نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تعریف زیر دامنه

نام حقيقي: alavi

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    4

تعریف زیر دامنه

سلام
    من روی هاست با دامنه test.com دو تا زیر دامنه به نام sms.test.com و ads.test.com درست کردم.
    هاست لینوکسی هست و پنل هاست دایرکت ادمین هست و از قسمت Subdomain Management این زیر دامنه ها را ایجاد کردم.
    که در زیر دامنه sms.test.com کاربر واردسایت مربوط به پنل پیامک می شود و در آنجا میتواند پنل های خود را انتخاب نماید.
    مشکل من اینجا هست زمانی که کاربر روی دکمه خرید پنل کلیک میکند بایدکاربر اطلاعات فرمی را پر کند که بر اساس net. نوشته شده
    حالا باید برای آن هم یه زیر دامین دیگه تعریف کنم ؟
    باتشکر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط alavi24 : 2014-06-04 در ساعت 04:42 PM

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    مشکل من اینجا هست زمانی که کاربر روی دکمه خرید پنل کلیک میکند بایدکاربر اطلاعات فرمی را پر کند که بر اساس net. نوشته شده
    این فرم که بر اساس دات نت نوشته شده بر روی همین هاست لینوکستون اپلود شده؟
    در صورتیکه جوابتون مثبت هست کارتون اشتباه هست و شما نیاز به هاست ویندوزی دارید.(پروژه هایی مثل mono در لینوکس وجود داره اما مطمئن نیست و اینکه از اون شرکتی که هاست رو گرفتید هیچ وقت برای شما اینکار رو نمی کنه)

alavi24 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: alavi

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    این فرم که بر اساس دات نت نوشته شده بر روی همین هاست لینوکستون اپلود شده؟
    در صورتیکه جوابتون مثبت هست کارتون اشتباه هست و شما نیاز به هاست ویندوزی دارید.(پروژه هایی مثل mono در لینوکس وجود داره اما مطمئن نیست و اینکه از اون شرکتی که هاست رو گرفتید هیچ وقت برای شما اینکار رو نمی کنه)
    سپاس وممنون از شما دوست گرامی
    نه روی آن نیست میخواهم آن را از سرور دیگه بخونه در توضیحات خودشان این متن را گذاشتن:
    استفاده از صفحه www.YourDomain.com/UserRegister.aspx به صورت IFRAME یا به صورت AJAX در وب سایت خودتان .
    البته گفتن ابتدا باید یک دامنه یکتا و یا یک زیر دامنه را برای ثبت بر روی سامانه خود به ما اعلام نمایید . پس از آن می بایست DNS ها و یا آی پی ها را روی سامانه تنظیم نمایید .
    مشکل من اینجاست که مگه زیر دامین من sms.test.com نمیشه و همین را نباید اعلام کنم؟

این اطلاعات هم برای تنظیم ارسال کرده:
    نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند ، کافیست ابتدا یک دامنه از یک شرکت معتبر ثبت دامنه تهیه کرده سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت تنظیم نمایند (Ns1.Payamak-Panel.com و Ns2.Payamak-Panel.com) و یا اگر زیر دامنه باشد آن را روی آیپی سرور (87.107.121.51) شرکت تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند ، دقت نمایید برای زیر دامنه نباید روی آیپی Redirect شود بلکه باید در بخش DNS Server یک A Record اضافه گردد .

راستی این سوال را همین الان از پشتیبانشان پرسیدم:
    آدرس سایت من در زیر دامنه sms.test.com قرار دارد و همین زیر دامنه را مگه نباید به شما اعلام کنم(به کدام بخش زیر دامنه خودم را اعلام کنم)؟ اگر جواب منفی هست باید یه زیر دامنه دیگه برای این منظور ایجاد کنم؟

این هم جواب پشتیبان:
    با درود
    احتراما شما باید یک ساب دامنه به عنوان مثال panel.test.ir به ما اعلام بفرمایید
    و در هاست خود برای این ساب دامنه یک A record ایجاد نمایید

با آرزوی موفقیت

ویرایش توسط alavi24 : 2014-06-04 در ساعت 06:49 PM

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    خوب شما هم همینکار را انجام دهید دوست عزیز . البته شما باید یک ip از انها دریافت کنید و بعد در دایرکت ادمین یک a record ایجاد کنید و به سابدامینتان مرتبط کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تست و تنظیم دامنه ها

تعريف زير دامنه

برچسب برای این موضوع