نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: استفاده از اینترنت و اینترانت مخابرات در یک مودم (طرح کمبو)

نام حقيقي: محمد رضایی

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

استفاده از اینترنت و اینترانت مخابرات در یک مودم (طرح کمبو)

سلام دوستان
    یه موسسه ای برای انتقال تصاویرشون از مخابرات درخواست آی پی استاتیک کرده بودن و مخابرات بهشون سرویسی به عنوان combo داده بود حالا بماند که بدون هیچ توضیحی و هیچ کس هم اطلاعاتی راجع به نحوه کانفیگ مودم نداده به این بنده خداها
    خلاصه سرویس اینا اینطوره که یه آیپی با رنج 10.x.x.x تحت اینترانت با یه یوزر نیم و پسورد و یه vpi و vci که وقتی مودم کانفیگ میشه آیپی گرفته میشه اما اینترنت نداره و یه سرویس اینترنت که روی همون vpi vci با یه یوزر نیم و پسورد دیگه که ایپیش داینامیکه.
    من از واحد پشتیبانیشون پرسیدم بمن گفتن باید multicast رو فعال کنم و مودم رو روی pppoe اینترانت کانفیگ کنم و داخل ویندوز هم یه کانکشن pppoe بسازم با یوزر اینترنت تا بتونم از دوتا سرویس با یه مودم استفاده کنم اما اولا طبق چیز کمی که من از مولتی کست میدونستم فکر نمی کردم بشه با اینحال اینکارم ا نجام ندادم اما مشکل حل نشد.
    حالا می خوام بدونم از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میشه ما از طریق یه مودم هم اینترنت داشته باشیم هم آیپی استاتیکمون رو؟ والا قدیما آیپی رو روی خود اینترنت میدادن دیگه این قرتی بازیا نبود
    ضمنا یه مودم adsl ازین دلساییا دارن zyxel 1202 یه مودم adsl دو پورت tenda و یه روتر وایرلس tenda هم دارن.

ویرایش توسط nemooneh2 : 2014-06-26 در ساعت 01:12 PM

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی از 30 نفری که سوال منو دیدن یه جوونمرد پیدا نشد یه جوابی بده؟!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ربطی به جوونمردی نداره؛ ربطی به بازدید هم نداره، روزانه آمار بسیار بالایی از روبوت ها رو داریم که میان و فروم رو زیر و رو میکنن؛ ضمن اینکه 100% اشخاصی که سوال رو میخونن؛ شاید پاسخ رو ندونن !!!

اندکی صبور باشید دوست عزیز !!!

در خصوص پرسشی که داشتید، هفته گذشته دست کم دو بار مشابه سوال شما مطرح شده و به نتیجه هم رسیده؛ اگر جستجو کرده باشید حتما به آنها دست پیدا میکنید.

با اینحال؛ شما نیازی به دریافت اینترانت نداشته اید، اینکه چه مسئله ای مطرح شده و چرا مخابرات به شما چنین سرویسی عرضه کرده هم جای بحث و سوال داره. با توجه به اینکه تصاویر روی چه ابزاری قابل مشاهده هستند و چه پروتکلی؛ شما میتونید با استفاده از مودم و port forwarding؛ و صرفا درخواست یک Static IP Address؛ هدفی که دارید رو بدست بیارید.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست گرامي بد نبود بجاي اونهمه مقدمه يا ادرس موارد مشابهي كه فرموديد و من پيداشون نكرده بودم متاسفانه رو ب من ميداديد، ضمنا اگر كامل ميخونديد مطلب رو بنده عرض كردم كه اين مورد بعد از به مشكل خوردن سراغ من اومدن و كلا سرويس اينترنت و اينترانت و دي وي ار و غيره قبلا توسط اموزشگاه تهيه شده بوده و وقتي كارشناس مخابراتم نتونسته بود براشون حل كنه اومدن سراغ بنده
    ضمنا بهتره بجاي ايراد از سوال گرفتن اگر كمكي ازتون برمياد بفرماييد
    در توضيح براي فرمايشات شما هم بايد عرض كنم حتما علتي داشته كه سرويس كمبو خريداري كردند چون هم به اينترنت نياز داشتند هم اينكه يك خط تلفن بيشتر نداشتن
    البته اگه پيش من اومده بودند مسلما بجاي ايپي استاتيك تحت اينترانت مساله انتقال تصوير رو با ddns حل ميكردم
    خلاصه عرض كنم متاسفانه از انجمن تخصصي چنين انتظاري نميرفت
    ضمنا مشكل توسط خودم حل شد و هر دو سرويس رو روي يك مودم پياده كردم
    با تشكر از راهنمايي هاي دوستان گرامي.

- - - ادامه - - -

ضمنا مخابرات ديگه روي اينترنتش ايپي استاتيك نميده و ايپي هاش تحت اينترانت هستند

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    باز من بگم بعضی ها انگار دست مزد به Help Desk دادند ، شما میای بهم اخطار میدی!!!!!!!!!
    ---------------------
    دوست عزیز اینجا یه انجمنه ، سوال شما هم همش 10 ساعت بود که پرسیده شده بود ، تیکت پشتیبانی واسه خود ISp هم میزدی زودتر از این کسی پیدا نمیشد جوابت رو بده!
    یه خورده انصاف داشته باشید ، انجمن به این بزرگی ، با این همه بحث و راهکار ، شما بیای به این راحتی کارش رو زیر سوال ببری خیلی عادلانه نیست.

sayrus2010 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من نه قصد جسارت به كسي داشتم نه كار كسيو زير سوال بردم اما وجدانا نحوه جواب دادن دوستمون درست بود؟!
    به هرحال ازينكه وقت گذاشتين ممنون.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط nemooneh2 نمایش پست ها
    من نه قصد جسارت به كسي داشتم نه كار كسيو زير سوال بردم اما وجدانا نحوه جواب دادن دوستمون درست بود؟!
    به هرحال ازينكه وقت گذاشتين ممنون.
    متاسفانه چیزهایی هست که شاید تو این فروم با بقیه جاهایی که دیدید فرق کنه ، متاسفانه سوال های تکراری باز بسیار زیادی رو رو دوش بچه ها گذاشته. جواب دوستمون هم از این جهت بود که شما تویانجمن کمی جستجو میکردید. قطعا جواب سوال شما یافت میشه

نام حقيقي: peyman sharifi

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    همون کاری که مخابرات گفته بکن درسته دیگه مودم pppoe میزنه به اینترانت , و یک کامپیوتر pppoe میزنه واسه اینترنت مشکل اینه که شما اگر میخوایید دوربین ها را از بیرون ببینی باید از بیرون هم به اینترانت دسترسی داشته باشی روش جدید پول دراوردن مخابراته دیگه

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرویس کمبو

سرویس کومبو(اینترنت اینترانت)

کمبو

اینترنت اینترانت کمبو

سرویس کمبو مخابرات

سرویس کمبو اینترانتاينترانت مخابراتبرای اینترنت و اینترانت میشه از یه مودم استفاده کرداینترنت کمبو مخابراتنحوه کانفیگ اینترانتهایپر کمبو چیستاستفاده از یک خط برای اینترنت و اینترانت برای comboسرویس کمبو چیستطرح کومبو اینترانت تو اینترنتاینترنت کمبواینترانت مخابرات كمبو اينترنتمشکل با مودم tenda مخابرات vpiطرح کمبو در adsl یعنی چه

برچسب برای این موضوع