نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط ICT-M
  • 1 توسط ICT-M
  • 1 توسط akbar33

موضوع: اتصال شبکه سیمی به مودم روتر دار و اشتراک آن

نام حقيقي: علی ژنجانی

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

اتصال شبکه سیمی به مودم روتر دار و اشتراک آن

با سلام.
    قبل از هر چی بگم که من اطلاعات خیلی کمی از شبکه دارم و تمام کارهایی که کردم از طریق آموزش هایی بوده که تو نت پیدا کردم پس لطفا ناشی گری منو ببخشید.
    من با استفاده از2 nanostation اینترنت خونه داداشم رو از طریق وای فای دارم استفاده میکنم.(آخه خونه خودم خط تلفن نداره)
    پس از کلی دنگ و فنگ و بد بختی که بخاطر عدم داشتن سواد این کار از طریق کابل شبکه اینترنت کامپیوترم رو راه انداختم و با یک مودم usb دارم از وای فای استفاده میکنم.حالا سوال من اینه آیا میشه با استفاده از مودم روتر خروجی سیمی واسه دستگاه های دیگه مثل تلویزیون بگیرم یا نه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    یکم موضوع رو شفاف کنیم ! خانه داداشت اینترنتش از طریق NANO M2 پخش میکرده و شما با یه کابل شبکه اینترنت رو آوردین تا خانه خودتان و بعد به یک مودم وصل کردید که تک پورت ولی وایرلس-دار بوده و الان دارید از اینترنت بی سیم استفاده میکنید ! یعنی چیزی که من از صحبت های شما برداشت کردم !

بله براحتی می توانید خروجی کابلی رو هم به تلوزیونتون بدید ! به یک مودم با تعداد پورت اترنت بیشتر و پشتیبانی از Bridge که امروزه اکثرا این کار میکنند !
    بعد جای این مودم بی سیم با یک اکسزپوینت که تعداد پورت بیشتری داره عوض میکنی (یا مودم دیگه ای).

aliwood سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    یکم موضوع رو شفاف کنیم ! خانه داداشت اینترنتش از طریق NANO M2 پخش میکرده و شما با یه کابل شبکه اینترنت رو آوردین تا خانه خودتان و بعد به یک مودم وصل کردید که تک پورت ولی وایرلس-دار بوده و الان دارید از اینترنت بی سیم استفاده میکنید ! یعنی چیزی که من از صحبت های شما برداشت کردم !

بله براحتی می توانید خروجی کابلی رو هم به تلوزیونتون بدید ! به یک مودم با تعداد پورت اترنت بیشتر و پشتیبانی از Bridge که امروزه اکثرا این کار میکنند !
    بعد جای این مودم بی سیم با یک اکسزپوینت که تعداد پورت بیشتری داره عوض میکنی (یا مودم دیگه ای).
    با تشکر از پاسخ شما
    خونه داداشم اینترنت adsl با مودم بیسیم داره من با نانو استیشن که روی پشت بام نصب کردم اینترنتشو میگیرم و کاببل شبکه از نانو مستقیم به کامپیوترم وصل شده و با برنامه conectify و مودم وایرلس یو اس بی دارم از وای فای استفاده میکنم.

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    خب خیلی پیچیده ش کردی مهندس !
    از نانو بزن به پورت LAN و از یک پورت LAN با کابل بزن به کامپیوتر ، قطعا اگر DHCP مودمتون هم باید خاموش باشه.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    خب خیلی پیچیده ش کردی مهندس !
    از نانو بزن به پورت LAN و از یک پورت LAN با کابل بزن به کامپیوتر ، قطعا اگر DHCP مودمتون هم باید خاموش باشه.
    ممنون از راهنماییتون.من که گفتم ناشی هستم تازه این کارا هم که کردم واسه خودم در حد اختراع میمونه.امتحان میکنم میگم خدمتتون ممنون

نام حقيقي: akbar

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81
    سلام نانو رو در دو حالت قرار بدید هم گیرنده هم فرستند بعداز وایرلس نانو برای pcاستفاده کنید و از کابل برای tv

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه سیمی ؟

برچسب برای این موضوع