صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 از مجموع 35

موضوع: اتصال به ISP با دو مودم چگونه ؟

عضو عادی شناسه تصویری babak2536
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

Modem Teaming

سلام
    من حدود 2 سال پيش روي اين موضوع كمي كار كردم راه حلهايي كه به ذهن من ميرسه به شرح زير است:

1) راه حل سخت افزاري
    شبيه D-Link DP602

2) راه حل نرم افزاري (به جز خود ويندوز)
    الف)Vicomsoft Internet gateway قديم يا Vicomsoft Intergate جديد: نرم افزار خيلي خوبي است كه علاوه بر
    اينكه ميتونه چند تا پهناي باند رو با هم Mix كنه در عين حال Transparent Proxy و cache رو هم ارايه ميكنه.
    ب)Midpoint هم نرم افزار مشابهي رو ارايه كرده امكان cache داره اما با setكردن پروكسي در clientها امكانات خوبي داره مثلا نصف عكسها(فايلها) ي مربوط به يك Page رو از طريق يك مودم مياره نصف ديگه رو از طريق ديگه يا براي FTP فايلهاي بزرگ هم همينطور.
    ج)sygate و ... هم شكل ابتدايي Modem Teaming رو داشتند.

3) راه حل آقا كوروش
    اين راه حل فقط از خود ويندوز استفاده ميكنه. بقيه اش رو بايد خودمون كم كم حدس بزنيم
    من فكر ميكنم نصف IP كلاينتها رو از طريق يك مودم route ميكنه نصف ديگه رو از طريق ديگه. اگه اينطور باشه اگه فقط يك يوزر روي شبكه باشه نميتونه از سرعت 2 تا مودم با هم بهره مند بشه.

ویرایش توسط babak2536 : 2004-06-19 در ساعت 01:10 PM

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1 بيشتر بدانيم!!! شما كه ميدونيد اين منم كه نميدونم.!

بابك جان خيلي ممنون
    كاري كه من براي اتصال با 2 مودم انجام دادم به شرح زير است:
    1-روي ويندوز 2 مودم نصب كردم
    2-يه اكانت با 2 login تهيه كردم
    3-يه dail up درست كردم و user و password اكانتي كه 2 login داشت را دادم بهش
    4-توي قسمت Propertis براي dail up داخل General
    داخل Connect Using بايد اسم مودم هايي كه نصب كرديد باشه و شما بايد هر دوي آن مودم ها را تيك بزنيد يعني انتخاب كنيد و منم اينكارو انجام دادم
    5-توي قسمت Propertis براي dail up داخل Option
    در قسمت Multiple Devices بايد روي Dail All Device قرار گيرد
    وقتي شما اين dail up كه ساختيد و تنظيمش كرديد كانكت كنيد در يك زمان هر 2 مودم شما شروع ميكنه به شماره گيري و كانكت شدن
    اينجا فقط يك نكته ميمونه و اين هستش كه بايد ISP اين حالته Multilink را ساپورت كنه تا اتصال با موفقيت به انجام برسه
    من بعد از اينكه اين كار ها رو انجام دادم و هر 2 مودم من به ISP متصل شد يك كانكشن براي من درست شد كه داخله اون من فقط يك IP داشتم!!! و سرعته هر 2 مودم را جمع زده بود و سرعته من مثلا شده بود kbps 67.200
    ولي در عرضه كمتر از 10 ثانيه براي من پيغامي مياد كه ميگه "" مودم دوم شما نمي تواند كانكت شود زيرا ISP پروتكول Multilink را ساپورت نميكند "" و دوباره سرعت به حالت عادي بر ميگرده

اين مطالب را نوشتم كه فقط بگم كه اگه Multilink در ISP فعال باشه فقط همين كارها كه گفتم انجام بدي ديگه نياز به چيزي نداري

حالا من موندم اگه بخوام اين كارو انجام بدم بدونه اينكه ISP ساپورت كنه يعني خودم با استفاده از يك برنامه اين كارو انجام بدم و سرعت هر 2 خط مودم را با هم جمع بزنه بايد از چه برنامه اي استفاده كنم؟
    البته اقا بابك لطف كردن و چند راهي را نشانه ما دادن ولي بازم جاي سوال باقي ميمونه
    راجبه راهه حل اول كه من راجبش چيزي نميدونم و فكر كنم كه بايد يه مقدار هزينه كرد

و اما راهه حل دوم كه از طريق نرم افزار بود. برم افزارهايي مثله InterGate و يا MidPoint كه فكر كنم اين روش خيلي دردسرش كمتر باشه و راحت تر هم باشه
    البته كاري كه من كردم اين بود كه اين 2 نرم افزاري كه نام بردم را گرفتم ولي وقتي MidPoint را نصب ميكنم اصلا اجرا نميشه و Error ميده و همينطور InterGate كه كلا باهاش مشكل دارم البته راجبه مشكلم با InterGate يه thread درست كردم كه بتونم مشكلمو حل كنم

حالا مي رسيم به روشه سوم كه براي اقا كوروش است
    اين روش همون براي ادم هايي مثله اقا كوروش هست كه چيزي بارشون هست نه ادم هايي مثله من كه از اين چيزا سر در نميارن

حالا اگه امكانش هست به من كمك كنيد تا بدونه اينكه با ISP كاري داشته باشم با 2 مودم به كمك نرم افزار كانكت بشم

بازم اگه زحمتي نيست به thread مربوط به مشكلم با InterGate مراجعه كنيد و يه نظري هم شما بديد

خيلي ممنون

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    اگه بخواي دو اكانت از isp بگيري چطور ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon9

سلام ما تو تبریز یه بدبختی که داریم اینه که هم قیمت ادسل بالاست هم اینکه قیمت 256 حدود 47 تومنه و 512 هم 141 تومن هرچی هم به این ای اس پی ها میگم که این چه وضعشه میگن خوب ما این قیمت میدیم که نخرین
    استدلال رو حال می کنین دیگه
    حالا منم میخوام 2 تا خط 256 رو با هم میکس کنم بشه یک 512 به نظر شما چیکار باید بکنم

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه مودم adsl رو نصب کنم با شکل

MidPoint نرم افزار

چگونه باید بهisp وصل شویم