صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: نرم افزار اکانتینگ ADSL مخابرات

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

نرم افزار اکانتینگ ADSL مخابرات

سلام
    من به نحوه محاسبه حجم دانلود شده از اینترنت شرکت مخابرات اعتراض دارم به نظر من میزان دانلود من خیلی کمتر از حجمی است که محاسبه میکنه و اعتراض هم زیاد فایده نداره یعنی اضلا فایده نداره میخوام بدونم از چه نرم افزار اکانتینگ در این محاسبات استفاده میشه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: عسکری خسروانی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    55
    جمع send و recive ملاک هستش میتونی از یک سری نرم افزار استفاده کنی و ببینی با چیزی که مخابرات میگه صحت داره یا خیر

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    طبق اظهار نظر مسئولشون:
    استفاده از ---- شکن باعث کاهش بیشتر حجم میشه

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    من به نحوه محاسبه حجم دانلود شده از اینترنت شرکت مخابرات اعتراض دارم به نظر من میزان دانلود من خیلی کمتر از حجمی است که محاسبه میکنه و اعتراض هم زیاد فایده نداره یعنی اضلا فایده نداره میخوام بدونم از چه نرم افزار اکانتینگ در این محاسبات استفاده میشه
    نرم افزار اکانتینگ اختصاصی دارن یا از اکانتینگ های رایج استفاده میکنن ؟

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    استفاده از ---- شکن باعث کاهش بیشتر حجم میشه

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    ما مشترک راضی تا حالا ندیدیم ... برو با دیو متر دانلودتو چک کن !!! روی مودمتم حجم uptime رو میزنه که محاسبش کمی سخته چون همش به byte ...

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: فاطمه

عضو عادی شناسه تصویری ariaking
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    39
    بیشتر استان ها از سیگما استفاده میکنن که خیلی باگ داره ( شرکت آتی نگر )

radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مخابرات کمو زیاد تو گفتمانش زیاد هست.اینجام همینطوره.مثلا به مشترکاش گفته شبانه رایگانه طرف نشسته دانلود کرده برای خودش.2 ماه بعد 200 تومن ریخته رو قبضه طفلکیش.بعد تماس گرفته مشترک بهش گفتن طرح مون عوض شد و شبانه رایگان نداریم فعلا.خب پس چرا مشترک رو اطلاع نمیدی؟
    اگه یه isp بود تا الان سازمان شجره نامه شو....
    ولی چون مخابراته ....
    داداش مخابرات تخصصش سرویس adsl نیست.شما برو دنبال سرویسهای شرکت های 11 گانه pap.شما این یه مورد رو اینجا نوشتین ولی تو منطقه ما مورد ها دارن ایننها....

radar و akoo سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ahmadreza

عضو عادی شناسه تصویری ahmadrezan
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    والا تا اونجایی که من می دونم تمام سرویس دهنده های اینترنت توی کشور باید پهنای باندشون رو از مخابرات تهیه کنن و از لحاظ دانلود رایگان توی تهران که مشکلی نیست چون ترافیک رو نامحدود میده فقط توی سرعت یکم مشکل داره اونم طبیعی هستش......چون قیمت هاش پایین تر از همه جا هست یه سری افرااد فکر می کنن اون جاهای گرون خیلی خوبه.....

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    تمام سرویس دهنده های اینترنت توی کشور باید پهنای باندشون رو از مخابرات تهیه کن
    خیر قربان . سرویس دهنده ها و مخابرات اینترنتشون رو از زیرساخت می گیرند .

یه سری افرااد فکر می کنن اون جاهای گرون خیلی خوبه
    قیمت مخابرات بر خلاف تصور شما اصلا پایین نیست . و شرکت های خصوصی هم خدمات بهتری ارائه می کنند و هم قیمت مناسب تری دارند .
    فقط مشکل اینه که کاربر با فرمول عجیب و غریب مخابرات سر در گم میشه . به هر اداره مخابرات که مراجعه کنید می بینید که تعداد زیادی شاکی اونجا حضور داره ! متاسفانه امکانات و زیرساخت های انحصاری و عدم ناظری که قدرت کنترلشو داشته باشه مخابرات رو شدیدا زورگو و غیر پاسخگو کرده !

M-r-r، 3hsan، taghikarim و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezan نمایش پست ها
    والا تا اونجایی که من می دونم تمام سرویس دهنده های اینترنت توی کشور باید پهنای باندشون رو از مخابرات تهیه کنن و از لحاظ دانلود رایگان توی تهران که مشکلی نیست چون ترافیک رو نامحدود میده فقط توی سرعت یکم مشکل داره اونم طبیعی هستش......چون قیمت هاش پایین تر از همه جا هست یه سری افرااد فکر می کنن اون جاهای گرون خیلی خوبه.....
    مخابرات خودش سرویس گیرنده س نه سرویس دهنده.اونم مشترک زیرساخت.و اکثریت شرکتهای pap هم مستقیما از زیرساخت میگیرن.حتی اگه از مخابراتم شرکتی دیتا بگیره اون سرویس بازم ختم میشه به شرکت ارتباطات زیرساخت.پس مخابرات سرویس دهنده نهایی نیست.
    جاهای گرون؟!!!!والا تو تهران من دیگه مفت تر از این نمیبینم تو سایتاشون.نمیشه اینجا اسم شرکتها رو آورد ولی یه سرچ بزنید ببینید 10 مگ سرعت رو با 5 گیگ ترافیک چند میدن!!
    مشترک باید قدر سرویس و کیفیت و پشتیبانی و سرعت رو بدونه.ملاک یک سرویس خوب که فقط قیمت نیست!! بر خلاف گفته شما قیمتهای مخابرات اصلا ارزون نیست.بلکه شکل و نماش ارزونه.و مشترکم گوله همینو میخوره.تو تعرفه شرکتهای خصوصی یه سرویس رو جمله میزنن مثلا 15 تومن اما مخابرات خردش کرده و زده هر گیگ فلان تومن و یه حساب سرانگشتی که کنید میبینید در دراز مدت ارزونتر از اون که نمیشه هیچی بلکه گرونترم میشه!
    چون دانلود شبانه ندارن مگر اینکه اشتراک 6 ماهه به بالا باشه فکر کنم

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    خیر قربان . سرویس دهنده ها و مخابرات اینترنتشون رو از زیرساخت می گیرند .

قیمت مخابرات بر خلاف تصور شما اصلا پایین نیست . و شرکت های خصوصی هم خدمات بهتری ارائه می کنند و هم قیمت مناسب تری دارند .
    فقط مشکل اینه که کاربر با فرمول عجیب و غریب مخابرات سر در گم میشه . به هر اداره مخابرات که مراجعه کنید می بینید که تعداد زیادی شاکی اونجا حضور داره ! متاسفانه امکانات و زیرساخت های انحصاری و عدم ناظری که قدرت کنترلشو داشته باشه مخابرات رو شدیدا زورگو و غیر پاسخگو کرده !
    کلام کلامه حقه....
    جالب اینجاست و در عجبم که ملتی که سالهاست مینالیدن و به مسوولین میگفتن اینترنت گرونه ارزون کنید فلانو چنان ....
    حالا سرویسی که در دو ماه و طرح شبانه رایگان میتونستن با 20 الی 30 تومن بسته به نیازشون تهیه کنن حالا رفتن از مخابرات سرویس گرفتن 2 ماهی رو قبضشون تا 200 تومنم رفته ولی انگار که نه انگار!!!!!!!!!!
    حالا سرعت هم کمتر از شرکتهای خصوصی و پشتیبانی هم در حد گالیور و کلی شرایط دیگه...
    من واقعا موندم تو کار و تشخیص این ملت!!!!

ویرایش توسط 3hsan : 2014-04-27 در ساعت 12:07 AM
    mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    نمی دونم چی بگم بالاخره یکی مون داره اشتباه میکنه..البته دنبال مقصر نیستم

شاید اشتباه کرده باشم و مخابرات از زیرساخت سرویس بگیره اما اینترنت مخابرات واقعا ارزون هستش.توی تهران انتخاب زیادی ندارید و اینکه شما گفتی دانلود شبانه نداره کاملا اشتباهه چون توی تهران فقط نامحدود میدن و فرقی هم نمی کنه شب و روزش چون نامحدود هستش فکر کنم اشتراک ۱به ۱٠ باشه پس سرعت توی ساعات شلوغه کمه

ولی توی شهرهای دیگه مثل گیلان همه جور انتخابی دارید. واقعا وقتی لیست قیمت هارو میبینید شکه میشید که چقدر سرویس دهنده های دیگه گرون میگیرن. کیفیت پایین مخابرات فقط به خاطر استقبال شدید مردم از این شرکت هست

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezan نمایش پست ها
    نمی دونم چی بگم بالاخره یکی مون داره اشتباه میکنه..البته دنبال مقصر نیستم

شاید اشتباه کرده باشم و مخابرات از زیرساخت سرویس بگیره اما اینترنت مخابرات واقعا ارزون هستش.توی تهران انتخاب زیادی ندارید و اینکه شما گفتی دانلود شبانه نداره کاملا اشتباهه چون توی تهران فقط نامحدود میدن و فرقی هم نمی کنه شب و روزش چون نامحدود هستش فکر کنم اشتراک ۱به ۱٠ باشه پس سرعت توی ساعات شلوغه کمه

ولی توی شهرهای دیگه مثل گیلان همه جور انتخابی دارید. واقعا وقتی لیست قیمت هارو میبینید شکه میشید که چقدر سرویس دهنده های دیگه گرون میگیرن. کیفیت پایین مخابرات فقط به خاطر استقبال شدید مردم از این شرکت هست
    کلیه سرویس دهنده های سراسری تعرفه سراسریشون تو سایتشون مشخصه.سایتشونم که باید بلد باشید.اون قضیه هم بخاطر اعمال sharing زیاد هست نه استقبال زیاد...
    و میصرفه برای شرکتی که یه 128 رو بصورت share بده حتی 12 یا 15 تومن!!

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست عزیز وبگرد

من تعرفه ها رو نگاه کردم به شما هم پیشنهاد میکنم یه نگاه بکنید فکر کنم اگر دوست داشتید لینک چندتا از سرویس دهنده هارو بدم بهتون

اگه نوشته منو میخوندی متوجه میشدید که گفتم یه علت گداشتن افراد زیاد روی یه پهنای باند و اشتراکی شدن اون این کیفیت پایین میاد اینم همش مخابرات مقصره که فقط نامحدود میده

- - - ادامه - - -

واسه اینکه با مدرک صحبت کرده باشم لینک تعرفه مخابرات و لینک بکی از بهترین سرویس دهنده های معروف رو گذاشتم
    http://www.hiweb.ir/services/pricelist
    http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=358

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مهندس شما چجوری مقایسه کردید؟!!
    خب های وب طفلکی زده 128 با ترافیک 2 گیگ 8900 تومن و مخابرات هم زده 9 تومن
    های وب 512 با 2 گیگ رو زده 11 تومن و مخابراتم زده 12500
    اونجا شبانه رایگانه ولی اینجا حتی تو توضیحات هیچ اسمی از شرایط شبانه نبردن و فقط خط نشون کشیدن برای مشترک که مهاجرت نمیتوانید بکنید تا پایان سرویس ووووو
    تعرفه های وب ثابت هست ولی مخابرات علاوه بر این سرویسها پایینشم باز زده که هزینه های عوارض و آبونمان ....
    که سازمان بخشنامه کرده همچین هزینه ای مبنی بر آبونمان و غیره خلاف قانون سازمان هست.بخشنامه ش تو سایت هست.
    شما موفق باشید دوست عزیز ولی من حقایق رو گفتم و تعجب کردم از طرز مقایسه تون.شاید شما دنیا رو یه جور دیگه میبینید.بحث اینجا اکانتینگ بود نه تعرفه.و من دیگه در موردش صحبت نمیکنم ولی همه چیز کاملا گویاست....
    همچنین در مورد سرویسهای نامحدود باید بگم که اصلا خوده مدیریت فنی شون میگه با این قیمت ما که نمیتونیم 512 نامحدود بدید دست مشترک و دیدیکیت بکشه برای خودش.burst میزاریم و حدودای سحر تا اولای صبح این اعمال sharing کمتره.که اون موقع خروس خون دیگه....

ویرایش توسط 3hsan : 2014-04-27 در ساعت 08:33 PM

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود نرم افزار tct adsl

چقدر از حجم اینترنت شرکت مخابرات گیلانم مونده

دانلود رایگان نرم افزار سرویس pmنرم افزار اکانتینگ اینترنت رایگاندانلود برنامه تعرفه adslمخابرات ساخت اکانتینگ برای adslاکانتینگشرکت مخابرات از چ نرم افزاری استفاده میکنهدانلود نرم افزار adslمخابراتنرم افزار اکانتینگ شاتلاکانتینگ برای adslمحاسبه اشتباه حجم adsl مخابراتنرم افزار های مخابرات سمنان همه چیزdslmليست نرمافزار هاي اكانتينگ اينترنتadsl مخابرات سمنان فروم تفاوت وب سرویس و اکانتینگدانلود رایگان نرم افزار اکانتینگ اینترنت ADSL مخابراتنرم افزار اکانتینگ سیگما رمز اکانتینگ مخابراتدانلود برنامه های مخابرات سمناننرم افزار اکانتینک برای adslاکانتینگ در اینترنت مخابراط

برچسب برای این موضوع