صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار TACPP

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon4

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    منظور من از اون نوشته، Client Cookie ها نبود، بلکه دقيقا منظورم Session Cookie ها است.
    اگر با نحوه کار Session آشنايی داشته باشيد ميدونيد که هر Session در پس پرده، يک Client Cookie در Browser ذخيره ميکنه که درونش Session ID قرار داره.
    توصيه اخلاقی اينکه يه کم در مورد اين مسئله و تمام مسائلی که در بالا ذکر شده جستجو کنيد . . .
    اینو که میدونم اگر نه اون خط رو توی صفحه اول سایت نمی گذاشتم و یا توی قسمت هشدار نمی نوشتم که مطمئن شوید کوکی بر روی سیستم شما فعال هست . توضیح دادم که شما وقتی اکسپلورر را ببندید سشن شما اکسپایر میشه و مثل انجمن پرشین تولز نیست که حتی اگر شب هم بیایی سراغش باز هم داخل باشی.از اون کوکی که با رسپونس نوشته میشه و یه دونه فایل نا قابل میذاره توی سیستم اصلا توی این برنامه استفاده نشده . حرف شما درست . امیدوارم که راهنمایی در مورد مخفی سازی رمز کمک کرده باشه اگر مایل به داشتن اطلاعات بیشتر بودید با من تماس بگیرید .
    موفق و موید و پیروز و آپ تو دیت باشید

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد Encryption خيلی ممنون، کلی جالب انگيز ناک بيد!

در مورد Session، درسته که اون Session Cookie با بسته شدن Browser پاک ميشه، ولی اين در شرايط عادی است. در صورتيکه کسی قصد نفوذ داشته باشه، ميتونه اون Cookie رو شبيه سازی بکنه و تا زمانيکه Session.Timeout منقضی نشده باشه، بدون نياز به Authentication ميتونه با داشتن دسترسی Admin وارد سيستم بشه . . .

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon10 این پیشنهاد خوبه ؟

سلام به همه . حالا که همه لطف کردین و از نظرات خوب خودتون منو بهره مند کردین و باعث شدین تا ایده های جدیدی به ذهنم برسه با این موضوع موافق هستین یا نه ؟
    ایا نیازی هست که سیستم رمز نگاری را به این مجموعه ابزار ها اضافه کنم یا نه چون میدونید که چطور میشه رمز را باز کد و یه نفر که ان جدول را هم نشناسه میتونه یه دونه اکسس و یه انتی تک نصب کنه و خلی راحت با خود ان تی تک رمز را بر گردونه .
    نحوه رمز کردن رمز ها در انی تی تک
    NTTacPLus Password Encryption

ویرایش توسط Hakimi : 2004-07-16 در ساعت 07:16 PM

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon10

سلام به همه دوستان . متاسفانه به دلایلی مدتی نمیتونم در انجمن ها فعالیت داشته باشم . دوستانی هم که طی این مدت پیگیر بودن من ازشون عذر خواهی میکنم . حدود سه چهار هفته سایت تک پلاس پلاس غیر فعال بود . من هم فرصت را غنیمت شمردم و سایت را از نو طراحی کردم . نسخه جدیدی از برنامه هم آماده شده که امیدوارم وقت کنم و نسخه 2.7.33 را به صورت نمایشی روی سایت بذارم . امیدوارم که از سایت جدید خوشتون بیاد و این سایت بتونه کمک موثری داشته باشه . در هر حال اگر لطف کنید و به سایت سری بزنید ممنون میشم و اگر باز هم لطف کنید و در انجمن ثبت نام کنید و یه بانک اطلاعاتی غنی را تشکیل بدیم ممنون میشم. موفق باشید
    راستی من برای انجمن های سایتم دنبال مدیر فعال میگردم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ايشاللا روز به روز پيشرفت کنی و مشکلاتت هم حل بشه تا بتونيم از حضورت استفاده کنيم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سايت تك پي پي در مكان ديگري قرار گرفت . تا يه مدت ديگه مشكل كاملا بر طرف خواهد شد . سايت فعلي :
    http://tacpp.lltwins.com

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من هم ديشب ديدم
    سايت نو مبارک
    ايشاللا روز به روز کاملتر بشه . . .

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    بالاخره یک هاست مناسب خریداری شد . برنامه های جدیدی به سایت اضافه گردیده و تعدادی از این برنامه ها هم به صورت رایگان وجود دارند . تعدادی نرم افزار هم در حال برنامه نویسی است . لینک های جدیدی هم به بخش دانلود مستقیم اضافه گردیده . دوستانی که گله داشتند از سرعت بسیار پایین سایت : امیدوارم هاست جدید جوابگو باشه .
    لیست ویروس های بخش ویروس انجمن های سایت سعی می شود تا هر هفته و یا هر چند روز یکبار به روز رسانی شود . البته من هم هستم و هزار سودا . واقعا وقت کم میارم . ایشالا از اطلاعات سایت بتونید استفاده کنید .

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    مبارک باشه

اميدوارم روز به روز پيشرفت کنی.

با اجازه دوستان، اين مبحث را ميبندم چون ظاهرا به جای مباحث علمی، تبديل به محلی برای اطلاع رسانی شخصی شده است.
    البته پيش از اين چند بار اين درخواست را اعلام کرده بودم که اين کار صورت نگيرد.

توجه داشته باشيد دوستان زيادی در اين انجمن حضور دارند که اگر هر کدام تصميم بگيرند برای معرفی سايت خود و يا اطلاع رسانی برای خود از اين انجمن استفاده کنند، وضعيتی نامناسب به وجود می آيد.

موفق باشيد و پايدار،

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

گرفتن log مصرف كاربران در nttac

انجکسیون

اسنيفر اس كيو ال

security sybex

odbc سیستم dsn گرفتن log گزارش

درباره اسنیف و اسپوف ها

برچسب برای این موضوع