نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط maff21
  • 1 توسط maff21
  • 1 توسط maff21
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط maff21

موضوع: کمک در مورد کار با ccproxy

نام حقيقي: فرزاد

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14

کمک در مورد کار با ccproxy

سلام دوستان
    من یک شبکه workgroup دارم که حدوده 50 تا کامپیوتر روش هست
    طبق بخش هایی از این سایت ccproxy را روی یکی از کامپیوتر ها نصب کردم الان هر کاری میکنم فقط کامپیوتر خودم را میتونم کنترل کنم من تمامی آموزش ها را دیدم ولی توی هیچ کدومشون در مورد ست کردن ip و هدایت کامپیوتر های دیگه به سمت ccproxy اشاره ای نشده
    اطلاعات شبکه به قرار زیر هست
    ip modem wimax:192.168.1.1
    ip computer khodam ke rosh ccproxi nasb ast:192.168.1.2
    من تمامی کامپیوترهای دیگه را آی پی دستی دادم
    اول این کار را کردم روی کامپیوتر های دیگه آی پی را تو رنج شبکه دادم ولی به جای گت وی مودم آی پی کامپیوتر خودم را دادم همینطور dns را هم آی پی خودمو دادم و تو تنظیمات مرورگرشون هم کارای لازم را طبق فیلم آموزش انجام دادم ولی اینترنت باز نمیشه
    لطفابگین ip کامپیوتر های دیگه را باید چی بدم که به جای ویزیت مستقیم مودم...کامپیوتر من را اول ویزیت کنه که سرعتشون را کنترل کنم
    اگه جایی از کارم اشتباه است لطفا بگین
    الان تنها مشکلم اینی که یه جوری کامپیوتر های دیگه را به سمت کامپیوتر خودم هدایت کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2498 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک شبکه workgroup دارم که حدوده 50 تا کامپیوتر روش هست
    طبق بخش هایی از این سایت ccproxy را روی یکی از کامپیوتر ها نصب کردم الان هر کاری میکنم فقط کامپیوتر خودم را میتونم کنترل کنم من تمامی آموزش ها را دیدم ولی توی هیچ کدومشون در مورد ست کردن ip و هدایت کامپیوتر های دیگه به سمت ccproxy اشاره ای نشده
    اطلاعات شبکه به قرار زیر هست
    ip modem wimax:192.168.1.1
    ip computer khodam ke rosh ccproxi nasb ast:192.168.1.2
    من تمامی کامپیوترهای دیگه را آی پی دستی دادم
    اول این کار را کردم روی کامپیوتر های دیگه آی پی را تو رنج شبکه دادم ولی به جای گت وی مودم آی پی کامپیوتر خودم را دادم همینطور dns را هم آی پی خودمو دادم و تو تنظیمات مرورگرشون هم کارای لازم را طبق فیلم آموزش انجام دادم ولی اینترنت باز نمیشه
    لطفابگین ip کامپیوتر های دیگه را باید چی بدم که به جای ویزیت مستقیم مودم...کامپیوتر من را اول ویزیت کنه که سرعتشون را کنترل کنم
    اگه جایی از کارم اشتباه است لطفا بگین
    الان تنها مشکلم اینی که یه جوری کامپیوتر های دیگه را به سمت کامپیوتر خودم هدایت کنم
    با سلام دوست عزیز اگر اشتباه نکنم قبلا یک بار به این مشکل برخورده بودم این سیستم خودت آیپی کارت شبکه اولی با دومی نباید هم رنج باشه
    در ضمن برای محدودیت کاربران پیشنهاد میکنم از سیستم عامل کریو استفاده کنید خیلی بهتره.
    اینم لینک آموزش

farzad2498 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز اگر اشتباه نکنم قبلا یک بار به این مشکل برخورده بودم این سیستم خودت آیپی کارت شبکه اولی با دومی نباید هم رنج باشه
    در ضمن برای محدودیت کاربران پیشنهاد میکنم از سیستم عامل کریو استفاده کنید خیلی بهتره.
    اینم لینک آموزش
    ممنون از اینکه جواب دادین من فقط یک کارت شبکه روی کامپیوتر خودم دارم چون تو فروم دیدم گفتن یک کارت شبکه کافیه
    اگه جواب میده یک کارت شبکه دیگه بخرم
    در مورد این آموزشتون این را هم باید 2 تا کارت شبکه روی کامپیوترم بگیرم یا نه

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    ممنون از اینکه جواب دادین من فقط یک کارت شبکه روی کامپیوتر خودم دارم چون تو فروم دیدم گفتن یک کارت شبکه کافیه
    اگه جواب میده یک کارت شبکه دیگه بخرم
    در مورد این آموزشتون این را هم باید 2 تا کارت شبکه روی کامپیوترم بگیرم یا نه
    دوست عزیز اگر قراره سیستمی محاسبه گر باشه محدود کننده باشه و یا مدیریت کنه باید حکم فیلتر رو در شاه راه اصلی پیدا کنه در غیر این صورت نمیشه مدیریت کرد!!!
    شما قطعا به 2 کارت شبکه احتیاج دارید!

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14

سلام

دوست عزیز اگر قراره سیستمی محاسبه گر باشه محدود کننده باشه و یا مدیریت کنه باید حکم فیلتر رو در شاه راه اصلی پیدا کنه در غیر این صورت نمیشه مدیریت کرد!!!
    شما قطعا به 2 کارت شبکه احتیاج دارید!
    ممنون
    آخه من با لب تاپ هم امتحان کردم با وای فای گرفتم بعد وایرلس نتورک کانکشن را روی لوکال ایریا کانکشن شیر کردم ولی سیستم هی هنگ میکه

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    ممنون
    آخه من با لب تاپ هم امتحان کردم با وای فای گرفتم بعد وایرلس نتورک کانکشن را روی لوکال ایریا کانکشن شیر کردم ولی سیستم هی هنگ میکه
    هنگ کردن لپتاپ باید برسسی بشه تا دید مشکل از کجاست ولی در کل شما وایرلس که کانکت شدی آداپتور وای فای لپ تاپ رو روی آداپتور لن شیر میکنی و لن رو به سویچ میزنی و حله این کارو کردی دیگه البته لن رو هم یه آی پی بده بعد شیر کن آیپیش هم تو رنج کارت شبکه وای فایت نباشه و سیستم ها باید آی پیشون تو رنج کارت شبکه ی لن باشه و این طوری اوکی میشه!
    البته اگر بری سراغ کریو خود کریو DHCP داره و خودش به صورت خودکار به سیستم ها آی پی میده و دیگه شما مشکلی نداری

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14
    هنگ کردن لپتاپ باید برسسی بشه تا دید مشکل از کجاست ولی در کل شما وایرلس که کانکت شدی آداپتور وای فای لپ تاپ رو روی آداپتور لن شیر میکنی و لن رو به سویچ میزنی و حله این کارو کردی دیگه البته لن رو هم یه آی پی بده بعد شیر کن آیپیش هم تو رنج کارت شبکه وای فایت نباشه و سیستم ها باید آی پیشون تو رنج کارت شبکه ی لن باشه و این طوری اوکی میشه!
    البته اگر بری سراغ کریو خود کریو DHCP داره و خودش به صورت خودکار به سیستم ها آی پی میده و دیگه شما مشکلی نداری
    ممنون
    شب دوباره با 2 تا کارت شبکه تست میکنم
    اون لینکه آموزش کریو همشون خرابن جای دیگه ای آپ نشدن؟

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

به نظر من احتیاج به دو کارت شبکه ندارین.
    ابتدا در CCPROXY تنظیمات مورد نظر را انجام بدین.
    سپس در مابقی کامپیوترهای شبکه آی پی دستی بدین ولی دقت کنید که برای هیچکدوم Default Gateway مشخص نکنید (پس فقط IP و Subnet Mask را ست کنید). در بروزرهای کامپیوترها قسمت پروکسی را فعال و برای آی پی، آی پی 192.168.1.2 و برای پورت هم، پورتی که در CCPROXY مشخص کردید را بدید. اگر تنظیمات CCPROXY درست باشه در این موقع کامپیوترها از داخل CCPROXY به اینترنت متصل خواهند شد.
    لازم به ذکر است که داشتن 50 پی سی در یک ورک گروپ کار اصولی نیست و بایستی در آینده نزدیک به سمت دامین حرکت کنید.

با تشکر

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    با سلام

سپس در مابقی کامپیوترهای شبکه آی پی دستی بدین ولی دقت کنید که برای هیچکدوم Default Gateway مشخص نکنید (پس فقط IP و Subnet Mask را ست کنید). در بروزرهای کامپیوترها قسمت پروکسی را فعال و برای آی پی، آی پی 192.168.1.2 و برای پورت هم، پورتی که در CCPROXY مشخص کردید را بدید. اگر تنظیمات CCPROXY درست باشه در این موقع کامپیوترها از داخل CCPROXY به اینترنت متصل خواهند شد.
    لازم به ذکر است که داشتن 50 پی سی در یک ورک گروپ کار اصولی نیست و بایستی در آینده نزدیک به سمت دامین حرکت کنید.

با تشکر
    این یکی هم یک روشه ولی از نظر من کار اصولی نیست چون کاربر میتونه از طریق یه دستکاری کوچیک توی تنظیمات کانفیگ شمارو دور بزنه از طرفی دستی آیپی دادن 50 تا سیستم زمان بره و اصولی و کار درستی نیست مخصوصا حالا که میخواید تست هم بکنیدبه قول دوستمون بهتره بستر شبکه تحت دامین بره تا مدیریت متمرکز بشه.

smeysamhen سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    با سلام

با تشکر
    متشکرم
    تست میکنم ببینم کدوم جواب خواهد داد
    حالا اگه کامپیوترها گت وی را پیدا کنند که همون آی پی مودم هست به سمت مودم هدایت میشوند و بدون محدودیت از اینترنت استفاده میکنند
    چاره ای است که به سمت سیستم ccproxy فقط هدایت شوند؟

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    متشکرم
    تست میکنم ببینم کدوم جواب خواهد داد
    حالا اگه کامپیوترها گت وی را پیدا کنند که همون آی پی مودم هست به سمت مودم هدایت میشوند و بدون محدودیت از اینترنت استفاده میکنند
    چاره ای است که به سمت سیستم ccproxy فقط هدایت شوند؟
    دوست عزیز این کار درست و اصولی نیست تا موقعی که 2 تا کارت شبکه وجود نداشته باشه همچنان شما مشکل خواهید داشت و نمیتونید مدیریت متمرکز ایجاد کنید!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع