سلام خدمت دوستان
برای پیاده سازی و بهبود وضعیت موجود یک شرکت و نیاز مندی های انها با توجه به اطلاعات امده در زیر نیازمند راهنمایی شما هستم

شرکتی دارای یک ip public هست برای امور پشتیبانی

دو خط اینترنت

سه بخش پشتیبانی و فنی و فروش

من سناریویی در ذهنم هست اینکه برای پخش بار از یک سرور 3 سرور داشته باشیم

سرور1 برای اکتیو دایرکتوری و مدیریت فایل های اشتراکی

سرور2 برای TMG فایروال و مدیریت پهنای باند اینترنت(و مدیریت استفاده هر یک از کاربران)

سرور3 برای SQL server , IIs برای کار های بخش فنی و سایت های تستی برای پشتیبان ها

نرم افزار CRM هم فعلا در یک سیستم مجازی نصب شده که باید به یکی از این 3 سرور انتقال داده بشه.
به Exchnage هم نیاز داریم که با CRm تکمیل میشه. البته بحث بکاپ و مانیتورینگ شبکه هم هست.

بخش پشتیبانی باید از یک خط اینترنت مشخص استفاده بکنه و بخش های دیگه بتونن از هر دو اینترنت استفاده بکنن.

سرور اول موجود هست با مشخصات زیر

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz
Memory Type DDR2
Memory Size
هارد 1T
ویندوز سرور 2008R2 , active directory
4096 MBytes

. و برای دو سرور دیگر باید سیستم آماده بکنیم.

اول برای سرور های دیگه چه کانفیگی پیشنهاد بدم که جوابگوی سرویس های بالا باشه و دوم اینکه چه سرویس هایی را میتونم روی یک سرور نصب کنم که مشکلی پیش نیاد.

البته من میخوام یک مقدار آینده نگرانه باشه و البته از نظر هزینه نهایی مدیر را توجیح بکنم.(حداقل و مناسب برای این سرور ها چی هست)

مدیرمون سیستم خودش را برای TMG پیشنهاد داده که
AMD Sempron(tm) 145 Processor
و ram ddr3 4 G

داره و کار های روزمره خودشون هم هست، ایا این سیستم مناسبه؟

و یا اینکه این سناریو مناسب هست؟ (نیازمندی ها : امنیت ، سرعت ، مدیریت پهنای باند برای هر کاربر ،نیاز به exchange برای CRM ،مدیریت کاربران و اینکه همه کاربران با بانک اطلاعاتی سرو کار دارند، و مدام از سرعت گلایه دارند. و البته ارتباط از بیرون شرکت به داخل باشه برای یک سری از پرزنت ها و .. )

ممنون میشم راهنماییم بکنید