نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: بستن پینگ در شبکه

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123

بستن پینگ در شبکه

سلام
    خوبین
    من یه شبکه اینترانت دارم که بعضی از آی پی ها توی شبکه اینترنت هم دارند . من قبلا میومدم و مثلا یه آی پی دستی میدادم وپینگ 4.2.2.4 رو میگرفتم اگه جواب میداد میفهمیدم اینترنت دارم اما الان نمیشه . مثلا الان سایت بانک ملی تو اینترانت باز میشه اما پینگ ندارم بهش .آیا بنظر شما پینگها رو بستن ؟
    آیا راهی هست که بشه با یه دستور دیگه فهمید که آیا آی پی من اینترنت داره یا نه ؟ ( البته غیر از بازکردن سایت )

باتشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    اگه آی پیت اینترنت داشته باشه باید بتونی هر آی پی دیگه رو توی اینترنت پینگ کنی، اگه 4.2.2.4 نمیشه چند صد هزار میلیون آی پی دیگه وجود داره، اگر هم فکر میکنی پینگ رو بستن، با وب وصل شو به آی پی یکی از روترات توی اینترنت که میدونی وب داره. ( واسه این میگم آیپی چون ممکنه اینترنت داشته باشه ولی دی ان اس هم بلاک باشه )

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123
    باسلام و تشکر از شما

راستش من خیلی حرفه ای نیستم و کامل متوجه راهنماییهای شما نشدم . توی شبکه ما dhcp فعاله و آی پی های ما معمولا هفته ای یکبار بطور اتوماتیک عوض میشن . در مورد اینکه گفتین اگه به 4.2.2.4 پینگ ندارم چندصد هزار میلیون آی پی دیگه وجود داره منظورتون اینه که به یه آی پی دیگه پینگ بدم ؟ چه آی پی مثلا ؟

منظورتونو از جمله " اگر هم فکر میکنی پینگ رو بستن، با وب وصل شو به آی پی یکی از روترات توی اینترنت که میدونی وب داره " متوجه نشدم . تو همین شبکمون یکی از دوستام تو قسمتی هست که بخاطر کارش اینترنت هم داره و من آی پی شو میدونم چنده . حالا چجوری باید با وب بهش وصل بشم ؟

اگه دی ان اس بلاک باشه چیکار باید بکنم ؟

ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع