نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: فوروارد نشدن پورت

نام حقيقي: سامان محمودی

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

فوروارد نشدن پورت

با سلام خدمت اساتید ارجمند من یکدستگاه DVR دارم که میخوام تصاویر رو انتقال بدم

مودم مورد استفاده tp link مدل tdw8901g میباشد

مشکلی که دارم دستگاه دی وی آر من آیپیش 192.168.0.2 میباشد و قابل ویرایش نیست البته رنج آخرش از 1 تا 255 قابل تغییر است اما ما قبل آن که 0 است قابل تغییر نیست که اتفاقاً مودم من نیز در قسمت nat با این ip مشکل داره و وقتی که ip رو وارد میکنم و میخوام پورتهای مربوط به این ای پی رو فوروارد کنم یا خطا میده یا هیچ عکس العملی نشون نمیده اما مثلا اگر بخوام ( مثلا ip 192.168.1.10 ) را پورت فوروارد کنم هیچ گونه مشکلی نداره ممنون میشم راهنمایی فرمائید تا مشکل حل بشه

ارادتمند شما

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    احتمالا آیپی مودم شما 192.168.1.1 نیست ؟ اگر آدرس دستگاه DVR قابل ویرایش نیست پس آدرس مودم رو ویرایش کنید و هم رنج DVR بزارید.

- گیتوی DVR رو هم آدرس مودم بدید حتما!

- همچنین فراموش نکنید DHCP سرور مودم رو هم تغییر بدید تا مشکلی برای یوزرهای اینترنتتون پییش نیاد.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از پاسخ شما بنده مشکلی در ارتباط داخلی ندارم من باید طبق آموزش های دریافتی ip دستگاه DVR را در قسمت NAT مودم وارد کرده و استارد پورت و ایند پورت رو تعریف نمایم متاسفانه به هیچ وجه IP رو قبول نمیکنه و این ارور رو میده

Notice : the wan telnet port of CPE will be changed to 2121 if submit successfully.
    Notice : the wan telnet port of CPE will be changed to 2323 if submit successfully.
    Notice : the wan telnet port of CPE will be changed to 8080 if submit successfully.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    - همچنین فراموش نکنید DHCP سرور مودم رو هم تغییر بدید تا مشکلی برای یوزرهای اینترنتتون پییش نیاد

ببخشید یادم رفت بپرسم میشه بفرمائید منظورتون همون ip / DHCP هستش اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید که منظور از یوزرهای دیگه کیه یعنی اونایی که با WiFi وصل به مودم میشوند ممنون میشم بیشتر راهنمایی فرمائید

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام من مشکلم حل شد البته با تلاش زیاد ممنون از سایت خوبتون فکر کنم اینجا کسی حوصله نداره جواب سوالات رو بده !!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع