نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بهترین لینوکس برای مدیریت شبکه دامین

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

بهترین لینوکس برای مدیریت شبکه دامین

سلام
    ویندوز سرور برای مدیریت شبکه حرف نداره سرویس های زیادی داره DNS - DHCP -FTP -...............
    اما به نظر من دو مشکل اساسی داره یکی اینکه چون نمی تونیم نسخه اصلیشو بخریم کاربرد اون در شبکه کمی ریسک کار رو میبره بالا
    دوم بعضی از کاربران که بیش از حد حرفه ای اند میتونن بهش نفوذ کنند
    و سوم اینکه من به تازگی بدجور به سرم زده به لینوکس مهاجرت کنم چون یک سیستم داشتیم با رم 512 که ویندوز اکس پی رو به زور جوابگو بود اما لینوکس سنت او اس مثل ماه روش کار میکنه و هزار و یک دلیل دیگه

حالا میخوام بدونم آیا توزیع از خانواده لینوکس وجود داره که تو شبکه در برابر ویندوز سرور حرفی برای گفتن داشته باشه ؟
    (منظورم وب نیست چون سنت او اس در این مورد عالیه)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    بنده فکر میکنم centos توزیع مناسبی باشه بنده خودم معمولا از این توزیع استفاده میکنم

عضو عادی شناسه تصویری hooshmand
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    15
    همون نسخه cente os که گفتین خیلی خوبه . یکی از محاسن بزرگش هم اینکه منابع کمتری از سخت افزار رو درگیر میگنه . البته باید بصورت حرفه ای لینوکس کار باشی و مهم اینه که زمان بروز مشکل بشه در کمترین زمان شبکه رو نرمال کرد .

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    من هم فکر میکنم تو نسخه های رایگان CentOS اتخاب خوبه ولی خوب اگه بتونید با لایسنس سوزه سرور Suse Server Enterprise 11 کنار بیاین از سنت او اس برای کار مدیریت شبکه خیلی بهتره

- - - ادامه - - -

من هم فکر میکنم تو نسخه های رایگان CentOS خوبه ولی خوب اگه بتونید با لایسنس سوزه سرور Suse Server Enterprise 11 کنار بیاین از سنت او اس برای کار مدیریت شبکه اینترپرایز و کلود خیلی بهتره این سیستم عامل رو در چند بانک ایرانی دارن استفاده می کنند بازم نظر بقیه دوستان چی باشه ؟

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    واقعا برای یک شبکه درون سازمانی و نه شبکه اینترنتی سوزه سرور میتونیم جایگزین Windows Server کنیم؟
    همون نسخه cente os که گفتین خیلی خوبه . یکی از محاسن بزرگش هم اینکه منابع کمتری از سخت افزار رو درگیر میگنه . البته باید بصورت حرفه ای لینوکس کار باشی و مهم اینه که زمان بروز مشکل بشه در کمترین زمان شبکه رو نرمال کرد
    برای شبکه داخلی سنت او اس خوبه ؟
    چقدر زمان میبره تا بتونم یک ادمین شبکه لینوکسی بشم چه مراحلی رو باید طی کنم ضمنا بدلیل مشغله کاری نمیتونم دوره برم یا مدرک بگیرم !!!

manager_66 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین لینوکس برای سرور دمین

برچسب برای این موضوع