نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: در یک شبکه Workgroup چطور میتوان از Disable کردن کارت شبکه توسط کلاینتها جلوگیری کرد ؟

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی شناسه تصویری Cyberlife
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92

در یک شبکه Workgroup چطور میتوان از Disable کردن کارت شبکه توسط کلاینتها جلوگیری کرد ؟

سلام

در یک شبکه Workgroup چطور میتوان از Disable کردن کارت شبکه توسط کلاینتها جلوگیری کنم

من نوع یوزر کلاینت ها را در هر سیستم به Standard تغییر دادم تا کاربران نتونن تنظیمات ویندوز

رو تغییر بدن و مثلاً کارت شبکه رو Disable کنن و یورز Administrator رو هم بعد از گذاشتن رمزعبور،

Disable کردم تا موقع لود شدن ویندوز کاربر با 2 یوزر مواجه نشه و مستقیم وارد ویندوز بشه.

اما موقعی که میخوام برای یک کلاینت برنامه ای نصب کنم یا یکی از تنظیمات رو تغییر بدم در کادر

محاوره ای User Account Control دکمه Yes غیرفعال هست و کادر وارد کردن رمز عبور Administrator

هم وجود نداره، مانند شکل زیر :

چطور میتونم بدون تغییر نوع User به حالت Administraor و در حالت Standard برنامه یا تغییراتی را

در کلاینت ایجاد کنم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyberlife نمایش پست ها
    سلام

در یک شبکه Workgroup چطور میتوان از Disable کردن کارت شبکه توسط کلاینتها جلوگیری کنم

من نوع یوزر کلاینت ها را در هر سیستم به Standard تغییر دادم تا کاربران نتونن تنظیمات ویندوز

رو تغییر بدن و مثلاً کارت شبکه رو Disable کنن و یورز Administrator رو هم بعد از گذاشتن رمزعبور،

Disable کردم تا موقع لود شدن ویندوز کاربر با 2 یوزر مواجه نشه و مستقیم وارد ویندوز بشه.

اما موقعی که میخوام برای یک کلاینت برنامه ای نصب کنم یا یکی از تنظیمات رو تغییر بدم در کادر

محاوره ای User Account Control دکمه Yes غیرفعال هست و کادر وارد کردن رمز عبور Administrator

هم وجود نداره، مانند شکل زیر :

چطور میتونم بدون تغییر نوع User به حالت Administraor و در حالت Standard برنامه یا تغییراتی را

در کلاینت ایجاد کنم ؟
    سلام دوست عزیز توی ورک گروپ نمیشه از غیر فعال کردن کارت شبکه جلو گیری کرد مگر بری تو GPO یکی یکی این امکان رو ازشون بگیری حالا هم گرفتی کابل شبکه رو در میاره و خلاص!

خوب تو حالت استاندارد یوزر عملا نمیتونه حذف یا نصب نرم افزار انجام بده
    یوزر ادمین رو هم بستی خوب معلومه اجازه ی این کار رونمیده
    واما اگر میخوای با دو یوزر مواجه نشن اینو بنویس تو RUN
    Netplwiz
    پنجرش باز شد خودت میفهمی باید چیکار کنی تنظیمش کن که با مثلا اون یوزر لیمیته بیاد بالا
    واما پیشنهاد من اینه اگر میخواید مدیریت جامع و خوبی داشته باشید به دامین مهاجرت کنید!

Cyberlife سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی شناسه تصویری Cyberlife
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92
    نقل قول نوشته اصلی توسط maff21 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز توی ورک گروپ نمیشه از غیر فعال کردن کارت شبکه جلو گیری کرد مگر بری تو GPO یکی یکی این امکان رو ازشون بگیری حالا هم گرفتی کابل شبکه رو در میاره و خلاص!

خوب تو حالت استاندارد یوزر عملا نمیتونه حذف یا نصب نرم افزار انجام بده
    یوزر ادمین رو هم بستی خوب معلومه اجازه ی این کار رونمیده
    واما اگر میخوای با دو یوزر مواجه نشن اینو بنویس تو RUN
    Netplwiz
    پنجرش باز شد خودت میفهمی باید چیکار کنی تنظیمش کن که با مثلا اون یوزر لیمیته بیاد بالا
    واما پیشنهاد من اینه اگر میخواید مدیریت جامع و خوبی داشته باشید به دامین مهاجرت کنید!
    از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم

کامپیوترها طوری نصب شدن که کاربر امکان جدا کردن کابل رو نداره

همچنین توی حالت Standard کاربر امکان غیرفعال کردن کارت شبکه

رو از طریق ویندوز نداره مگر با سطح دسترس ادمین که پسوورد اون

رو هم نداره

کلمات کلیدی در جستجوها:

جلوگیری از مانیتور شدن در شبکه

برچسب برای این موضوع