نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: خرید مودم ای دی اس ال و استفاده برای اینترنت و شبکه

نام حقيقي: Maziar

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119

خرید مودم ای دی اس ال و استفاده برای اینترنت و شبکه

سلام و روز خوش
    من قصد خرید یه مودم ای دی اس ال وایرلس رو دارم. مساحت کل خونه 110 متر هستش. می خوام نه تنها از سرویس ای دی اس ال استفاده کنم، یه لب تاب و تبلت دارم با یه کامپیوتر که از طریق مودم شبکشون کنم و از طریق وایرلس. راستی شنیدم بعضی مودم ها مثل مودم dlink 2750u یو اس بی هم می خوره و میشه هارد اکسترنال یا همچین چیزهایی رو شبکه کرد. راستی اصلا نظرتون راجعه به این مودم هم بگید اگه مودم دیگه هم مد نظر هست بفرمایید. با تشکر منتظر راهنمایی هستم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رضا شکری

عضو عادی
    نوشته
    215
    سپاسگزاری شده
    131
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام. دوست عزيز، تقريبا هر مودمي جواب كار شما رو براي اين مواردي كه گفتيد ميده. وقتي كامپيوترهاي شما از DHCPمودم IP ميگيرن در واقع علاوه بر اينترنت داشتن با هم شبكه هم شدن. اما براي سرويهاي خاص نياز به تنظيمات دارين.
    البته ممكنه بسته به محلتون، در مواردي به دليل وسعت محل مجبور به استفاده از اكسس پوينت بشين.
    در مورد اون خاصيت مودم كه يو اس ميخوره و مثلا يك پرينتر رو در شبكه share ميكنه درست شنيديد.

ویرایش توسط reyhoo : 2014-08-23 در ساعت 06:59 AM
    maziardm سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام و تشکر از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhoo نمایش پست ها
    سلام. دوست عزيز، تقريبا هر مودمي جواب كار شما رو براي اين مواردي كه گفتيد ميده. وقتي كامپيوترهاي شما از DHCPمودم IP ميگيرن در واقع علاوه بر اينترنت داشتن با هم شبكه هم شدن. اما براي سرويهاي خاص نياز به تنظيمات دارين.
    البته ممكنه بسته به محلتون، در مواردي به دليل وسعت محل مجبور به استفاده از اكسس پوينت بشين.
    .......
    راستش می خوام سرعت انتقال داده هاش بد نباشه و در حین شبکه قطع و وصل نشه. البته من تخصصی در این زمینه ندارم ولی تا اونجا که می دونم یه اکسس پوینت خوب می تونه سرعت رو خیلی خوب بالا ببره. ولی خب من اونقدر انتقال داده ندارم و کاربری ام اداری خیلی سبک بین 3 تا کامپیوتر هستش. ولی خب به سرعتش هم اهمیت میدم. در حدی که پایین نباشه و تا حدودی قابل قبول و در حین کار قطع و وصل نشه.

[QUOTE=reyhoo;439264...
    در مورد اون خاصيت مودم كه يو اس ميخوره و مثلا يك پرينتر رو در شبكه share ميكنه درست شنيديد.[/QUOTE]

خب من یه هارد اکسترنال و یه پرینتر دارم. در این حالت میشه با وصل کردن به مودم مورد نظر از طریق کامپیوترها بهش مستقیم وصل شد و نیازی به اتصال به کامپیوتری که اینها بهش وصل هستند نباشه؟ حقیقتش برای پرینترم می خواستم یه دستگاه بخرم تا بشه وایرلسش کرد. چون وایرلس نیست. شنیدم شرکت هایی مثل دی لینک همچین دستگاهی رو دارند.

سوال آخرم هم در مورد دستگاهی که اسم بردم هستش. میشه اگر آشنایی دارید درموردش بفرمایید؟ با تشکر از شما

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پاسختون.

راستش می خوام سرعت انتقال داده هاش بد نباشه و در حین شبکه قطع و وصل نشه. البته من تخصصی در این زمینه ندارم ولی تا اونجا که می دونم یه اکسس پوینت خوب می تونه سرعت رو خیلی خوب بالا ببره. ولی خب من اونقدر انتقال داده ندارم و کاربری ام اداری خیلی سبک بین 3 تا کامپیوتر هستش. ولی خب به سرعتش هم اهمیت میدم. در حدی که پایین نباشه و تا حدودی قابل قبول و در حین کار قطع و وصل نشه.

خب من یه هارد اکسترنال و یه پرینتر دارم. در این حالت میشه با وصل کردن به مودم مورد نظر از طریق کامپیوترها بهش مستقیم وصل شد و نیازی به اتصال به کامپیوتری که اینها بهش وصل هستند نباشه؟ حقیقتش برای پرینترم می خواستم یه دستگاه بخرم تا بشه وایرلسش کرد. چون وایرلس نیست. شنیدم شرکت هایی مثل دی لینک همچین دستگاهی رو دارند.

سوال آخرم هم در مورد دستگاهی که اسم بردم هستش. میشه اگر آشنایی دارید درموردش بفرمایید؟ با تشکر از شما

با سلام. پاسخی نیست دوستان؟ من منتظرم. با تشکر

عضو عادی
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziardm نمایش پست ها

با سلام. پاسخی نیست دوستان؟ من منتظرم. با تشکر
    ................