نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: استفاده همزمان از یک مودم adsl با پورت usb و شبکه کابلی

نام حقيقي: mohsen h

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

استفاده همزمان از یک مودم adsl با پورت usb و شبکه کابلی

با سلام
    بنده از ویندوز 7 استفاده می کنم که مودم adsl رو از طریق پورت usb نصب کردم و اتوماتیک IP در رنج 192.168.10 با subnet 255.255.255 می گیره و و از یک شبکه داخلی ( onboard ) که با کابل وصله و اونم از طریق dhcp آی پی می گیره در رنج 10.110.10 با subnet 255.255.255 می گیره.فی الحال هر وقت مودم adsl روشن میشه ارتباط شبکه داخلی قطع و وقتی مودم خاموش می شه کارت شبکه داخلی وصل می شه . چگونه می توان کاری کرد که همزمان امکان استفاده از هر دو باشه ؟ ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط park_1365 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده از ویندوز 7 استفاده می کنم که مودم adsl رو از طریق پورت usb نصب کردم و اتوماتیک IP در رنج 192.168.10 با subnet 255.255.255 می گیره و و از یک شبکه داخلی ( onboard ) که با کابل وصله و اونم از طریق dhcp آی پی می گیره در رنج 10.110.10 با subnet 255.255.255 می گیره.فی الحال هر وقت مودم adsl روشن میشه ارتباط شبکه داخلی قطع و وقتی مودم خاموش می شه کارت شبکه داخلی وصل می شه . چگونه می توان کاری کرد که همزمان امکان استفاده از هر دو باشه ؟ ممنون
    دوست عزیز یعنی شما یه سیستم دارید که با پورت USB مودم بهتون اینترنت میده و از طرفی از شبکه ی داخلی مجزا هم دارید استفاده میکنید؟

- - - ادامه - - -

اگر اینطور که نوشتم استنباط کرده باشم منظور شمارو اول باید یکی از DHCP هارو خاموش کنی و IP هارو هم هم رنج کنی یعنی اون DHCP خاموشه روIP آداپتورشو هم رنج کن!
    یا این که DHCP مودمت رو همرنج کن با شبکه داخلی شاید درست بشه شایدم نه ولی تست کن!

نام حقيقي: mohsen h

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یه مودم adsl با پورت usb با یه رنج خاص و یه شبکه کابلی با یه رنج ip دیگه

کلمات کلیدی در جستجوها:

adsl و شبکه همزمان

adsl و شبکه داخلی همزمان