صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: نرم افزار اکانتینگ ADSL مخابرات

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezan نمایش پست ها
    نمی دونم چی بگم بالاخره یکی مون داره اشتباه میکنه..البته دنبال مقصر نیستم

شاید اشتباه کرده باشم و مخابرات از زیرساخت سرویس بگیره اما اینترنت مخابرات واقعا ارزون هستش.توی تهران انتخاب زیادی ندارید و اینکه شما گفتی دانلود شبانه نداره کاملا اشتباهه چون توی تهران فقط نامحدود میدن و فرقی هم نمی کنه شب و روزش چون نامحدود هستش فکر کنم اشتراک ۱به ۱٠ باشه پس سرعت توی ساعات شلوغه کمه

ولی توی شهرهای دیگه مثل گیلان همه جور انتخابی دارید. واقعا وقتی لیست قیمت هارو میبینید شکه میشید که چقدر سرویس دهنده های دیگه گرون میگیرن. کیفیت پایین مخابرات فقط به خاطر استقبال شدید مردم از این شرکت هست

دوست وقتی در بعضی مناطق انحصار طلبی شدید و جلوگیری از ورود شرکتهای خصوصی برای ارائه سرویس در بعضی مناطق وجود دارد.
    طرف اگر بخواد نخواد باید از همون مخابرات بگیره .
    بعدم وقتی با این شرایط تعداد یوزرها بالا میره و ضریب شیر اینترنت خیلی بیشتر از حد مشخص هست.
    مثل این هست که شرکتی 10 STM پهنای باند داشته باشه و این وسط همیشه اونقدر پهنای پاند آزاد خواهد داشت که با ضریب شیر بالا میتوان به 50% از حد اصلی بیشتر فروخت و اگر با قیمت تلفیق شود دیگههه...

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmadreza

عضو عادی شناسه تصویری ahmadrezan
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست عزیز مقایسه من درسته شما به همه چیز دقت نمیکنید های وب 6درصد هزینه مالیات بر ارزش افزوده بر روی همه ی اشتراک ها کشیده و این موضوع رو اخر صفحه ذکر کرده
    الان وقتی یه شرکت خصوصی میتونه فردی با تجربه مثل شما رو گمراه کنه پس.....

اگر محاسبه کنید متوجه میشید که همون ١٢٨ها وب از ١٢٨ مخابرات گرون تره بارز ترین تفاوت شرکت های دیگه با مخابرات تبلیغ های رنگین و سنگین زیبا هستش

من هم به خاطر حمایت از قوانین انجمن دیگه تاپیک رو به بیراهه نمیکشم

- - - ادامه - - -

دوست عزیز شما که با تجربه اید به همه اطلاعات دقت نمی کنید بعد از دیگران چه انتظاری دارید

من در مورد شما چیز دیگه فکر می کردم.......های وب روی همه اشتراک هاش 6درصد مالیات بر ارزش افزوده کشیده پس اون اشتراک که مثال زیدی رو لطفا با مالیات حساب کنید بعد مقایسه کنید

بارز ترین تفاوت شرکت های دیگه با مخابرات تبلیغات رنگین و سنیگین زیبای اون ها هست و افراد با تجربه رو هم به خودش جذب می کنه

به هر حال من برای حمایت از قوانین انجمن بحث این تاپیک رو عوض نمی کنم

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالا این که دعوا نداره یکی ارزون میده یکی گرون مهم نیست

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    دوست عزیز مقایسه من درسته شما به همه چیز دقت نمیکنید های وب 6درصد هزینه مالیات بر ارزش افزوده بر روی همه ی اشتراک ها کشیده و این موضوع رو اخر صفحه ذکر کرده
    الان وقتی یه شرکت خصوصی میتونه فردی با تجربه مثل شما رو گمراه کنه پس.....

اگر محاسبه کنید متوجه میشید که همون ١٢٨ها وب از ١٢٨ مخابرات گرون تره بارز ترین تفاوت شرکت های دیگه با مخابرات تبلیغ های رنگین و سنگین زیبا هستش

من هم به خاطر حمایت از قوانین انجمن دیگه تاپیک رو به بیراهه نمیکشم
    همه چیز به تعرفه نیست دوست عزیز. پشتیبانی و کیفیت و ... مخابرات بماند.
    شما که دارید مقایسه می کنید میدونید سرویس 128 های وب رو چند بسته شده؟ یا خیلی از شرکتهای خصوصی دیگه؟ فقط تعرفه ملاک نیست دوست عزیز

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    های وب 6درصد هزینه مالیات بر ارزش افزوده بر روی همه ی اشتراک ها کشیده و این موضوع رو اخر صفحه ذکر کرده
    چه کشفی !!!
    اولا که شش درصد نیست و شده 8 درصد ! دوما مرد مومن این مورد روی تمام فاکتور های شرکت های بزرگ وجود داره و ربطی به های وب و اینترنت و ... نداره . تنها دلیلی که شما روی سایر موارد این مبلغ رو پرداخت نمی کنی اینه که اون شرکت ها یا مغازه ها دارن از زیر مالیات در می رن !!!

خسته نباشید که اینو کشف کردین .

بعد سرعت دانلود مخابرات توی ساعات مختلف روز رو چک کنید با های وب - پارس آنلاین - شاتل و پیشگامان و ...

maaziyar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    دنیا رو اینترنت 100 مگ در ثانیه داره مانور میده ما سر قیمت 2 گیگ با هم اختلاف داریم !!!!!!!!!

3hsan و hamedelnin سپاسگزاری کرده‌اند.
    *** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مخابرات فقط یه حقه بازی بیش نیست.پدر من 30 سال رییس مرکز سوییچ شهری مخابرات بوده اما قبل از اینکه خصوصی بشه....
    از کودکستان تا الان تو دمو دستگاها و شرایط مخابراتی بودم.و الان که دارم میبینم فقط تنها نتیجه ای که میتونم از بخش خصوصی مخابرات بگیرم اینه که داره از ملت بیچاره میکشه اونم به زور و بازوی فضا و بستر ندادن به شرکتهای دیگه و انحصار طلبیش و قبضهای معلوم نیست چجوریش!! که بعید میدونم سرویسش تو بازار عمری داشته باشه...
    چجوریه که یه سرویس رو مشترک پیش ما سرو تهش رو با دوماهه 30 تا 40 تومن هم میاره ولی رفته پیش مخابرات گرفته میگه رو قبضم 70/90/150 تومن میاد؟
    به چه دلیل؟کجای سازمان گفتن ماهی 5 تومن از حلق ملت بنام عوارض و آبونمان وووو خدمات من درآوردی بکش رو قبض ملت؟
    کجای سازمان گفتن مشترک حق نداره خطشو قبل از موعدش اشتراکش حتی اگه ترافیکش تموم شده باشه جمع کنه؟اگه اینطوری شد 5 تومن جریمه بده..
    جریمه چی؟زور؟ چرا تو شرکتهای pap هر وقت مشترک درخاست جمع آوری میده انجام میشه در هر بازه زمانی از اشتراک؟
    کجا گفتن جمع آوری رانژه یه خط تلفن 10 تا 15 روز طول میکشه؟
    چرا شرکتهای Pap این شرایط رو ندارن؟
    کدوم قانون گفته که 10 سال از دکل و بستر زیرساخت استفاده کن ولی حالا که بحث خصوصی سازی شده و فروش و بخور بخور راه افتاده بیای مشترکین دیتای زیرساخت رو قطع کنی زورکی و دکلشم همینطور که من فضا نمیدم جا ندارم!!!و مشترکای یه شرکت دیگه رو ....
    چرا تو مراکز مخابراتی مختلف به بهانه کافو یا فیبر dslam ملت رو خاموش میکنید میگید نمیتونیم فضا بدیم ولی آمارش میاد تا خودتون رفتیم dslam بستین؟کدوم قانون اینو میگه؟تو سیستم نیستین خبر ندارین شما برادر من....گفتم که بدونید هرچند شاید حرفام فی ل تر بشن.
    حرفی نیست.کلام فقط اینه که عدالت تو مملکت تو همه صنف ها باید پیاده شه ولی متاسفانه مخابرات خودش قانون میزاره اما دقیقا همون قانون رو خودش زیر پا میزاره.کی گفته به کسی که موافقت موافقت نامه پهنای باند یا مجوز Isp نداره بری پهنای باند بفروشی؟سازمان گفته؟
    کی گفته تو یه منطقه اونم بصورت انحصاری اونم روستای فلک زده بیای خونه ای 50 تومن از حلق ملت بکشی و هزینه راه اندازی dslam و انتقال و... رو از ملت بگیری بعد یکی 150 تومنم برای مودم و راه اندازی بگیری قبضم بماند...یه مودم با رانژه 150 تومن؟نه برادر.نیست.چون منطقه انحصاری هست باید بکش بکش راه بیفته.چرا من 5 ساله ودیعه خابوندم تو یه مرکز بعد از 5 سال گفتن فضا نیست ولی تو دو هفته برای خودشون فضا معجزه کرد؟!!و شکایتم به جایی نمیرسه؟
    نه داداش مخابرات دلش برای منو شما نمیسوزه البته مخابرات خصوصی.منتها یه سری مسایل هست که ملت درست روشن نمیشه براشون....
    هرچند کم کم داره تو فارس لنگ میزنه نم نم....

عذر خواهی از همه اگه جایی نباید چیزی رو میگفتمو گفتم....

ویرایش توسط 3hsan : 2014-04-28 در ساعت 10:58 PM
    M-r-r، mehrzadmo، radar و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    جالبه رییس مخابرات میاد میگه ما پول نداریم حقوق کارمندامونو داریم از درامد موبایل میدیم )

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نمی دونم چی بگم بالاخره یکی مون داره اشتباه میکنه..البته دنبال مقصر نیستم

شاید اشتباه کرده باشم و مخابرات از زیرساخت سرویس بگیره اما اینترنت مخابرات واقعا ارزون هستش.توی تهران انتخاب زیادی ندارید و اینکه شما گفتی دانلود شبانه نداره کاملا اشتباهه چون توی تهران فقط نامحدود میدن و فرقی هم نمی کنه شب و روزش چون نامحدود هستش فکر کنم اشتراک ۱به ۱٠ باشه پس سرعت توی ساعات شلوغه کمه

ولی توی شهرهای دیگه مثل گیلان همه جور انتخابی دارید. واقعا وقتی لیست قیمت هارو میبینید شکه میشید که چقدر سرویس دهنده های دیگه گرون میگیرن. کیفیت پایین مخابرات فقط به خاطر استقبال شدید مردم از این شرکت هست
    ببین دوست عزیز مخابرات فقط توی تهران نامحدود میده و بقیه شهرها اینجوری نیست
    شما یه سر بیا شهر ما تا بفهمی یک سرویس افتضاح یعنی چی
    مخابرات حداکثر پهنای باندی که ارائه میده 2 مگ هست و قیمت هاش همچین ارزونی هم نیست اینجا مشترک داریم که هم از نظر سرعت بسیار ناراضی اند و هم از نظر پشتیبانی طرف هست اینترنتشو سر برج شارژ کرده و 2 روز بعدش لینکش قطع شده و دیگه کسی پاسخگو نبوده که بخواد مشکلش رو رفع کنه
    شما هم تا به حال انگار به مشکل بر نخوردی و باهاشون طرف نشدی که بفهمی چه خبره
    از نظر سرعت هم که افتضاحه 1024 دادن ملت دیگه خودشو بکشه 350 دانلود میده در صورتی که من از یه شرکتی سرویس 512 دارم که حالش خوب باشه تا 1100 هم دانلود میده و قیمتش با مخابرات 2 هزار تومان اختلاف داره

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود نرم افزار tct adsl

چقدر از حجم اینترنت شرکت مخابرات گیلانم مونده

دانلود رایگان نرم افزار سرویس pmنرم افزار اکانتینگ اینترنت رایگاندانلود برنامه تعرفه adslمخابرات ساخت اکانتینگ برای adslاکانتینگشرکت مخابرات از چ نرم افزاری استفاده میکنهدانلود نرم افزار adslمخابراتنرم افزار اکانتینگ شاتلاکانتینگ برای adslمحاسبه اشتباه حجم adsl مخابراتنرم افزار های مخابرات سمنان همه چیزdslmليست نرمافزار هاي اكانتينگ اينترنتadsl مخابرات سمنان فروم تفاوت وب سرویس و اکانتینگدانلود رایگان نرم افزار اکانتینگ اینترنت ADSL مخابراتنرم افزار اکانتینگ سیگما رمز اکانتینگ مخابراتدانلود برنامه های مخابرات سمناننرم افزار اکانتینک برای adslاکانتینگ در اینترنت مخابراط

برچسب برای این موضوع