نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مصرف اتوماتیک اینترنت

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

مصرف اتوماتیک اینترنت

با سلام . من خط adsl از چارس آنلاین دارم . وقتی به اینترنت متصل میشه بدون اینکه با اینترنت کار کنیم یا دانلود داشته باشیم به طور اتوناتیم از حجم اینترنت کم میشه . البته ویندوز نرم افزار اضافی هم نداره پشت صحنه دانلود داشته باشه و هر چیزی که مربوط به دانلود اتوماتیک باشه را بستیم . اصلا وقنی در مودم رو در حالت pppoe هم قرار میدیم و کانکشن روی مودم هست و از کامپیوتر کابل شبکه را جدا میکنیم بازهم از حجم کم میشه و مودم اتوماتیک ارسال/دریافت داره. ضمنا مودم کابلی است و وایرلس نیست. با شرکت هم تماس گرفتیم چیزی نمیگه . آخر سر گفت خط شما نویز داره!!! نویز چه ربطی به کم کردن اتوماتیک از حجم داره به خصوص اینکه از شب تا صبح حدود یک گیگابایت از حجم کم بشه!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: یکی از همه

عضو عادی شناسه تصویری jamai
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    43
    سپاسگزاری کرده
    101
    سلام
    حجم مورد استفاده فقط دانلود نیست ، هر تراکنشی به معنی کم شدن پهنای باند هست.
    مودم رو چند روز خاموش کنید ببینید حجمی کم میشه
    یا
    مودم رو روی حالت بریج بزارید بعد از قسمت استاتوس کانکشن نگاه کنید چقدر پهنای باند استفاده شده (ارسال+دریافت)

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamai نمایش پست ها
    سلام
    حجم مورد استفاده فقط دانلود نیست ، هر تراکنشی به معنی کم شدن پهنای باند هست.
    مودم رو چند روز خاموش کنید ببینید حجمی کم میشه
    یا
    مودم رو روی حالت بریج بزارید بعد از قسمت استاتوس کانکشن نگاه کنید چقدر پهنای باند استفاده شده (ارسال+دریافت)
    موردم رو حالت بریج گذاشتم و از استاتوس که نگاه میکنم ارسال/دریافت داره ، که متوقف هم نمیشه . البته خیلی کم برحسب بیت ارسال دریافت میکنه مثلا در یک ساعت به یک مگابایت میرسه . در حلی که کامپیوتر من اصلا ارسال / دریافت پشت صحنه هم انجام نمیده

نام حقيقي: Ali A

عضو عادی شناسه تصویری sayrus2010
    نوشته
    544
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    248
    دوست گرامی شما بایستی با نرم افزار مدیریت پهنای باند،ورودی خروجی های سیستمتون رو چک کنید و ببینید کدوم پروسس از پهنای باندتون بیشترین استفاده رو می بره،برای نمونه برنامه DU Meter
    آموزش مدیریت پهنای باند اینترنت با نرم افزار DU Meter

نام حقيقي: mehdy

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadkey نمایش پست ها
    با سلام . من خط adsl از چارس آنلاین دارم . وقتی به اینترنت متصل میشه بدون اینکه با اینترنت کار کنیم یا دانلود داشته باشیم به طور اتوناتیم از حجم اینترنت کم میشه . البته ویندوز نرم افزار اضافی هم نداره پشت صحنه دانلود داشته باشه و هر چیزی که مربوط به دانلود اتوماتیک باشه را بستیم . اصلا وقنی در مودم رو در حالت pppoe هم قرار میدیم و کانکشن روی مودم هست و از کامپیوتر کابل شبکه را جدا میکنیم بازهم از حجم کم میشه و مودم اتوماتیک ارسال/دریافت داره. ضمنا مودم کابلی است و وایرلس نیست. با شرکت هم تماس گرفتیم چیزی نمیگه . آخر سر گفت خط شما نویز داره!!! نویز چه ربطی به کم کردن اتوماتیک از حجم داره به خصوص اینکه از شب تا صبح حدود یک گیگابایت از حجم کم بشه!!

سلام دوست عزیز؛
    من فکر میکنم، یعنی حدس میزنم شما روی سیستم تون نرم افزار hot spot استفاده میکنید. اگر صحیح است این نرم افزار رو کلا پاک کنید چون یک نرم افزار در ظاهر ضد فیل - تر و در واقع یک راهکار تخلیه اطلاعاتی سیستم هاست که نمی دونم چرا ملت ازش استفاده میکنن ولی کسی به این مساله توجه نمی کنه!!

اگر هم حدس بنده در مورد استفاده شما اشتباه بوده از نرم افزار TCPview.exe استفاده کنید تا متوجه بشید چه پروت هایی روی سیستم شما درحال شنود و در حال تبادل اطلاعات هستند. سمت چپ زیر تب process نرم افزارهایی که کانکشن دارند مشخص هستند. هر پروسسی که مشکوک بود رو راست کلیک کرده و end process بزنید.
    موفق باشید

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    این دوستمون میگن مودم روشن فقط ... 1 گیگ شب تا صبح کم شده !!! اگر مودم وایرلس نیست اونو بریج بزارید خیلی بهتر و مطمئن تره !!! اینکه حجمتون 1 گیگ رفته بعضی وقتا ی تاخیر تو اکانتینگ پیش میاد که اخرین اتصال شما رو کامل نشون میده ممکنه چنین اتفاقی افتاده باشه که بعد از قطع اتصال اخرین حجم مصرفی رو نشون داده !!! مثلا از ساعت 11 شب تا 12 شب استفاده می کنید اما اخرین اتصال شما رو رو 11 شب میزنه ... مودم رو باید خاموش - روشن کنید تا اخرین بازده زمانی رویت بشه !!!

ویرایش توسط radar : 2014-06-11 در ساعت 11:55 AM
    *** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع