نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل انتقال تصویر با مودم TP-Link w8901n

نام حقيقي: محمد یاراحمدی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل انتقال تصویر با مودم TP-Link w8901n

با سلام خدمت دوستان
    من یک دی وی آر دارم و چندتا دوربین با استفاده از ddns که از سایت changeip گرفتم تونستم تصاویر رو انتقال بدم و همه چیز اوکی بود.
    تا اینکه مودم که pin-avid بود خراب شد رفتم یک مودم TP-Link w8901n گرفتم، تظیمات دی وی آر و ddns همونه و مشکلی نداره ولی با مودم جدید که تنظیمات DMZ رو فقط براش انجام دادم(برا مودم قبلی هم فقط همینو تنظیم کردم)، تصویر رو فقط روی کامپیوتری که با کابل مستقیم وصل هست به مودم دارم و از خونه یا جای دیگه ندارم(حتی صفحه لاگین رو هم روی اینترنت نمیاره). اینم بگم که روی کامپیوتر متصل به مودم تصویر رو با ادرس ddns دارم با ای پی محلی دی وی آر هم دارمش حتی وقتی با فری گیت ای پی رو هم عوض میکنم بازهم دارمش.
    دوستان تنظیمات ddns رو روی دی وی آر انجام دادم به نظر خودم مشکل از مودم هست.
    ممنون میشم راهنمائی کنید با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    شما با virtual server تنظیم کن ببین باز مشکل داره

mohammadcs سپاسگزاری کرده است.
    *** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: محمد یاراحمدی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با تشکر از پاسخ شما
    dmz رو غیر فعال کردم و سه پورت 80 و 9000و 18004 رو فوروارد کردم الان روی همون سیستم متصل به مودم تصویر ای پی محلی و با ddns رو دارم.
    ولی مشکلی که هست اینه که من در محل دوربین ها و منزل هر دو از یک ISP استفاده میکنم، حالا از بعضی ISPها به غیر ازISP خودم مثلا مخابرات یا چند تا شرکت دیگه تصویر رو بدون هیچ مشکلی دارم ولی وقتی از ISP خودم(منزل یا هرجای دیگه) میخوام متصبل بشم حتی صفحه لاگین رو هم ندارم.
    معذرت میخوام خیلی پیچیده شد.امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال تصویر با مودم tp link

مودم tp link w8901n#تنظیمات مودم تی پی لینک برای انتقال تصویرانتقال تصویربامودم دی لینگتنظیمات مودم tp link برای انتقال تصویرراهنمای کافینگ دی وی آر با مدم تی پی لینکفوروارد آی پی سرور روی مودم تی پی لینکتمودم t plink برای انتقال تصویرتنظیم مودم tplink انتقال تصویرانتقال تصویر مودم تی پی لبنکانتقال تصویر با دلینکمشکلات انتقال تصویر در مودمانتقال تصویر tp linkانتقال تصویربا مودم tp linkمشکلات مودم پین اویدتنظیمات مودم ررای انتقال تصویر مشکل مودم tp linkتنظیم مودم tp link برای انتقال تصویرکانفیگ مودم تی پی لینک برای انتقال تصویرانتقال تصوير مودم tp linkمشکلات انتقال تصویرانتقال تصویر روی مودم tp linkانتقال تصویر با مودم dlinkطریقه تنظیم مودم تی پی لینک برای انتقال تصویرتنظیم مودم تی پی لینک برای انتقال تصویر

برچسب برای این موضوع