرها با مشکل کار می کنن.
    یه بار دیگه از تنظیمات روی مودمتون مطمئن بشید و بعدش با اینترنت اکسپلورر و یا برنامه خوده شرکت DVR امتحان بکنید.
    روی بعضی از DVR ها هم یه قابلیت هست به اسمه P2P که با اون فقط با اسکن یه QR کد می تونید تصویرتون رو دریافت کنید.
    بازم مشکلی بود در خدمتم.
    اره با همون اینترنت مغازه میتونم دوربین هارو با ایپی اینترنتی ببینم اما با اینترنت دیگه فقط پنل رو نشون میده.درضمن اسکن qr هم داره اما بلد نیستم باهاش کار کنم.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ss_movies نمایش پست ها
    داخل خونه با گوگل کروم بازش کنید و پلاگین رو هم یک بار دیگه دانلود کنید برای کروم
    نشد.تصویر می مونه.پنل کامل نشون میده.حتی پورت رو هم عوض کردم 80 بو 8080 کردم.مشکل از اینترنت مغازه نیست؟مخابراته.پورت هاش بسته نیست؟

نام حقيقي: سروش

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    [QUOTE=rjalal;458080]اره با همون اینترنت مغازه میتونم دوربین هارو با ایپی اینترنتی ببینم اما با اینترنت دیگه فقط پنل رو نشون میده.درضمن اسکن qr هم داره اما بلد نیستم باهاش کار کنم.

ببخشید من چند روز نبودم.
    بهترین روشش همون اسکن QR هستش.برنامش رو برای گوشی دانلود کنید.
    برید تو قسمت Devices بعدش P2p و بعدش روی آیکون QR بزن و اسکنش کن همه چی درست میشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع